یک پارک با شکوه است که ویژگی های پروانه ها و حشرات چوب

بر خلاف تصور که شرایط زیست محیطی در این منطقه در مجاورت کارخانه سیمان خواهد بود منفی نهفته آسیا سیمان زیست محی

توسط NEWSSHANS در 21 خرداد 1399

بر خلاف تصور که شرایط زیست محیطی در این منطقه در مجاورت کارخانه سیمان خواهد بود منفی نهفته آسیا سیمان زیست محیطی پارک (亞泥生態園區) در Heping سیمان حرفه ای منطقه (和平水泥專業區) در شرق تایوان را Hualien شهرستان تبدیل به یک برگ واحه در شلوغ استانی بزرگراه 8 (台8線) همچنین شناخته شده به عنوان مرکزی صلیب-جزیره بزرگراه (中部橫貫公路).

آسیای سیمان زیست محیطی پارک

Asia Cement Ecological Park is situated on a highway toTaroko National Park. (Image: Courtesy of Asia Cement Corporation)

آسیا و سیمان زیست محیطی پارک واقع شده است در یک بزرگراه به Taroko پارک ملی. (تصویر: حسن نیت ارائه میدهد از آسیای سیمان شرکت)

با مساحت حدود یک هکتار (2.47 هکتار) این اکولوژیک پارک تاسیس شده توسط این آسیا سیمان شرکت در آن هوالین گیاه در سال 2004 بود که به روی عموم باز در سال 2013 و در راستای تعهد به مسئولیت اجتماعی شرکت ها (CSR).

لطفا تماشای ویدئو زیر از پارک با شکوه است که ویژگی های پروانه ها و حشرات چوب در تایوان است.

این برنامه شامل حمایت و حفاظت از پروانه ها, چوب, حشرات و گیاهان بومی آسیا و سیمان زیست محیطی پارک های منحصر به فرد آموزشی و اوقات فراغت باغ است که تشکیل شده است از پروانه های زیست محیطی باغ (蝴蝶園區), چوب, حشرات, نمایش منطقه (竹節蟲園區) و بومی گیاه باغ (原生植物園區).

Asia Cement Ecological Park is a popular attraction in eastern Taiwan. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

آسیا و سیمان زیست محیطی پارک جاذبه های محبوب در شرق تایوان. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

پروانه های زیست محیطی باغ

پروانه زیست محیطی باغ دارای بزرگترین خصوصی پروانه زیست محیطی پارک در تایوان است. وجود دارد بیش از 60 گونه از شهد گیاهان (蜜源植物) و بیش از 100 نوع از لارو مواد غذایی در گیاهان (幼蟲食草) در این منطقه بسیار زیاد. علاوه بر این کاملأ پیچیده ساخته شده پروانه خالص خانه است که با مساحت حدود 2000 متر مربع (0.5 مراقبت) nestled در این باغ است.

The Butterfly Ecological Garden in Asia Cement Ecological Park. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

پروانه زیست محیطی باغ در آسیای سیمان زیست محیطی پارک. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

این خانه ها بیش از 10 گونه از پروانه ها اغلب در بر داشت از جمله Kallima inachus formosana (Fruhstorfer) (枯葉蝶), Byasa polyeuctes termessus (Fruhstorfer) (大紅紋鳳蝶), Danaus chrysippus (Linnaeus) (樺斑蝶), Timelaea albescens formosana (Fruhstorfer) (豹紋蝶), Triodes چرتکه فاختهای papilio در polytes (玉帶鳳蝶) و حتی Troides aeacus formosanus (黃裳鳳蝶) است که یک ملی دوم-سطح محافظت پروانه.

The Idea leuconoe clara Butler (大白斑蝶) in Asia Cement Ecological Park. (Image: Courtesy of Wu Shuhua)

ایده leuconoe کلارا (ساقی) (大白斑蝶) در آسیای سیمان زیست محیطی پارک. (تصویر: حسن وو Shuhua)

این شگفت انگیز است برای دیدن مجموعهای از پروانه های زیبا اهتزاز در اطراف پروانه خالص خانه و در قسمت های دیگر باغ. چه حتی بهتر بازدید کنندگان ممکن است به نوبه خود بیش از برگ های لاروی مواد غذایی گیاهان در باغ به دست آوردن بینش بیشتر به یک پروانه را در چهار مرحله از دگردیسی: تخم لارو شفیره و بالغ.

The Kallima inachus formosana Fruhstorfer (枯葉蝶) in Asia Cement Ecological Park. (Image: Julia Fu / Vision Times)

این Kallima inachus formosana (Fruhstorfer) (枯葉蝶) در آسیای سیمان زیست محیطی پارک. (تصویر: جولیا فو / چشم انداز نیوز)

حشرات چوب نمایش منطقه

یکی دیگر از برجسته از محیط زیست پارک است که در آن حشرات چوب نمایش منطقه (竹節蟲園區). اندازه گیری صرف 200 متر مربع (0.05 هکتار) در اندازه حشرات چوب منطقه است خانه را به حدود 10 گونه از داخلی و خارجی چوب حشرات. آن را می دهد بازدید کنندگان یک فرصت منحصر به فرد برای دریافت از نزدیک و شخصی با داخلی و خارجی چوب حشرات و نزدیک از این موجودات شگفت انگیز.

There are about ten species of domestic and foreign stick insects displayed in the Park. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

وجود دارد حدود 10 گونه از داخلی و خارجی چوب حشرات نمایش داده شده در این پارک است. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

بومی گیاه باغ

آسیا و سیمان زیست محیطی پارک نیز می آید در Pteridology منطقه (蕨類區), گیاهان دارویی منطقه (藥草區) میوه منطقه (水果區) و زیست محیطی تالاب منطقه (生態水池區). وجود دارد 417 گونه از گیاهان متعلق به 106 خانواده ها در این پارک که 351 گونه های بومی به تایوان است. به عنوان یک نتیجه, این باغ در واقع ارائه می دهد یک زیستگاه ایده آل برای پروانه ها و یک نقطه بزرگ برای butterfly watching.

There are hundreds of endemic species of plants in the park's Native Plant Garden. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

وجود دارد صدها نفر از گونه های بومی گیاهان در پارک بومی گیاه باغ. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

تایوان است که پادشاهی از پروانه ها

تایوان یک بار لقب پادشاهی از پروانه ها آن را به عنوان بيشترين غلظت گونه پروانه در جهان است. از 370 گونه از پروانه های ثبت شده در تایوان 56 گونه های بومی این کشور است.

The Acraea issoria formosana (細蝶) in the Ecological Park. (Image: Courtesy of Asia Cement Ecological Park)

این Acraea issoria formosana (細蝶) در محیط زیست پارک. (تصویر: حسن نیت ارائه میدهد از آسیای سیمان زیست محیطی پارک)

در فصل زمستان حدود یک میلیون پروانه مهاجرت از نقاط مختلف در شمال تایوان به زمستان گذرانی سایت در جنوب. برخی از بزرگراه ها بودند و حتی تعطیل برای کمک به بی شماری پروانه به خلاص شدن از شر دخالت از ترافیک سنگین در بزرگراه ها. در سال های اخیر مش پل های راه اندازی شده که بیش از بزرگراه ها به منظور تسهیل مهاجرت پروانه ها به تصویب بیش از بزرگراه.

The Cyrestis thyodamas formosana Fruhstorfer (石牆蝶) in the Park. (Image: Courtesy of Asia Cement Ecological Park)

این Cyrestis thyodamas formosana (Fruhstorfer) (石牆蝶) در پارک. (تصویر: حسن نیت ارائه میدهد از آسیای سیمان زیست محیطی پارک)

در واقع تایوان و مکزیک به همان اندازه مشهور منحصر به فرد و شگفت انگیز بیولوژیکی پدیده مهاجرت پروانه. The Purple Butterfly Valley (紫蝶幽谷) در جنوب تایوان Maolin ملی منطقه خوش منظره و زیبا (茂林國家風景區) و پروانه پادشاه دره در مکزیک تنها دو دره که پروانه زمستان در جهان است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

گریز از مرکز ماجراهای راهب جی گونگ


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب