آلاباما coronavirus بدتر شدن چشم انداز میان دولت بازگشایی

توسط جی ریوز BIRMINGHAM, علا. (AP) — با آلاباما caseload بدتر شدن در حالی که قمار کلیساها و بیشتر بازگشایی دول

توسط NEWSSHANS در 3 خرداد 1399

توسط جی ریوز

BIRMINGHAM, علا. (AP) — با آلاباما caseload بدتر شدن در حالی که قمار کلیساها و بیشتر بازگشایی دولت تشخیص ترین فرد تا به حال برخی از استرن کلمات مورد آوردن COVID-19 تحت کنترل است.

"شما نیاز به ماندن 6 فوت از من دور و من به شما گفت که شما را مجبور به پوشیدن ماسک زمانی که شما در این ساختمان؟" مربی فوتبال دانشگاه آلاباما نیک سابان, خود پوشیدن یک ماسک با نابودسازی "رول جزر و مد" بدحجابی مدرسه فیل طلسم در یک منتشر شد به عنوان دولت بازگشایی شد ،

شاید سابان بیهوده گویی آن چشم انداز سقوط فوتبال به کنترل بیماری در فوتبال-crazy دولت خواهد بود و این چیزی است که باعث می شود مردم یک نیاز برای تمدید مراقبت در یک محل که در آن زندگی تا حد زیادی به حالت عادی بازگشت با وجود تعمیق بحران بهداشتی.

از سواحل خلیج فارس به شکوه Tennessee Valley, آلاباما رهبران سیاسی و کارشناسان بهداشت و درمان در حال مبارزه برای ایجاد بسیاری از ساکنان دیدن ادامه داد: نیاز اجتماعی فاصله, جمعیت, محدودیت ها و پوشیدن ماسک پس از رژیم صهیونیستی. کی Ivey بازگشایی خیلی از اقتصاد است.

موارد در حال افزایش است اما مقامات بهداشتی می گویند آن را غیر ممکن است برای تعیین اینکه آیا این افزایش مربوط به تست اضافی و یا یک افزایش واقعی در بیماری ها. در عین حال دولت آمار همچنین نشان می دهد بستری شدن در بیمارستان هستند تا از اوایل ماه آوریل است که برخی از مقامات بهداشت نگران است.

این وضعیت در آلاباما در حال بدتر شدن است و طی 14 روز با توجه به یک AP تجزیه و تحلیل داده های تست از COVID پیگیری پروژه. جدید روزانه موارد افزایش یافته است به 307 از 268 و نرخ روزانه آزمون آینده را مثبت افزایش یافته است و از 6.7 درصد به 7.5 درصد. AP با استفاده از هفت روز نورد به طور متوسط به حساب به صورت روزانه و تنوع در تست داده است. داده ها شامل شمارش از طریق پنج شنبه.

در جفرسون کانتی این ایالت پرجمعیت ترین منطقه با حدود 660,000 ساکنان مقامات ذکر شده افزایش موارد بستری شدن در بیمارستان جمعه اعلام قوانین سختگیرانه تر از آن تصویب شده توسط Ivey.

خواه فرماندار مانند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشده مدل توصیه می شود رفتار به طور منظم ظاهر می شود علنا در یک ماسک. اما او تا به خواست ساکنان به آن چه که لازم است برای جلوگیری از گسترش این بیماری در حالی که گفت یک واکسن می تواند روزی بود ایجاد "حق در اینجا در خانه شیرین آلاباما."

"در آن طول می کشد همه از ما خانواده هوشیار بودن و پیوستن به این اجتماعی فاصله دستورالعمل به منظور جلوگیری از گسترش این بیماری," او گفت:.

تا کنون معلوم نیست که آیا Ivey تماس برای "مسئولیت شخصی" بسیار داشت از یک اثر به عنوان کسب و کار و دیگر تجمعات مکان بازگشایی با محدودیت در ظرفیت و بهداشت.

پارکینگ خارج برخی از بیرمنگام-منطقه رستوران ها و کارخانه های لبنی در حال پر کردن دوباره این ایالت را به سواحل شده است بسته بندی شده پس از بازگشایی مارس 30. مورد ده دو بزرگسالان و کودکان پر از بازگشایی حومه زمین بازی جمعه; هیچ یک عینک ماسک و هیچ یک از تمیز کردن اسلاید و نوسانات بین استفاده می کند.

برخی از مردم در حال تلاش برای ماندن 6 فوت (2 متر) از هم جدا به عنوان مورد نیاز تحت دستور دولت اما دیگران نیست. در بسیاری از اماکن عمومی این نادر است برای دیدن یک پوشش صورت است.

"همانطور که من رفته ام به برخی از این فروشگاه های خرده فروشی, من متوجه شده ام که مردم با پوشیدن ماسک" دکتر راشل لی, یک متخصص بیماری های عفونی با دانشگاه آلاباما در بیرمنگام گفت: آنلاین کنفرانس خبری.

عمر محمد 17 ساله که قلم خود را از پارک اسپانیا دبیرستان در هوور به دلیل همه گیر گفت: به نظر می رسد مردم کاهش یافته و خود را نگهبان پس از دستور دولت است که سست محدودیت.

"من افرادی را دیده ام که مثل" من می توانید به من ناخن انجام می شود بنابراین نمی توان آن را بیش از حد بد'," او گفت:.

رهبران جمهوری خواه کنترل عمیقا محافظه کار آلاباما مانند بسیاری از کشورهای در حال گیر کرده بین تلاش برای احیای یک اقتصاد عقب مانده و جلوگیری از گسترش بیماری است.

از روز جمعه بیش از 13,400 مردم تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در آلاباما و 533 فوت کرده است. اکثر مردم بعد از بهبود از COVID-19 اما بیماران مبتلا به مشکلات بهداشت و سلامت دیگر و افراد مسن مستعد.

در همین حال دولت بیکاری رسیده است سطح دیده نمی شود در دهه. آلاباما نرخ بیکاری شروع به پریدن کرد به 12.9 درصد در مارس طی اقتصادی shutdown مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس بدترین در حدود 38 سال دولت گفت.

دولت سلامت کلی روند نگرانی کارشناسان بیماری های از جمله لی. Jefferson County تا به حال بالاترین مورد تعداد و در عین حال این هفته, او گفت:, و پایتخت مونتگمری که در آن حدود 200000 نفر زندگی می کنند این است که به دنبال مانند یک بیماری ،

"من در واقع در مورد اعداد" او گفت:. "همانطور که ما شده اند به تماشای بیش از گذشته چند هفته تعداد کسانی که یا در همان سطح و یا آنها به آرامی در حال بالا رفتن است."

___

AP نویسنده نیکی فرستر کمک از برکلی ماساچوست.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در و .tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب