فراتر از Byline: رفتار زمانی که پشت فرمان

لایحه O'Boyle مقالات مرتبط این مطمئن است, گاهی اوقات دیوانه جهان ما زندگی می کنند و هر روز به نظر می رسد

توسط NEWSSHANS در 24 خرداد 1399
 Bill O’Boyle

لایحه O'Boyle

مقالات مرتبط

این مطمئن است, گاهی اوقات دیوانه جهان ما زندگی می کنند و هر روز به نظر می رسد را به چالش های جدید است.

یک مسئله ای است که فقط به نظر می رسد هرگز به دور است رفتار بد در حالی که رانندگی.

فکر می کنم در مورد آن -- مردم گرفتن در پشت چرخ از یک وسیله نقلیه بزرگ و به جای لذت بردن از وقت خود را در رانندگی به کار می کنند و یا فقط به عنوان برخی از فعالیت های سرگرم کننده را انتخاب می کنند به عمل نامناسب به خطر انداختن خود و دیگر رانندگان.

دوستان من در AAA Mid-Atlantic منتشر کرده اند یکی دیگر از گزارش آموزنده: "رفتار بد: رانندگان می دانم که این اشتباه است اما بسیاری از آن را انجام دهد به هر حال."

AAA آخرین تحقیقات نشان می دهد سقوط-درگیر رانندگان اعتراف به رفتارهای خطرناک رانندگی.

AAA پایه و اساس ایمنی ترافیک را گزارش می یابد رانندگان شده اند که حداقل در یک تصادف در دو سال گذشته به میزان قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به رفتارهای مخاطره آمیز مانند سرعت و یا پیام کوتاه در حالی که رانندگی و حتی زمانی که آنها فکر می کنم پلیس ممکن است آنها را بگیرد.

پس از سه ماه اقامت در خانه, AAA خواستار رانندگان برای حفظ همه ایمن در جاده ها و هشدار به رانندگان در برابر سقوط به رانندگی خطرناک عادات.

"فرکانس رانندگان در ایالات متحده درگیر شدن در رفتار نامناسب بیش از حد بالا است," گفت: دکتر دیوید یانگ مدیر اجرایی AAA پایه و اساس ایمنی ترافیک. "در حالی که رانندگان اذعان کرد که برخی از فعالیت های پشت فرمان — مانند پیام کوتاه خطرناک هستند برخی از آنها را انجام دهد به هر حال. ما نیاز به آگاهی از عواقب جدی از درگیر شدن در این نوع از رانندگی خطرناک رفتارها و تغییر مسیر است."

سالانه بنیاد فرهنگ ایمنی ترافیک شاخص (TSCI) که برجسته شکاف بین رانندگان نگرش و گزارش رفتارهای یافت که رانندگان درک پریشان پرخاشگرانه و اختلال در رانندگی به عنوان خطرناک است. در عین حال بسیاری از آنها اعتراف به درگیر شدن در حداقل یکی از این دقیق رفتارها.

اعداد بودند و حتی بالاتر برای کسانی که درگیر در یک اخیر سقوط:

• 50% از کسانی که درگیر در یک اخیر سقوط اعتراف به صحبت کردن در یک دستگاه دستی در هنگام رانندگی در ماه گذشته در مقابل 42 درصد نه درگیر در یک تصادف.

• 43 درصد از کسانی که در اخیر سقوط اعتراف به پیام کوتاه در حالی که رانندگی در ماه گذشته در مقابل 27% نه درگیر در یک تصادف.

• 39 درصد از کسانی که در اخیر سقوط اعتراف به در حال اجرا یک نور قرمز در ماه گذشته در مقابل 30% نه درگیر در یک تصادف.

این داده ها نشان می دهد که مردم در حال تغییر رفتار خود را حتی زمانی که آن را منجر به یک تصادف.

از همه خطرناک رانندگی, وظایف رانندگان دوبله این دو بسیار و یا بسیار خطرناک است:

• رانندگی زمانی که خیلی خسته بود آن را سخت به نگه داشتن چشم خود را باز کنید (96%).

• رانندگی در حالی که تایپ کردن و یا ارسال یک پیام متنی و یا ایمیل (96%).

در عین حال این همان رانندگان متن هنگامی که پشت فرمان حتی باور وجود دارد که خطر گرفتار شدن توسط پلیس برای خواندن (43.7 درصد) و یا تایپ (42.7%) یک پیام به صورت متن.

جانا L. Tidwell مدیر روابط عمومی و امور حکومتی برای AAA Mid-Atlantic گفت: این:

"جدید AAA بنیاد گزارش نشان می دهد رانندگان می دانند که پریشان و خسته تهاجمی یا اختلال خطرناک است در حالی که در پشت چرخ و اما تا 63 درصد اعتراف آنها انجام داده ایم و آن را در 30 روز گذشته."

چه ؟

Tidwell افزود: "تکرار AAA نظرسنجی برجسته عدم توافق بین درک خطر و گزارش خود از رفتارها. رانندگان نیاز به کم کردن اقامت هشدار قرار دادن تلفن در پایین درایو هوشیار و پوشیدن کمربند صندلی خود را به طوری که ما می توانید تمام آن را به ما مقصد با خیال راحت."

چند سال پیش آیلین میلر ایستاده بود قبل از اینکه صدها نفر از دانش آموزان در بیشتر نانتیکوک دبیرستان و شجاعانه و عاطفی داستان چگونه زندگی او را برای همیشه تغییر در جولای 5, 2010 زمانی که پسرش, Paul Jr., شد, کشته در یک تصادف ناشی از پریشان راننده.

این یک پیام قوی — پیام خانم میلر است تحویل داده و به هزاران نفر از دانش آموزان در سراسر, پنسیلوانیا, ایالات متحده, عکس, گرافیک, آمار بودند ترسناک و کلمات عاقلانه است.

این یک پیام است که باید دریافت شود و به دنبال — متن نیست و درایو.

پسر او در رانندگی وسیله نقلیه خود را در مسیر 33 در شهرستان همیلتون که عازم جنوب تراکتور-تریلر عبور از مرکز چمن تقسیم و سفر سر به ماشین خود را. در زمان تصادف تریلر تراکتور بود که توسط یک پریشان راننده — مرد بعدها می گویند او برای رسیدن به تلفن همراه خود را.

پل درگذشت از آسیب های او رنج می برد به عنوان یک نتیجه از سقوط او شد 21.

پل را پیام باید از طریق به همه.

رسیدن به لایحه O'Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle یا ایمیل در [email protected]tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن