Beaumont سر به مدت 2 با راگبی 'در چهارراه'

توسط استیو داگلاس مقابله و مدیریت بی سابقه بحران مالی است. متحد در نیمکره شمالی و جنوبی در یک تقویم جهانی. حفظ

توسط NEWSSHANS در 14 اردیبهشت 1399

توسط استیو داگلاس

مقابله و مدیریت بی سابقه بحران مالی است. متحد در نیمکره شمالی و جنوبی در یک تقویم جهانی. حفظ رشد زنان و sevens بازی.

همه در حالی که حتی نمی دانستند دقیقا زمانی که راگبی می تواند بازگشت پس از شیوع کروناویروس.

لایحه Beaumont کاملا در دست خود پس از انتخاب مجدد به عنوان رئیس جهانی راگبی — قدرتمند ترین موقعیت در ورزش.

"آن 'رول آستین های خود را تا زمان" Beaumont گفت: به عنوان او گذاشته او امیدوار است برنامه ها و نگرانی ها به عنوان دوم خود را به مدت چهار سال مسئول جهانی حاکم بر بدن است .

Beaumont, محبوب avuncular شکل بود که کاپیتان تیم ملی انگلستان در سال 1980 در مورد طیف وسیعی از موضوعات و چالش های پیش راگبی در کوتاه مدت و میان مدت. او آزادانه اذعان کرد که راگبی باقی مانده در رحمت coronavirus.

CORONAVIRUS

تقریبا مانند هر ورزش دیگر راگبی بوده است تعطیل از اواسط ماه مارس به دلیل شیوع. ماهیت بازی — وجود دارد مسلما بیشتر تماس در راگبی از هر ورزش دیگر — باعث می شود آن را حتی سخت تر به می دانم که زمانی که آن را آماده خواهد شد برای از سرگیری.

شمالی نیمکره شش کشور هنوز به پایان جنوبی نیمکره راگبی قهرمانی هنوز برای شروع و مسابقات بین المللی در طول تابستان به نظر می رسد در خرابه.

همه در حال پول-اسپینرها برای یک ورزش خیلی متکی بر درآمد بین المللی بازی. که حتی شمارش باشگاه بازی. نیوزیلند پیش بینی 70 درصد کاهش در درآمد های استرالیا هستند رو به یک سیاه چاله از بیش از 70 میلیون دلار و به زبان انگلیسی راگبی می تواند حتی بزرگتر مالی رسید. جهانی راگبی تحویل یک صندوق امداد در حدود 100 میلیون دلار برای کمک به اتحادیه های کارگری از طریق به پایان 2020 اما Beaumont می پذیرد که "احتمالا کافی نیست."

"وجود دارد هیچ سحر و جادو درخت پول" Beaumont گفت. "اگر ما تا به حال شده است بسیار خوش شانس به اجرا بسیار موفق جام جهانی راگبی در ژاپن و پس از آن ما خواهد بود رو دور bleaker چشم انداز از ما در حال حاضر است."

Beaumont امیدوار است که تزریق پول نقد می تواند پوشش اتحادیه های کارگری که به دنبال پخش به تعویق افتاد, بازی, بعد, در سال 2020 هر چند که نیست مطمئن و می تواند برخورد با وسایل. "ما می توانیم حرکت های بین المللی, ویندوز" Beaumont گفت: وقتی پرسیده شد که اگر مسابقات بین المللی و حتی می توان دوباره مرتب برای روز کریسمس "اما باید آن را در مشاوره با ما سهامداران — و این باشگاه در اروپا, در شمال — به طوری که ما یک اجماع نظر برای کل بازی به خاطر تحمل فشار باشگاه ها و استان ها هستند."

رقابت های جهانی

Beaumont می گوید وجود دارد "اشتها" به احیای سازمان ملل لیگ پیشنهاد که رها شده بود کمتر از یک سال پیش به دلیل وجود اجماع بین عمده اتحادیه های کارگری در مورد مسائل مانند فرمت و هنگامی که آن را می گیرد. این رقابت به طور بالقوه حمایت سرمایه گذاری خصوصی به ارزش 7.5 میلیارد دلار خواهد بیش از 12 سال است که تقویت ورزش و جذب منافع جهانی. اما مشکلات باقی بماند و بیش از آن کشورهای درگیر می شود و این که آیا این ویژگی جنبه های مانند ارتقاء و سقوط.

"ما در چهار راه برای بازی" Beaumont گفت. "و این چیزی است که اتفاق افتاده است وجود دارد تمایل واقعی از هر دو شمال و جنوب به دوباره بازی ما. و یک چیزی که من در قرار دادن مردم با یکدیگر است."

او گفت که فشار برای لیگ جهانی به طور بین المللی در ویندوز در حال حاضر این سایت متعلق به جولای و نوامبر شاید بیش از یک ترکیب دو ماه پنجره در اکتبر و نوامبر — "به طوری که از شمال به جنوب می رود در یک ماه و جنوبی می رود شمالی در ماه آینده. آن را ترک شش کشور به عنوان "مستقل رقابت" بازی های برگزار شده در ماه های فوریه و مارس به عنوان معمول است که Beaumont قصد ندارد در حال حرکت است.

Beaumont افزود که لیگ جهانی ممکن است لزوما شامل تمام شش کشور کشور وجود دارد که می تواند یک "فرعی رقابت که شامل تمام کشورهای در حال ظهور."

بازیکن رفاه

Beaumont سوال که آیا دولت از این بازی بود "مناسب برای مدرن مقاصد" به دلیل وجود "ارزش کمی برای اتاق های کوچکتر مهارت بازیکنان است."

"ما نمی توانیم فقط این است که این دامنه برای بازیکنان" Beaumont گفت: از یک ورزش است که او ادعا شده در 98 ٪ از جهان است. بیشتر تغییرات این دلیل ممکن است در آورده برای رسیدن به تعادل بیشتر در این رابطه است. Beaumont اضافه شده وجود دارد تا به حال نشده است هر گونه بحث در مورد تغییر حکومت در واکنش به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بازی زنان

Beaumont اصرار داشت برنامه های خود را به رشد زنان راگبی که همچنین شامل یک رقابت جهانی با ترویج و سقوط خواهد بود از خط خارج با این بیماری همه گیر.

"من به چالش کشیدن جهان راگبی تیم اجرایی و گفت: ما باید برای پیدا کردن پول برای آن است." "این یک تعهد توسط ما و امیدوارم ما می توانیم همه چیز و در حال اجرا به عنوان به زودی به عنوان feasibly ممکن است."

Beaumont گفت: وجود تقاضا در بالا زن بازیکنان به خصوص با بازی های المپیک در حال تحت فشار قرار دادند به 2021 — سال آینده جام جهانی فوتبال زنان در نیوزیلند. وی افزود: هر چند که هیچ دلیلی برای تاخیر به تغییر در ساختار بازی زنان.

واجد شرایط بودن

Beaumont برنامه ای برای ایجاد تغییرات عمده به واجد شرایط بودن قوانین به ویژه به بازیکنان دنیا در جزایر اقیانوس آرام فرصتی برای ویژگی برای کشور مادری خود را حتی اگر آنها در حال حاضر معلوم شد برای دیگر تیم های بین المللی مانند نیوزیلند و یا انگلستان.

این به معنی بررسی "قوانین و مقررات 8" و او می خواهد که به محل بلافاصله. Beaumont گفت: این امر افزایش استخر از بازیکنان در دسترس برای جزیره اقیانوس آرام سازمان ملل و "بهبود رقابت از یک جام جهانی راگبی بدون شک."

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

___

استیو داگلاس در www.twitter.com/sdouglas80tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن