پس از هفته COVID-19 موارد, روسی, دکتر, اشتیاق آرام

توسط KOSTYA MANENKOV مسکو (AP) — او به عنوان نشریه علمی پژوهشی گام های پایین پیاده رو خارج از مسکو Filatov بیم

توسط NEWSSHANS در 3 خرداد 1399

توسط KOSTYA MANENKOV

مسکو (AP) — او به عنوان نشریه علمی پژوهشی گام های پایین پیاده رو خارج از مسکو Filatov بیمارستان در شلوار جین آبی و شعله ور زرشکی کفش, Dr. Osman Osmanov نشان می دهد هیچ نشانه ای از لرز او را فقط از طریق بوده است.

اما در پشت روکش آرامش یک حسرت برای رهایی از بی شماری روز کارگر برای نجات جان این جریان از coronavirus قربانیان که به بیمارستان می آیند در gurneys وحشت زده و تلاش برای نفس کشیدن.

"من فقط می خواهم به در سکوت برای چند روز. من می خواهم به جایی بروید در کوه ها که در آن هیچ سیگنال تلفن همراه, بنابراین من می تواند به نشستن بی سر و صدا و برخی از هوا" 40 ساله در بخش مراقبت پزشک گفت: آسوشیتد پرس در پایان و در عین حال یکی دیگر از تغییر طولانی در کانون روسیه شیوع کروناویروس.

او لبخند تردید زمانی که او بیان این آرزو که اگر اعتراف یک راز است.

مسکو حساب برای حدود نیمی از همه 326,000 coronavirus موارد و 3,249 مرگ یک سیل است که گونه های این شهر و بيمارستان مجبور است Osmanov به کار هر روز در طول دو ماه گذشته گاهی اوقات برای 24 ساعت در یک زمان.

خواسته های شدید هستند; پاداش و لذت بخش.

"زمانی که بیمار شروع می شود خفه کننده شما باید او را آرام. مردم فقط می ترسم" او گفت:. "اگر شما می آیند و به او اکسیژن قرار داده و او را در یک موقعیت مستعد وضعیت تغییرات درست در مقابل چشمان شما است."

"گاهی اوقات همه شما نیاز است برای آرام کردن بیمار و سپس او احساس می کند خیلی بهتر است" Osmanov گفت.

در روزهای اولیه از شیوع او گفت: او را تماشا بحران آشکار با برخی از جدا علمی.

"در ابتدا جالب بود البته. هر کس آن را در زمان به عنوان چیزی جدید," او گفت:. "من تا به حال تصور در ابتدا که ما مبارزه نامرئی دشمن."

در حال حاضر پس از هفته ها به ظاهر بی پایان کار او در تلاش برای باقی می ماند رواقی.

"من در پایان من طناب," او گفت: "اما من احساس می کنم خسته ام."

هیچ پایانی برای Osmanov را مجازات حجم کار. اگر چه جدید در مورد شمارش را آغاز کرده اند که در حال سقوط به 8,849 روز جمعه از بیش از 10 ، 000 یک روز در هفته گذشته روسیه روز جمعه ثبت بالاترین یک روز تلفات 150.

"وضعیت کنونی اجازه نمی دهد" برای استراحت او گفت:. "بنابراین ما فقط امیدوار است که به زودی آن را تمام خواهد شد ما پیروز خواهد شد و آن را تمام خواهد شد خوب است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب