آسیا امروز: هند می گذرد 300,000 موارد با تک روز بالا

دهلی نو (AP) — هند گزارش داد بیش از 11,000 جدید کروناویروس عفونت در شنبه یکی دیگر از تک روز بالا برای کشور به

توسط NEWSSHANS در 24 خرداد 1399

دهلی نو (AP) — هند گزارش داد بیش از 11,000 جدید کروناویروس عفونت در شنبه یکی دیگر از تک روز بالا برای کشور به عنوان آن گذشت گریم نقطه عطف 300,000 موارد است.

وزارت بهداشت گزارش 11,458 موارد جدید رانندگی, تلفات به 308,993 چهارم-بالاترین در جهان است. همچنین این گزارش 386, مرگ و میر, افزایش تعداد مرگ و میر به 8,884.

هند caseload شروع به پریدن کرد در حدود 100,000 در یک هفته, همزمان با بازگشایی مراکز خرید خانه ها و رستوران ها. دولت تا به حال اعمال شده در سراسر کشور مستند در اواخر ماه مارس است.

در دهلی نو پایتخت بسیاری از بیمارستان های دولتی در حال کامل و crematoriums و گورستان در حال تلاش برای مدیریت یک راش بدن.

دهلی نو را دولت پیش بینی شده است که موارد در پایتخت منطقه به تنهایی می تواند گسترش به بیش از نیم میلیون نفر در اواخر ماه جولای و با توجه به مصرف بیش از هتل های لوکس و استادیوم را تبدیل به میدان بیمارستان.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

پکن قفل کردن جوامع: چینی پایتخت دارای قفل شده 11 جوامع مسکونی در نزدیکی یک عمده فروشی مواد غذایی در بازار به سعی کنید به ساقه شیوع جدید COVID-19. مقامات شهر پکن گفت: 45 کارگران در Xinfadi بازار مثبت آزمایش برای coronavirus هر چند آنها نشان داد هیچ نشانه ای ندارند. که در علاوه بر این به یک زودتر اعلام هفت نفر با علائم که بازدید کرده اند و یا مشغول به کار در بازار است. چهل و زیست محیطی نمونه های گرفته شده در بازار نیز آزمایش مثبت, شهرستان, مقامات گفت. پکن اخبار روزنامه گفت: در پست های رسانه های اجتماعی است که حزب کمونیست اعضا و داوطلبان سازماندهی شده به فروشگاه برای مواد غذایی و دیگر مایحتاج روزانه برای ساکنان تحت تاثیر قرار. این شهر که تا به حال نداشته محلی انتقال عفونت در بیشتر از 50 روز معکوس برخی از حرکت های اخیر به استراحت coronavirus محدودیت.

کره جنوبی گزارش 49 موارد جدید: کره جنوبی گزارش 49 موارد جدیدی از کروناویروس در شنبه بسیاری از آنها در پر جمعیت سئول شهری که در آن مقامات بهداشتی مبارزه کرده اند به سرعت انتقال مربوط به سرگرمی و اوقات فراغت فعالیت های کلیسا تجمعات و کارگران کم درآمد است که نمی توان به ماندن در خانه. این کشور تایید کرده است در مجموع 12,051 موارد و 277 مرگ و میر. مقامات گفتند 44 از موارد جدید گزارش شده از بیشتر سرمایه منطقه است که به نیمی از این کشور به 51 میلیون نفر است. سر از کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری التماس کرد با ساکنان خانه بمانند بیش از آخر هفته گرفت و گفت که "نگرانی بالا" که افزایش فعالیت عمومی خواهد منجر به یک گردش ویروس.

— هنگ کنگ پارک اقیانوس بازگشایی: هنگ کنگ پارک اقیانوس بازگشایی پس از بیش از چهار ماه در میان ویروس ترس. اقدامات برای محافظت در برابر COVID-19 شامل محدود کردن پارک تفریحی ظرفیت 9,000 مهمانان در روز برای دو هفته اول. پارک درخواست همه مهمانان به پوشیدن یک ماسک و تحت درجه حرارت چک قبل از ورود. دست عفونی نیز توزیع شده است. حیوانات و طبیعت با مضمون جاذبه ترکیبی از پاندا, پنگوئن, سرسره و دیگر سوار شده است و یک دلار هنگ کنگ آیکون از سال 1977. حتی قبل از همه گیر اقیانوس پارک بود در اسلاید, التماس از دولت پول بیشتری برای زنده ماندن. در پایان ممکن است قانونگذاران در توافق به آن 5.4 میلیارد دلار هنگ کنگ دلار (7 میلیون دلار) به شناور باقی می ماند برای یک سال.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب