در اطراف شهر: اجازه ندهید coronavirus توقف شما را از احترام ما دامپزشکان

هفته گذشته ما راه اندازی یک ویژگی به نام "منحنی یادگیری" که در آن ما برجسته محلی شرایط مربیان دانش آموزان و

توسط NEWSSHANS در 3 خرداد 1399

هفته گذشته ما راه اندازی یک ویژگی به نام "منحنی یادگیری" که در آن ما برجسته محلی شرایط مربیان دانش آموزان و پدر و مادر که در حال pivoting در زندگی روزانه خود را.

همه ما می دانیم یک خانواده که آموزشی مسیر گرفته شده یک مسیر انحرافی در نور COVID-19 یا که زندگی اش تغییر کرده تا حدی.

من خواستار آن را "قدرت محوری" از آنجا که ما در حال استقبال از آن است. ما همه pivoting در یک راه یا دیگری.

اگر شما به من گفت سه ماه پیش بود من می خواهم انجام P90X در زیرزمین (به جای ورزشگاه) و یا انجام مبارک ساعت از طریق زوم, من می خواهم به شما گفته که شما دیوانه شده.

هرگز در وحشی ترین رویاهای من, من فکر می کنم من می تواند ایجاد انگیزه در خودم به اندازه کافی برای نگه دارید تا با تمرینات روزانه و یا که جذب با دوستان از طریق آی پد می تواند انجام – اما از آن شده است.

من مانند بسیاری از دیگران آموخته اند برای تنظیم. یا محوری.

به عنوان آخر هفته روز یادبود است بر ما نخواهد بود جشن در روش سنتی و این درست است.

ما هنوز هم می تواند به یاد داشته باشید ما افتاده نظامی مردان و زنان با رعایت لحظه سکوت و یا منعکس کننده با خانواده ما در خدمات خود را.

آنچه معمولا به معنی آخر هفته از حیاط خلوت BBQs و احزاب خواهد بود کمی بیشتر رام.

در حالی که ما ممکن است قادر به جشن می گیرند با توده ها در یک رژه و یا حزب بزرگ ما می تواند به یاد داشته باشید این بندگان با اهدا به سازمان هایی مانند امریکا ستاره طلا, خانواده, عملیات ما در اینجا خانواده های نظامی ایالات و یا اردوگاه آزادی (در کاربوندیل).

یا ما به سادگی می توانید با تهیه یک وعده غذایی برای خانواده های ما و تصمیم به ناهار خوردن در خارج از منزل در حالی که زمان برای یک لحظه سکوت به یاد داشته باشید کاهش یافته اعضای نظامی.

این قطعا راه ما رود به جشن می گیرند اما در طول چند ماه گذشته چیزی شده است آنچه که ما می خواهم برنامه ریزی شده است.

ما یاد گرفته ایم به انجام همه چیز را در راه های جدید: روش های جدید آموزش, ورزش, کار و تعامل.

من در صحبت با بسیاری از افرادی که آماده هستند برای بازگشت به خود و زندگی روزمره خود و خود را یک بار جهان. افراد مضطرب و antsy. آن را هیجان انگیز برای بازگشت به حالت عادی است, اما آن را نیز کمی ترسناک است.

برای من pivoting ارائه چالش ها من نمی دانم که من می توانم می کرد.

در ابتدای این من نمی دانم اگر من می تواند ایجاد انگیزه خودم را به تمرین روزانه از خانه و یا نظم و انضباط خودم به اندازه کافی به وظایف کار انجام می شود اما زمانی که ما مجبور هستیم به موقعیت های ناراحت کننده, ما به یاد بگیرند که چقدر توانا همه ما هستند.

یادگیری چگونه به مسئولیت رسیدگی به خود من این مسائل و رسیدگی به مجموعه شرایط کار بی سر و صدا ثابت شده است که پاداش و انجام.

به عنوان من خواندن داستان در "منحنی یادگیری" و هضم شرایط از مطالب دیگر منابع من مجذوب چگونه قوی و انعطاف پذیر این معلمان و خانواده ها شده است.

در یک زمان از جمله عدم قطعیت یک چیز بوده است معینی: همه ما سخت تر از ما فکر می کنم.

و در این روز یادبود حتی اگر ما نمی توانیم با افتخار راه ما به طور معمول, ما می توانیم در آغوش قدرت محوری به جشن می گیرند و به یاد داشته باشید کسانی که درگذشت در حالی که در خدمت.

من مطمئن هستم که با وجود همه چیز ما شده است از طریق چند ماه گذشته ما می توانیم جشن روز یادبود با افتخار و احترام آن را سزاوار.

مایک McGinley است که این بار رهبر گروه رسانه عمده حساب های اجرایی است. او را در رسیدن به [email protected] یا 570-704-3945.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن