به عنوان coronavirus خوشه در کشورهای دیگر رژیم صهیونیستی است. لمانت می گوید کانکتیکات ممکن است توقف بازگشایی دولت

توسط کریستوفر Keating منچستر Conn. — با کروناویروس پخش در سراسر کشور و 19 کشورهای دیگر عقب کشیدن و یا توقف در

توسط NEWSSHANS در 12 تیر 1399

توسط کریستوفر Keating

منچستر Conn. — با کروناویروس پخش در سراسر کشور و 19 کشورهای دیگر عقب کشیدن و یا توقف در بازگشایی مجدد برنامه های رژیم صهیونیستی است. ند لمانت گفت که او با توجه به توقف در مرحله سوم از کانکتیکات بازگشایی به عنوان دولت همچنان مبارزه با ویروس.

"نگاه تگزاس, دوست داشت خود را در میله های زندان. ساحل میامی دوست دارد خود را بارها" لمانت گفت. "آریزونا را دوست دارد خود را در میله های زندان. آنها باز آنها را خیلی زود و آنها بسته و آنها را از آنجا که آنها را دیدم آنچه اتفاق افتاده است وجود دارد. من قصد دارم به خطا در کنار احتیاط. کاملا."

در مورد احتمال بازگرداندن برخی از reopenings, لمانت گفت: "من فکر می کنم ما و رفتار ما بازگشایی هست. ما نمی آن را به عنوان اوایل به عنوان برخی از کشورهای دیگر. ما منتظر معیارهای به پایین رفتن. من مرتب کردن بر اساس تمایل به فکر می کنم در مورد یک مکث قبل از انجام هر چیز دیگری چرا که من به دنبال شعله ور شدن یو پی اس. آنها در حال گرفتن نزدیک به کانکتیکات است. خدا را شکر ما رو همسایگان خوب با کم عفونت نرخ به عنوان به خوبی."

کنتیکت در حال برنامه ریزی برای باز کردن میله داخلی فضاهای رویداد و اجازه می دهد بزرگ, هوای آزاد, حوادث تا 100 نفر در اواخر این ماه تحت فاز 3 از دولت بازگشایی استراتژی است. این طرح در حال حاضر ممکن است با تاخیر به عنوان لمانت و مقامات بهداشتی سازمان دیده بان این ویروس گسترش و تعداد مرگ رشد می کنند.

در سراسر کشور بیش از 100 مورد از این ویروس شده اند مربوط به یک نوار در میشیگان نشان میدهد که چگونه به سرعت شما می توانید در یک شلوغ محیط اجتماعی که اغلب شامل نمرات از افراد جوان است.

با موارد كردن کالیفرنیا در زمان یک گام شدید روز شنبه و دستور رستوران بسته برای داخل سالن ناهار خوری همراه با میله های سینما و بولینگ alleys در شهرستانهای پوشش بیش از 70 درصد از دولت است. شهر نیویورک نیز به طور نامحدود به تعویق افتاد داخل سالن ناهار خوری است که برنامه ریزی شده بود دوباره شروع به در رستوران ها در هفته آینده.

در کانکتیکات لمانت دو برابر شده است سفر خود مشورتی گفت که مسافران از 16 متحده باید خود قرنطینه به مدت دو هفته پس از ورود در کانکتیکات اگر آنها را آزمایش منفی برای این ویروس در عرض 72 ساعت از ورود. جدید متحده در لیست هستند کالیفرنیا, گرجستان, آیووا, آیداهو, لوئیزیانا, می سی سی پی, نوادا و تنسی پس از اولیه "نقطه داغ" ایالت فلوریدا تگزاس, کارولینای جنوبی, آلاباما, آرکانزاس, آریزونا, کارولینای شمالی و ایالت یوتا است.

"تعداد زیادی از مردم پرواز را به کانکتیکات از این آلوده متحده پایین است به طور چشمگیری" لمانت به خبرنگاران گفت: روز شنبه پس از یک کنفرانس خبری در منچستر. "تعداد زیادی از ما را در قرنطینه. تعدادی از افرادی که به فکر آمدن به اینجا فقط برای لذت سفر لغو. من فکر می کنم لغو توسط یک عامل از دو. پس از آن ساخت یک تفاوت."

او افزود: "من می خواهم آنها را برای آزمایش در فلوریدا — قبل از دریافت آنها بر روی یک هواپیما و قبل از آنها می تواند به طور بالقوه آلوده کردن تعداد زیادی از مردم در هواپیما. ... این چیزی است که ما در تلاش برای کار کردن است."

در یک منطقه ای رویکرد لمانت اتحاد پیوست با فرمانداران نیویورک و نیوجرسی به گسترش این کلمه در سفر مشاوره در فرودگاه های بزرگ مانند کندی و نیوآرک. نیویورک مقامات می گویند جریمه در نهایت می تواند به عنوان بالا به عنوان $10,000 برای عدم تطابق با قرنطینه رهنمود اما لمانت است که به دنبال رعایت داوطلبانه.

با عفونت افزایش در سراسر کشور لمانت و دولت او در حال تلاش برای مطمئن شوید که کانکتیکات خود را از دست نمی سود به عنوان ویروس آهسته به شدت. کسانی که در بیمارستان بستری در کانکتیکات رسیده بیش از 1900 در اواسط ماه مارس اما این تعداد کاهش یافته است به طور چشمگیری به 100 عنوان از چهارشنبه.

در حالی که کافه ها و رستوران ها شده است در میان بسیاری از مشخصات بالا کسب و کار نهفته ویروس لمانت گفت که تعداد نسبتا کمی از کارکنان مشغول به کار در دفاتر سراسر کشور و بدون تغییرات مورد نیاز در کوتاه مدت.

"اکثر مردم در ادارات می تواند ارتباط از راه دور," لمانت گفت. "ما گفت: بیش از 50 درصد ظرفیت است. درک من این است که بسیاری از آنها در 15% ظرفیت بسیار کمتر از آن است. بنابراین من فکر نمی کنم که چیزی است که ما را به دوباره."

در مورد اینکه آیا او خواهد شد گسترش مداوم توقف اخراج لمانت گفت: "ما فقط تمدید آن به اواخر ماه اوت و اجازه دهید ببینیم که چه چیزی در این جهان به نظر می رسد مانند آن."

حتی با بستری شدن در بیمارستان و عفونت های پایین به شدت از سطوح اوج لمانت گفت که شهروندان ارشد باید هنوز هم حفظ همان احتیاطی که در ماه های اخیر.

"من فکر می کنم همسر مردمی باید بماند و نزدیک به خانه" لمانت گفت. "آنها هنوز هم بسیار بیشتر در معرض خطر است."

---

©2020 هارتفورد کورانت (Hartford, Conn.)

بازدید از هارتفورد کورانت (Hartford, Conn.) در

توزیع شده توسط

-----

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194): لمانتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de