به عنوان بولتون صحبت می کند, کنگره shrugs و امتیاز به انتخابات

توسط لوری tanya warren و مری کلر JALONICK واشنگتن (AP) — کنگره به نظر می رسد تا حد زیادی انجام شده با جان بولت

توسط NEWSSHANS در 29 خرداد 1399

توسط لوری tanya warren و مری کلر JALONICK

واشنگتن (AP) — کنگره به نظر می رسد تا حد زیادی انجام شده با جان بولتون.

که با وجود خیره کننده اتهامات سابق مشاور امنیت ملی وارد در برابر معاون رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کتاب جدید جزئیات بولتون 17 ماه در کاخ سفید است. بولتون نوشت که مغلوب ساختن پیشی جستن "التماس" با چین شی جین پینگ در طول یک سال 2019 اجلاس خود را برای کمک به انتخاب مجدد چشم انداز و درگیر در یک الگوی است که شبیه "انسداد عدالت به عنوان یک راه زندگی است."

مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کرد کتاب از بولتون شناخته شده به عنوان یک شگرف توجه داشته باشید یادداشت برداری به عنوان "مجموعه ای از دروغ و ساخته شده داستان است."

به عنوان تکان دهنده اتهامات هستند بولتون است که ساخت آنها با استیضاح در آینه, در میان همه گیر و گسترده تنش های نژادی و کمتر از پنج ماه قبل از روز انتخابات. قانونگذاران از هر دو طرف توافق کردند که بولتون را در ارتباط به هر کنگره پروب از مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب کرده است.

"من پرداخت هر گونه پول برای یک کتاب است که یک جایگزین برای شهادت در برابر کنگره" مجلس نانسی پلوسی به خبرنگاران گفت:. "رئیس جمهور تهمت است که به وضوح اخلاقی نامناسب و فکری آماده می شود رئیس جمهور ایالات متحده است. که به نظر نمی رسد به توجه به جمهوریخواهان در سنای ایالات متحده."

"آن را نمی خواهید را به هر گونه تفاوت در این نقطه است. ما باید یک انتخابات در 4 1/2 ماه" گفت: سناتور. مایک براون R-Ind. "من فکر می کنم وجود دارد بسیاری مسائل مهم تر: پلیس اصلاحات و شاید به برخی از مسائل ما انجام شد و حتی قبل از استیضاح مانند اصلاح مراقبت های بهداشتی."

بولتون کتاب یک داستان آشنا به اعضای کنگره است. خانه استیضاح و سنا تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در سوء استفاده و انسداد اتهامات ناشی از فشار بر اوکراین رئیس جمهور سیاسی کمک کند.

شش ماه پیش دموکرات ها بودند تقاضاهای مصرانه به شنیدن آنچه که بولتون تا به حال به می گویند اما او حاضر به شهادت دادن.

در حال حاضر که بولتون صحبت کرده دموکرات متوقف کوتاه گفت: آنها را وادار او به شهادت و یا هر اقدام دیگر ماه قبل از انتخابات برخی به نوبه خود بر روی ویروس و نژاد بحران roiling کشور است.

پلوسی گفت: "آن را نه لزوما در مورد اینکه آیا ما حکم" بولتون. خانه هوش رئیس کمیته Adam Schiff, D-کالیفرنیا که چراغ خانه را بررسی و سنا دادستان گفت که کمیته "ادامه خواهد داد برای برگزاری تهمت پاسخگو" اما که او صحبت کردن با پلوسی در مورد گام های بعدی.

پرسید که آیا بولتون باید دعوت به شهادت دیابت علامت هشداردهنده رتبه بندی دموکرات در کمیته اطلاعات گفت که او و رئیس مارکو روبیو هستند "صحبت کردن به طور منظم است."

اما روبیو, R-Fla., گفت: انتخابات در حال حاضر جای مناسب برای مغلوب ساختن پیشی جستن سرنوشت تصمیم گرفته می شود. او گفت که سنا به نام بولتون در طول استیضاح آزمایشی در اوایل سال جاری "ما هنوز هم ممکن است در دادگاه در حال حاضر در وسط یک بیماری همه گیر و هر چیز دیگری که در جریان است."

دموکرات ها اذعان کرد که این کتاب این بود که بعید است به حرکت می کند هر گونه توافق بسیاری از آنها باید خودداری از انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن.

سناتور. کریس مورفی, D-Conn., به نام بولتون حساب "تکان دهنده و همچنین کاملا تعجب آور است." او گفت: Bolton باید subpoenaed هنوز "برای کتاب های تاریخ."

جمهوری خواهان eyeing سیاسی خود را در چشم انداز و مقاومت مواجه محبت رهبر حزب خود را می خواهم بگویم کمی در مورد آن.

"من در وسط است که مبارزه با مواد غذایی گفت: بهداشت ، ران جانسون, R-Wis., مکرر تهمت متحد.

"من لازم نیست هر چیزی در مورد آن می گویند" گفت: سناتور. John Cornyn R-Texas.

آیداهو ایالت جیمز Risch رئیس کمیته روابط خارجی سنا به خبرنگاران گفت که "من از انجام هر گونه مصاحبه جان بولتون."

سناتور. تاد جوان R-Ind., رشد نا امید زمانی که خواسته در مورد بولتون گفت: سه بار که او خواهد بود گفت: "چیز دیگری" در این کتاب تا او داده شد وضوح در مورد اینکه آیا این شامل اطلاعات طبقه بندی شده به عنوان کاخ سفید تأکید کرده است.

دیوید پردو گرجستان و سوزان کالینز از مین نیز کاهش یافته است به نظر.

کسانی که نظر به حال هیچ علاقه ای به بازبینی گذشته است.

"هر کسی که ادعا می کند که شاهد خیانت و انسداد دادگستری و می گوید در مورد آن در یک کتاب است ؟" گفت: سناتور. لیندزی گراهام R-S. C. "اکثر دموکرات ها در حال رفتن به یک زمان سخت در ساختمان یک مورد در اطراف بولتون. آنها می دانند که."

سناتور. لیزا Murkowski R-آلاسکا است گفت که او در تلاش است با توجه به صحبت در مورد تهمت دست زدن به ویروس و نژادی تنش ناشی از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس. اما او گفت: او هیچ تاسف برای رای گیری در برابر تماس شاهدان مانند بولتون.

"بدون قصد بازگشت وجود دارد," او گفت:. "من پشیمان نیستم که تصمیم گیری."

___

دنبال tanya warren و Jalonick در توییتر در http://www.twitter.com/APLaurieKellman و http://www.twitter.com/MCJalonicktinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب