Aguilar Marlins از بین بردن Giradi مدیریتی در اولین بازی با فیلیز

Marlins مدیر همین Mattingly, سمت چپ, فیلیز مدیر جو Girardi مرکز و اندرو McCutchen راست نگه دارید و یک روبان

توسط NEWSSHANS در 4 مرداد 1399
 Marlins manager Don Mattingly, left, Phillies manager Joe Girardi, center, and Andrew McCutchen, right, hold a black ribbon in support of the Black Lives Matter movement prior to the Phillies’ season opener on Friday. Chris Szagola | AP photo

Marlins مدیر همین Mattingly, سمت چپ, فیلیز مدیر جو Girardi مرکز و اندرو McCutchen راست نگه دارید و یک روبان سیاه و سفید در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش قبل از فیلیز' بازکن فصل در روز جمعه.

کریس Szagola | AP photo

<p>Joe Girardi, left, talks with Bryce Harper prior to his debut as Phillies manager on Friday.</p> <p>Chris Szagola | AP photo</p>

جو Girardi چپ مذاکرات با برایس هارپر قبل از اولین خود را به عنوان فیلیز مدیر در روز جمعه.

کریس Szagola | AP photo

<p>Fans aren’t allowed inside major league stadiums this season, but a handful watched from the gate outside of Citizens Bank Park just past center field during the first inning on Friday.</p> <p>Chris Szagola | AP photo</p>

طرفداران مجاز نیست داخل لیگ برتر ورزشگاه در این فصل اما یک تعداد انگشت شماری تماشا از دروازه خارج از شهروندان بانک پارک فقط گذشته مرکز میدان در اولین ورود در روز جمعه.

کریس Szagola | AP photo

فیلادلفیا — عیسی اگویلار دو لا فرانترا آمار دو اجرای هومر خاموش هارون نلا شنی Alcantara تن به تن منظمی به هفتم و میامی مارلینز ضرب و شتم فیلیز 5-2 جمعه شب خراب مدیر جو Girardi اولین بازی در فیلادلفیا.

Marlins افتتاح کوتاه فصل تاخیر coronavirus با چیدن تا جایی که آنها به سمت چپ خاموش در سال گذشته برابر فیلیز. آنها 10-9 در برابر فیلادلفیا در 2019, 47-96 در برابر هر کس دیگری.

Alcantara (1-0) اجازه دو اجرا می شود — یکی به دست آورده و سه بازدید قابل توجه هفت در 6 2/3 نوبت.

نلا (0-1) داد تا چهار اجرا می شود و پنج بازدید, قابل توجه هفت در 5 1/3 نوبت. فیلیز را از دست داده و خود را هشت شروع می شود و پس از 3-2 پیروزی در بوستون آخرین Aug. 20.

دیدی Gregorius صف انفرادی به ضرب گلوله به سمت راست در پنجم در اولین بازی پس از امضای 14 میلیون دلار یک سال مقابله با فیلیز به اتحاد دوباره با Girardi.

اما Marlins تعقیب نلا در ششم.

اگویلار دو لا فرانترا رفت و عمیق پس از نلا راه می رفت میگوئل Rojas که نه سوراخ خمیر آن را 3-1.

وحشی زمین توسط مسکن رامون روسو به ثمر رساند یکی دیگر از اجرا قبل از گرت کوپر ترجمه قرار داده میامی تا 5-1.

لوله کشی-در صدای جمعیت ارائه شده برای تلفن های موبایل به عنوان تیم های لیگ بازی بدون طرفداران این فصل است. چند طرفداران که جمع شده بودند در خارج از ورزشگاه پشت دروازه در مرکز میدان به آن احساس معتبر با "اجازه دهید فیلیز" شعارهای و بوس زمانی که اندرو McCutchen نزدیک به آمار رو با یک پیچ.

این بوس بودند بلندتر زمانی که اگویلار دو لا فرانترا متصل می شود.

برایس هارپر متمایل قبل از خالی راست میدان می ایستد و هنگامی که او در زمان خود نقطه ای در این زمینه در بالای اولین.

فیلیز قطع آن به 5-2 در هفتمین زمانی که مرکز fielder Jonathan Villar کاهش یافته است Jay بروس پرواز توپ به صورت دو پایه خطا اجازه می دهد Gregorius به نمره.

Villar را قربانی پرواز به میامی 1-0 شود در سوم.

Girardi که منجر یانکی ها به سه AL شرق عناوین شش postseason ظاهر و 27th, World Series عنوان در 10 فصل به فصل در نیویورک جایگزین گیب Kapler. فیلیز نداشته برنده فصل از سال 2011 زمانی که خود را در خط پنج مستقیم, NL East عناوین به پایان رسید.

Yimi گارسیا پرتاب بدون گل هشتم, بازنشستگی J. T. Realmuto در comebacker با دو دونده در برای پایان دادن به زمین باز یافته.

براندون Kintzler مشغول به کار نهمین برای صرفه جویی در.

مربی اتاق

Marlins: C Jorge الفرو شده و در آسیب لیست نامعلومی بیماری. Cervelli در زمان خود نقطه در صف و utilityman شان رودریگز قرارداد انتخاب شده بود از این تیم جایگزین سایت آموزش. رودریگز برای فیلیز در فصل گذشته.

"ما هنوز هم قصد داشتن او را و هنوز برنامه ریزی در کارها برای او" مدیر همین Mattingly گفت. "ما به دنبال به جلو به جرگه آینده IL."

فیلیز: آدرس عمومی گوینده دن بیکر در توییتر اعلام کرد که "لازم است عمل جراحی" او را مجبور به دست به خانه اول خود باز کن بعد از کار 48 در یک ردیف.

بعدی

در شنبه RHP زاک چرخ باعث می شود اولین بازی خود را با فیلیز پس از امضای $118 million پنج سال معامله در آژانس رایگان. Lefty کالیب اسمیت می رود برای Marlins.

ویلر را تحویل یک نوزاد پسر, وسلی, در روز دوشنبه. او تاریخ مقرر شده بود روز شنبه.

"او خوب ورزش" ویلر گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن