سیاه خلاقان در ایتالیا مد خواستار اصلاحات فرهنگی

توسط کالین بری MILAN (AP) — تنها طراح سیاه متعلق به شورای مد با نفوذ ایتالیا خواستار یک "اصلاحات فرهنگی طولانی

توسط NEWSSHANS در 27 مرداد 1399

توسط کالین بری

MILAN (AP) — تنها طراح سیاه متعلق به شورای مد با نفوذ ایتالیا خواستار یک "اصلاحات فرهنگی طولانی به سر می بریم' از همکاران خود تحت شعار: آیا زندگی سیاه در ایتالیا مهم است؟

گفتگو به یک شروع سنگی آغاز شده است.

استلا ژان، طراح هائیتی ایتالیایی متولد و بزرگ شده در رم، درخواست تجدید نظر خود را در تابستان امسال آغاز کرد. او از اتاق ملی مد ایتالیا و نیروگاه های جهانی خواست که آن را هدایت کنند، از جمله پرادا، فراگامو و زگنا، به حمایت از تعهد رسانه های اجتماعی خود در حمایت از تعهد با بتن، تعهدات شفاف نسبت به تنوع نژادی بیشتر.

در پاسخ، ژان نامه ای از رئیس شورا دریافت کرد که می گفت که خطاب به اختلاف نژادی در مد ایتالیا در حوزه مسئولیت بدن نیست، . بر اساس این نامه، چنین ابتکارات "به جای آن به پارلمان، دولت یا هر بدن دیگر است.

ژان تصمیم گرفته است که پیش نمایش مجموعه باند در هفته مد میلان را پیش نمایش نکند تا اینکه "آگاهی از مشکل را نشان می دهند."

وقتي باهاشون حرف ميزني، اونا قصد بدي ندارن، من اونا رو ميشناسم. اما اونا يه چيزي مثل چي ميگن استلا؟ ما در مورد نژادپرستی در ایتالیا هرگز نشنیده بودیم. این یک داستان ایتالیایی نیست، آن را در مورد ایالات متحده، ایالات متحده، ایالات متحده، کشورهای دیگر است. ''ژان' به اسوشیتدپرس گفت: "نه ایتالیا،' ژان. "پاسخ من این است: "چرا شما می بینید تمام این مردم پر کردن مربع از شمال به جنوب این کشور برای زندگی سیاه ماده، این نسل از ایتالیایی های نامرئی جدید؟ ""

فوتبال، یکی دیگر از نهادهای مهم فرهنگی ایتالیا، تشخیص داد که ایتالیا با نژادپرستی مشکل دارد و برای از بین بردن آن کار کرد.

شده اند به خوبی مستند، از ژاکت صورت سیاه گوچی به پرادا کمی سیاه و سفید سامبو جذابیت کیسه به فیلم دولچه و گابانا که توسط بسیاری از آسیایی ها به عنوان مسخره دیده می شود. تابستان امسال، مارنی، یکی دیگر از خانه های بزرگ مد، پس از آن که به خاطر تصاویر خود را از یک مرد سیاه پوست با زنجیر در اطراف مچ پا خود را به نام عذرخواهی کرد.

ژان و نویسنده ٔ همشهری تجدید نظر ش، ادوارد بیوکانان طراح آمریکایی مستقر در میلان، در مصاحبه ها گفته اند که این موضوع عمیق تر از طرح های بی احساس فرهنگی است. اما آنها می گویند که این gaffes برجسته عدم تنوع در خانه های مد ایتالیایی و "نژادپرستی فراگیر و تعصب" در صنعت با وجود ''بودجه قابل توجهی اختصاص داده شده برای ارائه آموزش های حساس است.

ژان اظهار می کند که این اشتباهات را می توان بهتر شناخت، برچسب زد و به عنوان "تصمیم گیری" خطاب کرد.

فشار آنها این است که باز کردن درب به ایتالیایی های سیاه و سفید که می خواهم به کار در مد اما خود را نمی بینند و نشان داده و راه را نمی بینند. آنها همچنین خواستار داده ها در مورد پرسنل سیاه پوست در نقش تصمیم گیری در خانه های مد به کار -- مدل و یا کارکنان بازاریابی که آنها می گویند "متاسفانه اغلب از نشان داده نشده است.

ما می خواهیم رزومه ای را به یک شکارچی سر بفرستیم و تعطیل ش نکنیم چون شما یک طراح سیاه پوست هستید، بیوکانن گفت.

در درخواست خود ، آنها برای ده ها نفر دیگر که نام آنها ظاهر نشد اما شامل ایتالیایی و ایتالیا مبتنی بر سازندگان سیاه و سفید مانند میشل Ngonmo ، که راه اندازی AFRO هفته مد Milano در خود پس از شکست به پشتگرمی از صنعت مد ، و لوییپیپانو ، نویسنده و تاثیر گذار است که در مد ایتالیایی به مدت یک دهه کار کرده است. پیزنو به حوادثی استناد می کند که مانند داشتن دعوت نامه های مد خود را نشان می دهد در حالی که نفوذسفیدان به حوادث موج می شوند.

بسیاری دیگر از "مردد هستند به صحبت کردن از ترس از یک لینچ حرفه ای،' ژان گفت.

خودداری مکرر از خلاقان سیاه در مد ایتالیایی این است که آنها اغلب تنها فرد رنگ در محل کار. همچنین فرصت ها و دسترسی های محدود به رنگ پوست خود را می بینند.

Buchanan، طراح برچسب پارچه های بافتنی لوکس خود را، Sansovino 6، در ایتالیا بیش از 25 سال پیش راه اندازی آماده به پوشیدن در Bottega ونتا آغاز شده است، و با کالوین کلاین و دانا کاران کار کرده است. اکنون هنگامی که او برای شغل مشاوره نامیده می شود، آن را منحصرا برای لباس خیابانی یا مارک های شهری، با وجود اعتبار نامه های لوکس خود را. در همین حال، همکاران سفید پوست با رزومه های مشابه در حال حاضر در سمت های مدیر خلاق در مارک های بزرگ نگه دارید.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de