آسیا امروز: ویتنام بازگشایی مدارس نیوزیلند صفر

بانکوک (AP) — دانش آموزان در سراسر ویتنام آغاز شده و بازگشت به کلاس های درس خود را روز جمعه بسته شده بود برای

توسط NEWSSHANS در 15 اردیبهشت 1399

بانکوک (AP) — دانش آموزان در سراسر ویتنام آغاز شده و بازگشت به کلاس های درس خود را روز جمعه بسته شده بود برای جلوگیری از coronavirus.

"من خیلی هیجان زده برای رفتن به مدرسه با معلمان و همکلاسی های من بعد از سه ماه گفت:" چو کوانگ Anh یک ششم-کلاس دانش آموز در دین Cong متوسطه در هانوی.

دانش آموزان ملزم به پوشیدن ماسک, در میان دیگر اقدامات برای به حداقل رساندن گسترش ویروس.

"این بسیار مهم است به اعمال اقدامات پیشگیرانه در طول این زمان. ما باید دست عفونی موجود در بسیاری از مکان ها. دانش آموزان اسکن شده برای درجه حرارت در دروازه هنگامی که آنها را وارد مدرسه و زمانی که آنها در کلاس های درس و سلامت آنها ثبت شده است," معلم, دین Bich Hien گفت.

ویتنام تایید کرده 271 coronavirus موارد است. آن گزارش نشده هر مورد جدید در جامعه برای نزدیک به سه هفته است.

تمام موسسات آموزشی بسته شد در آغاز ماه فوریه زمانی که اولین موارد گزارش شده در کشور و از همه یادگیری منتقل شد آنلاین. ماه گذشته این کشور تحمیل محدودیت های مسافرتی و بسته کسب و کار به مدت سه هفته.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— صفر موارد در نیوزیلند: برای اولین بار از اواسط ماه مارس در نیوزیلند گزارش شده هیچ مورد جدید از coronavirus. آن را نشانه ای این کشور را از تلاش برای از بین بردن ویروس در حال کار است. نیوزیلند مرزهای خود را بسته و اعمال سخت monthlong مستند پس از شیوع آغاز شد. آن کاسته قوانین کمی در هفته گذشته برای کمک به بازگشایی اقتصاد است. نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: یک تصمیم خواهد بود ساخته شده است دوشنبه آینده در مورد اینکه آیا به سهولت قوانین بیشتر است. "ما نمی توانیم به آن کار خوب به تاریخ زمانی که ما به هدف نهایی نزدیک است و در رسیدن به" او گفت:.

— مالزی کسب و کار بازگشایی: بسیاری از بخش های کسب و کار بازگشایی در بخش هایی از مالزی به عنوان نخست وزیر Muhyiddin یاسین دولت به دنبال تعادل بین مهار ویروس و احیای سخت-آمار اقتصاد است. اما این حرکت تقسیم کرده است افکار عمومی که نگرانی ناگهانی بازگشایی فعالیت های اقتصادی می تواند جرقه یک موج جدید از عفونت است. نه از این کشور در 13 ایالت از جمله ثروتمندترین ایالت سلانگور یا حاضر به بازگشایی و یا محدود لیست از کسب و کار است که می تواند کار کند. تجمع جمعی و بین ایالتی سفر ممنوع باقی می ماند. ویروس موارد باید به شدت کاهش یافته است در هفته های اخیر اما افزایش اندکی از 227 عفونت گزارش شده بیش از آخر هفته. مالزی تایید کرده است 6,298 موارد با 105 مرگ و میر.

ژاپن آماده گسترش اورژانس: وزیر اقتصاد Yasutoshi نیشیمورا به خبرنگاران گفت که کارشناسان پشتیبانی طرح دولت برای تمدید وضعیت اضطراری از طریق پایان ماه مه. نخست وزیر شینزو آبه تنظیم شده است به طور رسمی اعلام تمدید پس از طرح می شود مجلس تصویب بعد شنبه. ژاپن بیش از 15 ، 000 موارد و 510, مرگ و میر, با توجه به وزارت بهداشت. نیشیمورا زودتر گفت: توکیو و دیگر استان در حال ضربه توسط ویروس در حال انتظار برای نگه داشتن اقدامات اضطراری به طور کامل در محل در حالی که آنها می تواند کاسته جاهای دیگر اگر کافی اقدامات پیشگیرانه گرفته شده است.

— کره جنوبی افتتاح مدارس: کره جنوبی می گوید آن شروع خواهد شد اجازه می دهد دانش آموزان برای بازگشت به کلاس های درس خود را خیره هفته آینده میان نشانه هایی که شیوع کروناویروس در این کشور پایانی. وزیر آموزش و پرورش Yoo Eun-hae گفت: سالمندان دبیرستان را بازگشت May 13 و دانش آموزان در نمرات پایین تر در مرحله ای از مراحل شروع ممکن است 20. او می گوید: 5.4 میلیون دانش آموز در حال مطالعه حاضر پس از 9 آوریل. بیمار شماره شده اند کاهش, باعث, مقامات به آرامش اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. روز دوشنبه کره جنوبی گزارش داد هشت جدید, موارد مصرف آن در مجموع به 10,801.

— برخی از سرگیری فعالیت در هند: هند آرام برخی از مستند محدودیت حتی به عنوان سرعت عفونت کمی شتاب. روز دوشنبه برخی از فعالیت های اقتصادی را از سر گرفت پس از نزدیک به کل در 5 هفته متوقف شد. زندگی عادی البته با ماسک های اجتماعی فاصله و دقیق استانداردهای بهداشت, شروع به بازگشت در خطر ابتلا به کم مناطق محدودیت در حرکت و کار ادامه داد: در جای دیگر در کشور است. هند در مورد 42,500 ویروس موارد 11,706 بهبود و 1,373 مرگ و میر و تا به حال تست شده بیش از یک میلیون نمونه در روز دوشنبه. هنوز هم در 758 آزمون در هر میلیون دلاری هند در میان کشورهای تست بالاترین کسری از جمعیت خود را. و کارشناسان هشدار می دهند که این ویروس هنوز به اوج.

— سریلانکا برطرف مقررات منع رفت و آمد: سریلانکا تا حدی کاسته آن مقررات منع رفت و آمد در مناطقی که این ویروس در نظر گرفته شده است بیشتر تحت کنترل در هر 24 ساعت حکومت نظامی باقی مانده در اثر در مناطق با خطر بالا که شامل پایتخت کلمبو. حکومت نظامی برداشته شود و تنها به مدت سه روز از ساعت 5 تا 8 بعد از ظهر در 21 از این جزیره 25 منطقه. سریلانکا شناسایی کرده و هفت کشته و 718 موارد بیش از 300 نفر از کسانی که آلوده تایید شد در میان ملوانان نیروی دریایی و یا مخاطبین خود را در هفته گذشته. هر دو دولت و کارگران بخش خصوصی انتظار می رود برای شروع به بازگشت به کار هفته آینده هر چند 24 ساعت منع رفت و آمد ممکن است باقی می ماند و در مکان.

— کارخانه دخانیات خوشه: مقامات بهداشتی در اندونزی استان با توجه به کشیدن سیگار فیلیپ موریس متعلق به Sampoerna پس از coronavirus خوشه شناسایی شد در میان کارگران کارخانه. دو کارگر فوت کرده اند از COVID-19 و 63 نفر دیگر آزمایش مثبت در یکی از کارخانه ها در اندونزی دومین شهر سورابایا. استان جاوه شرقی نیروی کار رسمی سوگند Tjahjono گفت: مقامات در حال تلاش برای تعیین که چگونه بسیاری از سیگار در کارخانه ساخته شده در گردش هستند. خوشه نگرانی در مورد دولت اجازه می دهد کارخانه ها به کار گیرند در طول بیماری همه گیر. مدیر PT HM Sampoerna Tbk, الویرا Lianita گفت: این شرکت در تلاش است برای جلوگیری از coronavirus گسترش از اواسط ماه مارس با استفاده از پروتکل های بهداشت و اجتماعی فاصله. او همچنین گفت که خروج از آن سیگار محصولات نباید لازم به عنوان شرکت قرنطینه تمام سیگار به مدت پنج روز در نهایت قبل از اینکه توزیع شده است.

— کم موارد در چین: چین گزارش سه ویروس جدید موارد آورده شده از خارج از کشور و هیچ مرگ و میر. فقط 481 نفر همچنان در بیمارستان با حدود 1000 تحت نظارت و انزوا برای ظاهر شدن به ویروس و یا برای داشتن آزمایش مثبت اما بدون نشان دادن علائم. چین گزارش کرده است در مجموع 4,633 مرگ و میر ناشی از COVID-19 در میان 82,880 موارد است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de