بسکتبال ری استارت در چین پس از coronavirus shutdown

پکن (AP) — چینی بسکتبال لیگ دوباره بعد از تقریبا پنج ماه تعطیلی برای این بیماری همه گیر کوروناویروس با کمتر از

توسط NEWSSHANS در 1 تیر 1399

پکن (AP) — چینی بسکتبال لیگ دوباره بعد از تقریبا پنج ماه تعطیلی برای این بیماری همه گیر کوروناویروس با کمتر از بازیکنان خارجی و بدون فن در می ایستد.

این CBA بود به حالت تعلیق در Jan. 24 پس از شیوع کروناویروس در ووهان یک هفته قبل از آن برنامه ریزی شده بود به بازگشت پس از رخصتی بهار در پایان فصل به طور منظم. مرحله نیمه نهایی مرحله آغاز شده و روز شنبه با 20 تیم در دو بخش و محدود سالن به کاهش سفر. همه استادیوم ها بسته به طرفداران.

ژجیانگ شیرها ضرب و شتم نانجینگ میمون پادشاهان 112-95 در این بازی برای اولین بار به عقب, Hu Jinqiu پیشرو شیرها با 26 امتیاز و 17 ریباند. این سوژو اژدها بود یک 105-98 برنده بیش از شنژن هوانوردان در بازی دوم. جرمی لین و پکن اردک بازی می شد در اواخر بازی مقابل لیائونینگ پرواز پلنگ.

لیگ رئیس سابق NBA ستاره یائو مینگ ستایش کار باشگاه ها و مقامات بهداشتی برای کمک به دریافت CBA فصل دوباره راه اندازی شود.

"همه چیز شما را تجربه کرده اند در این فصل مطمئنا نوشتن قوی سکته مغزی در تاریخ لیگ CBA و تاریخ را نیز در نظر داشت مشکلات فداکاری و سهم هر یک از ما" یائو نوشت: در نامه ای سرگشاده به بازیکنان و طرفداران ارسال شده در CBA وب سایت.

"به عنوان اولین ملی در مقیاس بزرگ رویداد ورزشی به دوباره راه اندازی شود در چین CBA مسابقه برگشت دارای اهمیت استراتژیک جامع برای ترویج سرگیری تولید و بازگرداندن زندگی و اجتماعی آن تاثیر بیش از حد بسکتبال خود را."

چین موجود گسترش COVID-19 پس از اولیه کانون شیوع اما پکن گزارش داد افزایش موارد هفته گذشته و 205 نفر تشخیص داده شده است با این ویروس در پایتخت پس از آن.

پکن ثبت یک قطره در میان تشدید تدابیر مهار در روز شنبه هر چند گزارش 22 مورد جدید همراه با پنج نفر دیگر در جای دیگر در چین است. وجود دارد جدید مرگ و میر و 308 نفر باقی می ماند بستری برای درمان.

اندکی افزایش در چین هفته گذشته بود که سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که این بیماری همه گیر است که "شتاب" در بخش هایی از جهان است.

یائو هشدار داد بازیکنان و باشگاه ها به مراقب باشید.

"این بیماری همه گیر نشده است و در عین حال ما باید به ترتیب برای هر کس برای زندگی, آموزش و رقابت تحت نسبتا بسته, شرایط," او گفت:. "نه خالی دادگاه و نه مسابقات سیستم ریتم ما با آن آشنا هستند اما طولانی از دست رفته بازی در مقابل از ما."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب