بازگشت به مدرسه: قوانین جدید در انتظار کودکان چینی

پس از چند ماه از مستند, مدارس در چین به آرامی در حال بازگشایی در برخی از مناطق. به اطمینان حاصل شود که کودکان

توسط NEWSSHANS در 29 اردیبهشت 1399

پس از چند ماه از مستند, مدارس در چین به آرامی در حال بازگشایی در برخی از مناطق. به اطمینان حاصل شود که کودکان در حال محافظت از CCP ویروس این مدارس به اجرا در تعدادی از اقدامات جدید است که تمرکز بر اجتماعی فاصله و بهداشت شخصی.

کودکان و فاصله اجتماعی

یک مدرسه در Hangzhou خواسته است تا کودکان به پوشیدن کلاه با الهام از آهنگ سلسله که حکومت چین بین 960 و 1279. این کلاه دارای پسوند در بالا که شبیه بال و حداقل یک متر در طول. این باعث ایجاد یک 1 متر منطقه حائل بین یک کودک و فرد دیگر زمانی که آنها در یک مکالمه.

اگر مردم بیش از حد نزدیک می گویند کمتر از یک متر بین آنها وجود دارد خطر ابتلا COVID-19 از طرف دیگر است. کلاه جلوگیری از چنین امکانات. آنها ساخته شده توسط خود کودکان با استفاده از مواد مختلف مانند بالن و مقوا و غیره. در این آهنگ دوره چنین کلاه ظاهرا برای جلوگیری مقامات از نجوا در دادگاه مجامع.

کلاه ارائه یک راه آسان برای مدرسه به تلقین این ایده اجتماعی فاصله میان کودکان است. "به عنوان کودکان می بینید و احساس می کنید این کلاه و هنگامی که بال' ضربه یکی دیگر از آنها ممکن است قادر به درک انتظارات و به یاد داشته باشید برای حفظ فاصله فیزیکی," ایان لام Chun-مستی یک متخصص در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش گفت: به جنوب چین صبح پست.

Children are made to wear facemasks in school. (Image: pexels / CC0 1.0)

کودکان در حال ساخته شده به پوشیدن facemasks در مدرسه است. (تصویر: pexels / CC0 1.0)

تقریبا در تمام مدارس است که بازگشایی کودکان نیاز به پوشیدن ماسک در حالی که در داخل محوطه. بعضی از آنها فاصله صندلی جداول در کلاس های درس و محیط های اغذیه فروشی. کودکان همچنین تحت سخت ضد عفونی مراحل قبل از آنها وارد ساختمان مدرسه که در طی آن دست خود کفش و کیف و لباس و.... در حال بررسی. در یک مدرسه کودکان نیاز به غذا خوردن در خصوص تعیین میز مجهز به foldable صفحه نمایش شفاف. قبل از آنها شروع به خوردن ناهار کودکان را برای ضد عفونی کردن صفحه نمایش.

دولت پوشش

پدر و مادر در حال فرستادن فرزندان خود به مدرسه اعتماد عبارت از حزب کمونیست چین که ادعا می کند که آن را تقریبا موفق در کنترل شیوع کروناویروس. اما پکن همچنان به سکوت همه صادق, صدای, بر روی این موضوع است و نه در همه شفاف وقتی که می آید به املاک عفونت نرخ. مانند اجازه دادن به کودکان در مدرسه تحت این شرایط به شمار یک خطر جدی برای فرد و هر کس که آنها را در تماس با آمد.

در یک مدرسه مدیران تصمیم به گرفتن یک کودک به یک دکتر و یا اطلاع پدر و مادر بعد از آن شد نشان داد که او مبتلا به سردرد می شود. در عوض, آنها را نگه داشته و کودک جدا شده است. این کودک به زودی درگذشت. پدر و مادر شوکه شده بودند و خواستار بدانید که چگونه این اتفاق افتاده است. آنها همچنین خواسته است که بدن کودک بود به آنها داده می شود. دولت ظاهرا پاسخ نیست.

چهار فرزند شد دور گرفته شده در شب توسط آمبولانس کارگران در استان هنان. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

در یکی دیگر از مثال کارگران آمبولانس در استان هنان دیده می شد در خارج از مدرسه به زور از بین بردن چهار فرزند از محل در شب. زن که این روایت چه ترس آن است که به دیدن بچه های کوچک در حال درمان در چنین شیوه ای. این واقعیت تاسف از CCP coronavirus وضعیت در چین — حتی کودکان در امان نیست از آهن دست رژیم کمونیستی. در مکان هایی مانند ووهان موارد جدید COVID-19 ظاهر شوند. به عنوان یک پدر برای فرستادن فرزندان خود به مدرسه در چنین شرایطی ریسک امکان دولت با در نظر گرفتن دور فرزندان خود را. آنها ممکن است هرگز حتی دیدن فرزندان خود را دوباره.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

سنگاپور می بیند بزرگترین خرده فروشی کاهش در دو دهه


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب