بایدن قصد دارد به ماندن در خانه تست محدودیت های مجازی کمپین

توسط بیل بارو و استیو مردم جو بایدن هیچ قابل پیش بینی به از سرگیری برنامه های فرد در مبارزه میان یک بیماری همه

توسط NEWSSHANS در 23 اردیبهشت 1399

توسط بیل بارو و استیو مردم

جو بایدن هیچ قابل پیش بینی به از سرگیری برنامه های فرد در مبارزه میان یک بیماری همه گیر است که تست اینکه آیا یک ملی انتخابات ریاست جمهوری می تواند برنده توسط یک نامزد برقراری ارتباط تقریبا به طور کامل از صفحه اصلی.

مجازی کمپین بایدن بودن از ویلمینگتون یک تضاد کامل با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که برنامه ریزی سفر با وجود هشدارهای از کارشناسان بهداشت عمومی در مورد coronavirus را گسترش. آن را نیز تشدید نور افکن چگونه بایدن این, presumptive دموکراتیک نامزد را مدیریت مبارزات انتخاباتی خود را با او در حزب فرسایش است که او هنوز هم در حال توسعه مدل مجازی نیست و رسیدن به اندازه کافی رای دهندگان.

در حال حاضر بایدن و دستیاران خود را در حال مسواک زدن پشت wringing دست از دموکرات ها و مسخره از جمهوری خواهان که استدلال می کنند که 77 ساله است "پنهان شدن در زیرزمین خانه خود را."

"رای دهندگان نمی دهد یک s— در مورد جایی که او فیلمبرداری از" مدیر کمپین جن اومالی دیلون آسوشیتدپرس گفت. "آنچه را که آنها در مورد مراقبت از چیزی است که او گفت و چگونه ارتباط ما با آنها است."

بایدن تر بود دیپلماتیک در ارزیابی وضعیت در روز سه شنبه.

"ایده این است که به نحوی به ما صدمه دیده است من نگه داشتن به قوانین و پیروی از دستورالعمل ها است که (باید) قرار داده شده است رو به جلو توسط پزشکان کاملا عجیب و غریب," او گفت: ABC "صبح به خیر آمریکا".

اومالی دیلون در زمان راس بایدن انتخاباتی در اواسط ماه مارس فقط به عنوان coronavirus خاموش شدن ناگهانی آغاز شده است. او به تازگی افزایش تا کمپین دیجیتال و امور مالی تیم گفت: او را پرده میدان نبرد رهبری دولت در هفته های آینده. او همچنین با اشاره به جوانه زدن "مشارکت" است که شامل حزب ملی به میدان نبرد برنامه دولت.

اما کسانی که حرکت نکرده مانع انتقادات از برجسته دموکرات از جمله معماران از رئیس جمهور باراک اوباما در مبارزات انتخاباتی سال 2008 که سوال بایدن دیجیتال ادراک و ظرفیت برای ساخت ملی رای-توسط-mail تلاش است که ممکن است برای برنده شدن در طول یک بیماری همه گیر.

اوباما متحدان دیوید Plouffe و دیوید اکسلراد در نوشته های اخیر نیویورک تایمز op-ed که بایدن صفحه اصلی استودیو شبیه "یک فضانورد بشاش بازگشت به زمین از ایستگاه فضایی بین المللی." آنها را تشویق بایدن به استفاده گسترده تر از سیستم عامل از Facebook و Twitter برای Snapchat, Instagram و Infinite.

مشابه قطعه کتابداری و اطلاع رسانی اسمیت استراتژیست رسانه های پشت پیت Buttigieg را 2020, کمپین تبلیغ فضائل محلی-بازار رسانه ها و با استفاده از افراد بیشتر در سیستم عامل های دیگر.

ایوت سیمپسون که منجر مترقی گروه دموکراسی برای امریکا گفت که او "بسیار نگران" او می تواند نگاه کنید به "چگونه ما در حال رفتن به تعامل با مردم است." او گفت که این کمپین را به حیف و میل زمان پس بایدن در زمان فرماندهی اولیه در اوایل ماه مارس.

خانه اقلیت شلاق جیم Clyburn از کارولینای جنوبی نزدیک بایدن از دوستان که تایید انگیزه خود از اجرای اولیه پیروزی گفت که او "بسیار نگران" در مورد دموکرات ساختمان مشارکت در عملیات است که توازن در شخص رای گیری با غایب انتخابات.

Clyburn اما تاکید کرد که بایدن را جایی برای نگرانی بیش از جزئیات.

"کار خود را نامزد" Clyburn گفت.

به برخی از درجه naysaying نشان دهنده دموکرات ناامیدی به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن – که دارای روشن در اوایل رهبری در جمع آوری کمک های مردمی و سازماندهی – و این واقعیت است که بایدن پدید آمده از یک اتفاقی اولیه کمپین و اکنون باید به بازی گرفتن.

تارا McGowan, بنیانگذار و مدیر عامل دموکرات-تراز دیجیتال شرکت مخفف اعتبار مبارزه با ساخت حال پیشرفت است. "شما فقط می توانید ضربه محکم و ناگهانی انگشتان دست خود را و ایجاد فرهنگ کاملا متفاوت در مبارزات انتخاباتی خود را," او گفت:.

Clyburn استدلال شده است وجود دارد یک چرخش به خصوص در جمع آوری کمک های مالی. "برنده بزرگ است, تونیک," او گفت:.

بایدن مطرح $46.7 میلیون در ماه مارس و در مارس او در ترکیب با کمیته ملی حزب دموکرات به منظور بالا بردن $60.5 میلیون. مغلوب ساختن پیشی جستن و کمیته ملی حزب جمهوری خواه را دور outraised دموکرات این چرخه و آنها را بیش از 250 میلیون دلار پول نقد در دست, اما بایدن آوریل مجموع تقریبا کشیده و حتی با مغلوب ساختن پیشی جستن در مجموع ماهانه از $61.7 میلیون.

ارسکین بولز یکی از بایدن را جمع آوری اعانه و رئیس سابق کارکنان به رئیس جمهور بیل کلینتون گفت: سوال این نیست که آیا بایدن را گرفتن مغلوب ساختن پیشی جستن در مجموع جمع آوری کمک های مالی – او نمی خواهد – اما این که آیا او را باید از این منابع برای ساخت یک کمپین برنده.

"مردم در حال دادن به مطمئن شوید که او می کند" بولز گفت.

از درون مبارزات خارج از نگرانی به نظر می رسد به همان اندازه در مورد زمان و ادراک خود را به عنوان مورد واقعیت: مارس و آوریل جمع آوری کمک های ثروت باد آورده است که فقط در حال حاضر قرار داده و به استخدام. بایدن ramped تا خود را در حضور رسانه های اجتماعی از جمله اخیر Instagram ظاهر ستاره فوتبال مگان Rapinoe و اقتصادی سخنرانی در NowThis دیجیتال, اخبار رسانه با هدف قرار دادن رای دهندگان جوان.

اومالی دیلون گفت: او "صفر نگرانی است که ما نه در سرعت."

منتقدان بایدن از متحدان گویند همچنین براق چگونه بایدن هسته زمین – شعار تجربه و همدلی ساخت های اخلاقی و شایستگی مورد در برابر تهمت و قول به "بازسازی طبقه متوسط" – برنده بیش از دموکراتیک اولیه رای دهندگان حتی قبل از coronavirus طرح میتوانست زندگی روزانه. در حال حاضر بایدن استدلال در برابر تهمت تیز است اما ناشی از همان ریشه با رای گیری های اخیر نشان می دهد آن را رسیدن به رای دهندگان.

"جو کردم پیام حق" Clyburn گفت.

در واقع روز قبل از همکاری امضا نقد منتشر شد Plouffe به نظر می رسد در یک مجلس جمع آوری کمک که کشیده در بیش از 1 میلیون دلار است. در آن تماس Plouffe توافق با اومالی دیلون که مغلوب ساختن پیشی جستن را آشفته ریاست جمهوری در کنار بایدن نامزدی به معنی "گسترش نقشه" از میدان نبرد متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است پاسخ با دلهره آور گشتند کرگدن.

در تماس با خبرنگاران روز شنبه رئیس جمهور در قانون لارا مغلوب ساختن پیشی جستن آن را به نام "بزرگترین میدان و داده های برنامه" در ایران تاریخچه مبارزات انتخاباتی. و در حالی که اومالی دیلون صرف دو ماه ساخت یک انتخابات جدید در محیط دیجیتال, Brad Parscale طولانی ایجاد شده در نقش خود به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نه به حال به نگرانی در مورد پول با رئیس جمهور کشیدن در بیش از 700 میلیون دلار تا کنون در این چرخه.

"مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین هرگز قلم ضرب و شتم" زمانی که تاکید معطوف به دیجیتال لارا مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

و در حال حاضر رئیس جمهور می خواهد به بازگشت به متعارف برنامه سفر. او سفر بعدی در روز پنج شنبه به پنسیلوانیا و مشاوران می گویند او می خواهد به سفر حداقل یک بار در هفته.

بایدن در ضمن "مضطرب به بیرون رفتن و کمپین" است اما ماندن در خانه "به عنوان مثال مجموعه ... با این سلامت و بحران اقتصادی است."

"این است که سیاست می شود." "این زندگی است."

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Zeke میلر جولی پیس و خواهد Weissert کمک از واشنگتن است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب