امریکا در جام حذفی: تیم شروع به ظهور از مستندات

در این Aug. 7, 2011 فایل, عکس, سوئد آرتمیس مسابقه AC45, مورد نظر انجام هدف توسط تری هاچینسون سمت چپ از ایالا

توسط NEWSSHANS در 21 اردیبهشت 1399
 In this Aug. 7, 2011 file photo, Sweden’s Artemis Racing AC45, skippered by Terry Hutchinson, left, from the United States, sails during the second day of racing at the America’s Cup World Series in Cascais, near Lisbon. America’s Cup teams are returning to the water in varying degrees nearly two months after the coronavirus pandemic forced the shutdown of what would have been an impressive global road show. AP photo

در این Aug. 7, 2011 فایل, عکس, سوئد آرتمیس مسابقه AC45, مورد نظر انجام هدف توسط تری هاچینسون سمت چپ از ایالات متحده, بادبان در دومین روز از مسابقه در امریکا جام جهانی سری در کسکیس در نزدیکی لیسبون. امریکا را جام تیم در حال بازگشت به آب در درجات نزدیک به دو ماه پس از coronavirus همه گیر مجبور به خاموش کردن چه بوده است چشمگیر جهانی جاده نشان می دهد.

عکس از آسوشیتدپرس

امریکا را جام تیم در حال بازگشت به آب در درجات نزدیک به دو ماه پس از coronavirus همه گیر مجبور به خاموش کردن چه بوده است چشمگیر جهانی جاده نشان می دهد.

پس از اجباری پنج هفته مستند برداشته شد به تازگی دفاع از قهرمان امارات تیم نیوزیلند بازگشت به آموزش در اوکلند Waitemata بندر با آن نصف اندازه تست قایق, Te لایه (شاهین). کیوی ندارد و دسترسی به 75 پا مسابقه قایق, Te Aihe (دلفین) چرا که آن را هنوز هم در حال حمل از ایتالیا پس از مقدماتی مسابقه قایق رانی شرکت برنامه ریزی شده برای اواخر ماه آوریل لغو شد.

توسط دوشنبه یا سه شنبه به نیویورک باشگاه قایق بادبانی قایق بادبانی مبارز و همراه با ظروف و تعقیب قایق خواهد بود رهبری از پنساکولا فلوریدا به Auckland در 500 پا کشتی. آمریکا سحر و جادو خواهد بود که برای اولین بار از سه رقبا وارد اوکلند مدتی در اوایل تا اواسط ماه ژوئن. دو نفر دیگر رقبای INEOS تیم انگلستان به رهبری آقا بن محمدعلی و ایتالیا Luna Rossa از Prada, Pirelli, تیم انتظار می رود به آموزش در خانه خود را از طریق پایگاه تابستان عامل در پروتکل های ایمنی.

اگر نه برای همه گیر چهار تیم در حال حاضر دیده اند خارق العاده خود را-به دنبال قایق های جدید در عمل پرواز در سراسر امواج در از hydrofoils در قلب توقف سرعت.

اما در اواسط ماه مارس با ایتالیا در حال حاضر یک نقطه داغ جدید coronavirus مقامات لغو امریکا جام جهانی سری بازکن است که برنامه ریزی شده برای اواخر ماه آوریل در کالیاری در ساردینیا. حدود 10 روز بعد مقامات پاک یک ACWS توقف مجموعه برای اوایل ماه ژوئن در پورتسموث, انگلستان است.

نهایی ACWS مسابقه قایق رانی شرکت است که برنامه ریزی شده برای دسامبر. 17-20 در اوکلند. پرادا جام برای رقبا برای مجموعه Jan. 15-Feb. 22 با برنده پیشبرد به چهره امارات تیم نیوزیلند در 36th امریکا در جام مارس 6-21.

"این یکی از آن شرایط هیچ یک از تیم های, برنامه ریزی, برای," American سحر و جادو کاپیتان و مدیر اجرایی تری هاچینسون گفت: در یک مصاحبه تلفنی. "این یک محوری برای تمام برنامه ها. ما به حفظ یک سطح معینی از تمرکز بر روی آنچه که ما در حال انجام است. تعداد زیادی از این تیم است که هنوز هم کار سخت است. تنها چیزی که به عقب کشیده در حال حاضر قایقرانی عملیات. آن سخت است."

حرکت قایق در حال حاضر بزرگ لجستیکی کار حتی قبل از همه گیر رخ داد. تیم نیوزیلند مسابقه قایق شد در یک کشتی در وسط اقیانوس هند که کالیاری مسابقه قایق رانی شرکت پاک شد. INEOS تیم انگلستان شد و در حال حاضر در کالیاری برای زمستان آموزش و قادر به دریافت آن قایق بازگشت به انگلستان است.

آمریکا سحر و جادو آخرین میره مبارز در پنساکولا در 5 مارس. این تیم چند روز دور از حمل و نقل خود را با قایق به کالیاری وقتی که مسابقه قایق رانی شرکت نامیده می شد ، هاچینسون گفت: سندیکای زنان با حمل و نقل قایق بادبانی.

"که می توانست فاجعه بار است. در واقع ما را از دست داده اند کنترل تمام دارایی های ما," او گفت:. "خوشبختانه همه چیز رفت و در شیوه ای که آنها انجام داد. من فکر نمی کنم هیچ یک از تیم ها رو شکست چرا که همه تیم ها می خواهند به مسابقه در حال حاضر."

در حالی که آمریکا سحر و جادو تعطیل قایقرانی به دلایل ایمنی آن را ادامه داد و به بهبود آن ، خدمه مشغول به کار در ماندن در شکل با استفاده از موقت ، علاوه بر ماشین آلات سنگ زنی راه اندازی شد در آپارتمان و آپارتمانهای از اعضای خدمه که به نوبه خود این آسانسور که ارائه قدرت برای پیرایش بادبان و بالا و پایین بردن ورقه. راننده دین بارکر با استفاده از یک شبیه ساز در خانه اش.

از 11 خدمه هشت باید به سخت کار کردن از جمله هاچینسون.

"این یک رابطه عشق و نفرت," هاچینسون گفت: با استفاده از ماشین سنگ زنی. "طراحی و ساخت تمام 100%. بخشی از تیم است که می شود نهفته است که ملوانان. از این دیدگاه کل هدف است و ادامه خواهد داد برای حفظ سطح آمادگی جسمانی ما در نه برو عقب."

برخی از سحر و جادو خدمه در حال شهروندان نیوزیلند که به خانه بازگشت و در حال حاضر رفته اند از طریق 14 روز در قرنطینه. چند مطلب را به بازگشت به نیوزیلند و آماده برای کمک به خالی کردن قایق و تجهیزات دیگر.

ساخت آمریکا سحر و جادو دوم قایق ادامه داده و در رود آیلند که در آن شیفت بود به گسترش برای دیدار با سلامت مورد نیاز است. وقتی که قایق به پایان رسید در اواخر ماه اوت از آن خواهد شد پرواز به Auckland, گزینه گران تر است اما در آن زمان حیاتی خواهد بود.

دبستان کار از سر گرفته است و در آن Auckland پایه که شامل عمدتا از ظروف است که همراه مبارز.

هاچینسون مطمئن نیست که بقیه تیم خواهد سر به اوکلند.

وی با تمجید نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio پاسخ به همه گیر تشبیه آن به یک خدمه که صخره های آن mainsail در آب و هوا.

"پیشرو چیزی شبیه به آن سخت است برای انجام, اما آنها یک مهاجم تصمیم و ما آنها را به چیزی جز بالا نشانه" هاچینسون گفت. "اگر شما برای اولین بار تیم را به صخره هنگامی که آن را خشن می شود شما را به ادامه مسابقه سخت را از طریق طوفان و طوفان شروع می شود و به سهولت شما برای اولین بار به ادامه مسابقه سخت است."

نیوزیلند کاهش سطح آن 4 مستند به سطح 3 در اواخر ماه مارس امکان کیوی به سر قایقرانی و کار دوم خود را با قایق و پایه. تیم نیوزیلند را باید تا حدود 8,000 مرد ساعت کار در روز دوم آن قایق را از دست داده و در طول پنج هفته مستند. همه بر روی آب آزمایش متوقف شد به عنوان به خوبی.

Te Aihe است که انتظار می رود در اوایل ماه ژوئن است.

INEOS تیم بریتانیا گفت که پایه آن در نیوزیلند بود جلوتر از برنامه زمانی که این مستند آغاز شد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب