Bednarz, Scoblick, مک دونالد بخشی از سوابق

ابینگتن ارتفاعات فارغ التحصیل رس Basalyga huddles با NEPA نخبگان 17U پسران تیم بسکتبال که او مربی به دو برد

توسط NEWSSHANS در 8 مرداد 1399
 Abington Heights graduate Clay Basalyga huddles with the NEPA Elite 17U boys basketball team that he coached to two wins in its first three games.

ابینگتن ارتفاعات فارغ التحصیل رس Basalyga huddles با NEPA نخبگان 17U پسران تیم بسکتبال که او مربی به دو برد در سه بازی.

گاوین Bednarz یک اسکرانتون دبستان پسران بازیکن از Abingtons و ابینگتن ارتفاعات دختران هم تیمی های آنا Scoblick و راشل مک دونالد کمک به شکست نخورده اجرای برنامه توسط تیم های خود را هنگامی که NEPA نخبگان AAU بسکتبال باشگاه از Riverfront ورزشی در اسکرانتون لذت بردم موفق آخر هفته.

هفت بازیکن و یک سرمربی از Abingtons تمام شد بخشی از تیم هایی که وارد شده برنده سوابق.

در همه NEPA نخبگان هفت تیم رفت 19-8 از جمله 14-2 توسط این باشگاه چهار قدیمی ترین تیم (17-و-زیر) و 12-3 آن سه تیم است. دختران بازی روز جمعه از طریق پنج شنبه در تابستان نکته در شبح وار گوشه ورزشی در شهرستان لنکستر. پسران بازی شنبه و یکشنبه در پنسیلوانیا Tip-Off در ایست سترودسبورگ دانشگاه.

Bednarz نقش عمده ای در نپا نخبگان Coyle 17U پسران تیم کشیدن دور در نیمه دوم در حالی که 3-0 با هر پیروزی آینده حداقل 18 امتیاز.

5-پا-10 rising ارشد گارد شات بهتر از 70 درصد از سطح زمین در حالی که در پایان با به عنوان تیم دوم گلزن برجسته و ساخت پنج دزد. او 15-برای-18 به ثمر رساند در حالی که 33 از 38 امتیاز در نیمه دوم از بازی ها.

Scoblick و مک دونالد هم تیمی بودند در نپا نخبگان Carra/لوئیس 17U دختران تیم که رفت 5-0 با چهار پیروزی با دو چهره حاشیه و به طور متوسط 21.4-نقطه پیروزی است.

تاریخ و گارد/جلو Scoblick که منجر شد rebounder و ارشد گارد مک دونالد بود co-نمره رهبر زمانی که تیم خود را به اتمام شکست نخورده اجرا گرفتن از طریق آن به نزدیک ترین بازی یکشنبه یک 46-39 پیروزی بر Utica بانوی نیکز.

Scoblick رهبری این تیم در بازگشت در هر یک از دو بازی گذشته. او به پایان رسید و با پنج امتیاز و هشت ریباند در یک 53-29 پیروزی در منطقه پلاتین پس از آن تا به حال هشت امتیاز و هفت ریباند در بازی نهایی. Scoblick به ثمر رساند و شش امتیاز در هر روز جمعه دو بازی و دوم شد و تیم با چهار پاس گل در دوم 48-33 برنده بیش از نیوجرسی نظر گرفته شده است.

مک دونالد بود 2-برای-5 بر 3-اشاره گر در هر دو تیم سوم و پنجم بازی. او به ثمر رساند هفت امتیاز در یک 62-17 تار و مار Hoopers نیویورک و به پایان رسید تا با 11 امتیاز و سه ریباند و دو پاس گل و یک سرقت در بازی نهایی.

دبیرستان خود را هم تیمی ارشد گارد/جلو کلر, Marion, بازی های برگزار شده برای NEPA نخبگان کلارک 17U تیم که رفت 4-1 در حالی که بازی در مقابل یک سری از National Collegiate Athletic Association بخش من در استخدام 17U بخش استخر با این رویداد تیم های برتر.

NEPA نخبگان کلارک به پایان رسید, قوی, ارسال 59-52 پیروزی بیش از یک GTS Fusion تیم بود که 4-0 توسط یک ترکیب حاشیه 106 امتیاز. ماریون کمک سه امتیاز و سه ریباند در این پیروزی به ثمر رساند سبد خرید قرار داده است که این تیم برای ماندن در طول یک تظاهرات در اواسط نیمه دوم.

ابینگتن ارتفاعات فارغ التحصیل رس Basalyga مربی NEPA نخبگان Basalyga 17U پسران تیم که رفت 2-1.

Basalyga تیم شامل دو زمان ستاره های دنباله دار ارشد به جلو هری جانسون و ارشد گارد/جلو یعقوب اندرسون.

اندرسون بود 6-برای-7 از کف در حالی که به ثمر رساند یک تیم بالا 14 امتیاز و گرفتن چهار ریباند در پایان 61-41 پیروزی بر G2G بسکتبال.

جانسون که منجر شد rebounder در بازی نهایی با هشت به همراه هفت امتیاز و دو پاس گل و دو مسدود شده عکس. او به ثمر رساند و هشت امتیاز در شنبه زمانی که تیم را باز کرد با یک 67-52 پیروزی بر گرما نخبگان.

لیز Pettinato دانشجوی سال دوم گارد از ابینگتن ارتفاعات بود در 16U دختران تیم که رفت 3-2. او برای دوم در این تیم در ریباند با پنج طول 29-28 دست دادن به منطقه یک بسکتبال آکادمی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب