آفریقایی خشمگین در چین نژادپرستانه نگرش

یکی از بزرگترین راه های شیوع CCP coronavirus آسیب است چین شهرت بین المللی است که با افشای این کشور نژادپرست نگ

توسط NEWSSHANS در 16 اردیبهشت 1399

یکی از بزرگترین راه های شیوع CCP coronavirus آسیب است چین شهرت بین المللی است که با افشای این کشور نژادپرست نگرش آفریقایی. با وجود این واقعیت که این ویروس در چین نشات گرفته خود دولت های محلی و مردم در نقاط مختلف کشور درمان شده اند آفریقایی مانند آنها که مسئول تحریک COVID-19 بیماری همه گیر. چنین نگرش بدیهی است که خشم میلیون ها آفریقایی بازگشت به خانه.

نژادپرستانه و نگرش در مورد آفریقایی

این منطقه بیشتر تحت تاثیر نژادپرستی است که در شهر گوانگژو در استان گوانگدونگ صنعتی توپی است که شناخته شده است به خانه های متعدد مهاجران آفریقایی. پس از خبری آغاز شد که برخی از آفریقایی آزمایش مثبت برای CCP coronavirus مردم محلی شروع به اقدام به شدت نسبت به آنها. فیلم هایی که در رفت و ویروسی در اینترنت نشان می دهد هولناک در راه است که در آن آفریقایی درمان شدند — هتل ها آنها را کشیده و اخراج آنها مراکز خرید محدود خود را از ورود به رستوران خودداری کرد و به آنها خدمت می کنند, مواد غذایی, پلیس به طور مداوم خواستار بررسی گذرنامه های خود را و به همین ترتیب. این درمان شد واقعیت روزمره به طور متوسط آفریقایی زندگی در چین است.

از حدود 86,500 اتباع خارجی ساکن در گوانگژو به عنوان 2019 تقریبا 13,500 یا 15 درصد شد آفریقایی. از اوایل ماه آوریل بیش از 4,500 آفریقایی یا 30 درصد از جمعیت شده اند به قرار تست. از این افراد 111 موارد عفونت مشخص شد. در نشانه آن است که بنا در استان گوانگدونگ صاحبخانه خواسته شد به آفریقایی را ترک کنند. به روشنی ضد خارجی تمایلات شده است در حال رشد در چین در چند سال گذشته با توجه به بیگانه تبلیغات به راه انداخته توسط دولت که کاریکاتور آنها را به عنوان جاسوس بالقوه.

In a sign that was erected in Guangdong Province, landlords were asked to make Africans leave. (Image: Screenshot / YouTube)

آفریقایی ها خارج شده اند از هتل ها و منع از ورود مراکز خرید خودداری خدمات در رستوران ها و به طور مستمر در معرض چک گذرنامه توسط پلیس است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

حتی در طول CCP coronavirus بحران بسیاری از مکان ها را به صراحت ممنوع خارجی. اما آفریقایی ها در حال گرفتن بدترین درمان میان همه خارجی ها. و این چیزی است که خشم بسیاری از مردم آفریقا. در یک ویدئو به ضرب گلوله در یک مرکز خرید یک گارد دیده می شود می تواند مسدود کردن یک زن آفریقایی از ورود به محل. هنگامی که یک قفقازی زن از تلاش برای ورود به بازار نگهبان اجازه او و به روشنی نشان داد که این زن آفریقایی اجازه داده نمی شد.

Anozie Maduabuchi سیریل با سرکنسول نیجریه کمیسیون عالی در چین به شدت انتقاد کرد در مقامات چینی برای هدف قرار دادن نیجریه یادآوری آنها چه ناعادلانه چنین نگرش هستند پس مردم چین در نیجریه نمی شد در چنین درمان نژادپرستانه شیوه با وجود چین بودن منشاء CCP coronavirus. "در نیجریه, ما یک مقدار زیادی از چینی. من فکر نمی کنم شما تا کنون دریافت هر گونه اطلاعات است که دولت نیجریه به خود خانه ها و انتخاب آنها را برای قرنطینه پس چرا آفریقایی ها و در واقع نیجریه در حال هدف قرار داده اند ؟ ما مردم اروپا مردم از امریکا و اسپانیا و ایتالیا و کشورهای دیگر پس چرا شما را اذیت و آزار آنها را؟," او گفت: به بار عصر.

آفریقایی آمریکایی تاثیر

در مارس 13, کنسولگری ایالات متحده تا به حال به موضوع یک هشدار هشدار آفریقایی-آمریکایی ها برای جلوگیری از گوانگژو منطقه از آنها می تواند دلیل هدف قرار دادند. آن را توصیه آفریقایی-آمریکایی ها در چین همیشه به حمل اسناد و مدارک هویت خود را با آنها پس از آن است که کمتر احتمال دارد برای مقامات به هدف قرار دادن یک شهروند آمریکایی.

(Image: Screenshot / YouTube)

در مارس 13, کنسولگری ایالات متحده تا به حال به موضوع یک هشدار هشدار آفریقایی-آمریکایی ها برای جلوگیری از گوانگژو منطقه از آنها می تواند دلیل هدف قرار دادند. (تصویر: Screenshot / YouTube)

چین سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian متهم کرد آمریکا از تلاش برای رانندگی گوه بین آفریقا و چین گفت که این ایالات متحده بود که نه مسئول و نه اخلاقی. یک سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به این که بدرفتاری پرداخت به آفریقایی ها در چین است که یک سیگنال روشن از چگونگی توخالی چین-آفریقا ارتباط است که با وجود پکن به طور مداوم تغییر ظاهر به عنوان یک بانی خیر برای مردم آفریقا.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

چین فرورفتگی تصویر بیشتر با ارسال معیوب ماسک صورت


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب