صورتحساب rookie QB معذرت خواهی به دلیل حساس نظر

توسط جان WAWROW بوفالو n. y. (AP) — Buffalo Bills rookie کارفرمایی جیک فروم عذرخواهی کرد برای استفاده از عبارت

توسط NEWSSHANS در 16 خرداد 1399

توسط جان WAWROW

بوفالو n. y. (AP) — Buffalo Bills rookie کارفرمایی جیک فروم عذرخواهی کرد برای استفاده از عبارت "نخبگان مردم سفید" در یک متن مکالمه از بیش از یک سال پیش شده و در رسانه های اجتماعی در اوایل پنج شنبه.

سابق گرجستان استارت در حساب توییتر خود را که در آن او نوشت: "من واقعا متاسفم برای من حرف و عمل و تواضع برای آمرزش بخواهید."

گفت او هرگز به معنای این مفهوم را میرسانند او نخبگان سفید نر که او اشاره کرد در متن گفتگو, فروم اضافه شده: "هیچ بهانه ای برای آن کلمه انتخاب و احساسات. در حالی که آن را ضعیف بود, قلب من نیست."

فروم انتخاب شده در دور پنجم از پیش نویس در ماه آوریل گفت که او همچنین عذرخواهی به هم تیمی های خود و مربیان در یک تیم نشست.

"او اشتباه بود و او اعتراف کرد آن را به ما. ما نمی پوشی آنچه که او گفت:" این اسکناس گفت: در بیانیه منتشر شده. "ما همچنان به کار با جیک در مسئولیت های یک بوفالو بیل و خاموش میشه."

دفاعی هماهنگ کننده لسلی Frazier, که سیاه و سفید است, خطاب فروم نظرات و عذرخواهی خود را در طول در حال حاضر برنامه ریزی شده زوم تماس با خبرنگاران. او انتظار صورتحساب رهبری گروه برای رسیدن به کارفرمایی و امید این می تواند تبدیل به یک تعلیم لحظه.

"جیک به نظر می رسید بسیار صادقانه در خود عذرخواهی" Frazier گفت.

"او ساخته شده است یک اشتباه و او اذعان کرد آن را. وجود دارد تعدادی از ما که می گویند همان چیزی که در برخی از نقطه یا دیگری به خصوص در جوانان ما," او اضافه شده است. "شما حرکت می کند و شما از آن رشد می کنند. و این چیزی است که ما در حال رفتن به سعی کنید به انجام من مطمئن هستم که به عنوان یک تیم رشد از آن است. من می دانم که جیک می خواهد به رشد از آن را به عنوان به خوبی."

دستگیر شد در دو عکس روی صفحه نمایش و ارسال شده بر روی یک حساب کاربری با نام @ashleymp20 مدت کوتاهی قبل از ساعت 1 صبح به ارز صورت گرفت که در ماه مارس 2019, ویژگی های متوالی را از متون اساسی که با شروع: "من فکر کردم که ما حرف در مورد بسیاری از مسائل است."

فروم سپس به نوشتن: "اما هیچ اسلحه خوب هستند. آنها نیاز به اجازه من سرکوبگران. فقط آنها را به بسیار گران است بنابراین تنها نخبگان مردم سفید می توانید آنها را haha."

وحی از متن ارز می آید در یک زمان حساس کمی بیش از یک هفته پس از جورج فلوید کشته شد در حالی که دستگیر شدن توسط پلیس در مینه سوتا است. فلوید مرگ منجر به تعداد زیادی از تظاهرات در حال وقوع در سراسر کشور از جمله بوفالو.

"در حال حاضر بیش از همیشه برای حمایت و هم و من ایستاده در برابر نژادپرستی 100%" فروم نوشت: در عذرخواهی خود را. "من خودم را متعهد به اینکه بخشی از راه حل در این کشور است."

فریزر مشترک یک داستان با تیم آشنایی به زمانی که او در شیکاگو خرس در 1980s. او به یاد می آورد که متوقف شده و مورد سوال توسط پلیس برای بودن در حومه شهر شیکاگو مرکز. این بود تا بعد از پلیس متوجه شد او یک خرس بازیکن زمانی که از لحن گفتگو تغییر کرده است.

"اگر من تا به حال شده است لسلی Frazier, شهروند, یک, که, می داند که در آن گفتگو می رسیم" Frazier گفت.

"اما این پلت فرم دو و میدانی به شما می دهد," او گفت:. "من می خواستم بچه ها ما را به درک آنها یک فرصت طلایی در این لحظه به استفاده از پایه و پلت فرم است که آنها را درگیر کنید و تفاوت را در راه خود را."

در فروم مورد Frazier امید بازیکن نمی قاضی rookie بیش از حد به شدت.

"این آسان برای فقط در ادامه این نفرت, نفرت, نفرت,, جاده,, اما این که در آن ما می خواهیم به" فریزر گفت. "اگر ما می خواهیم برای تغییر این وجود باید متقابل تلاش در هر دو طرف و ما بچه ها به اندازه کافی در تیم ما است که می خواهید تغییر برای بهتر."

صورتحساب تا به حال یک وضعیت مشابه رخ می دهد پس از انتخاب شدن در دور اول از سال 2018 پیش نویس است. آلن عذرخواهی پس از آن نازل شد در روز از این پیش نویس که او نوشته شده یک سری از نژادی غیر حساس توییتهایی در حالی که هنوز در مدرسه بالا است.

هر چند اسکناس نیست که نیاز فوری در کارفرمایی مدیر کل براندون Beane اذعان فروم خیلی خوب بود از استعداد به تصویب تا زمانی که بوفالو ساخته شده 167th انتخاب کنید. با آلن به عنوان بوفالو را تاسیس استارت و با NFL بهار برنامه تمرین از بین برود با این بیماری همه گیر کوروناویروس انتظار است که به صورت اساسی به رقابت با مت Barkley و دیویس Webb برای پشتیبان گیری ،

از ورنر رابینس گرجستان 21 ساله فروم بود سه سال استارت در گرجستان و رهبری Bulldogs به سه دوره متوالی به قهرمانی ثانیه ظاهر و کالج فوتبال حذفی عنوان بازی در سال 2018 که به پایان رسید با از دست دادن اضافه کاری به Alabama.

به دست کشیدن بر روی فروم این بود که در 6-پا-2 و 215 او فاقد کارفرمایی را فعل اندازه برای NFL سطح. بازوی خود را قدرت نیز مورد سوال به خصوص پس از فروم تا به حال فقیر تفرج در لیگ را سراغ ترکیب.

فروم به پایان رسید خود را در کالج حرفه ای تکمیل 621 از 982 تلاش برای 8,224 متری با 78 touchdowns و تنها 18 interceptions. او SEC دانشجوی سال اول از سال 2017 و چراغ ملت با 30 touchdown می گذرد در سال 2018 است.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFLtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب