نگاهی به موارد پشت دیوان عالی کشور احکام

توسط آسوشیتد پرس دیوان عالی کشور حکومت می کرد . موارد گذشته منتشر شود از دادگاه عالی این مدت که کشیده به ماه ژ

توسط NEWSSHANS در 21 تیر 1399

توسط آسوشیتد پرس

دیوان عالی کشور حکومت می کرد . موارد گذشته منتشر شود از دادگاه عالی این مدت که کشیده به ماه ژوئیه به دلیل . یک مورد تا به حال انجام با این که آیا کنگره می تواند دسترسی به مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی. مورد دیگر تا به حال با اینکه آیا دادستان در نیویورک می تواند آنها را دریافت کنید.

در اینجا نگاهی به این موارد در پشت درخواست:

چرا دادستان منطقه منهتن می خواهید پرونده ؟

این دادستان منطقه منهتن subpoenaed برای مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی به طور خاص خود را مالیات.

این دفتر در حال انجام است که شامل hush پرداخت پول به زنان ادعا می کنند که آنها تا به حال امور با مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله بازیگر پورنو Stormy Daniels و مدل Karen McDougal, قبل از انتخابات ریاست جمهوری 2016. مغلوب ساختن پیشی جستن اتهامات را رد کرده است.

در نیویورک مورد دیوان عالی کشور حکم 7-2 رد گسترده استدلال با مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا و وزارت دادگستری است که رئیس جمهور این است که ایمنی از بررسی در حالی که او دارای دفتر است.

دادگاه پایین تر در روز جمعه مجموعه 15 ژوئیه مهلت برای تعیین اینکه آیا وجود دارد برجسته مسائل حقوقی قبل از تبدیل بیش از این پرونده است.

چرا کنگره به دنبال پرونده ؟

خانه کمیته خدمات مالی مجلس کمیته اطلاعات و خانه دولت نظارت کمیته همه می خواهم این احضاریه در بخشی به دلیل نظارت و قانونگذاری مسئولیت.

باید قوانین نیاز به رئیس جمهور آینده خود را فاش مالیاتی. بر خلاف دیگر مدرن جمهور تهمت را رد کرده است و برای آزادی او. آنها همچنین می خواهند بدانند که اگر اخلاق قوانین باید سخت تر برای جلوگیری از یک رئیس جمهور با منافع کسب و کار از بهره خود کار غیر اخلاقی و اینکه آیا پول شویی قوانین باید سخت تر در میان دیگر درخواست.

در پرونده مربوط به کنگره دادگاه 7-2 حکم بازگشت پرونده به دادگاه های پایین و معلوم نیست چگونه به سرعت مورد ممکن حل و فصل شود.

از کجا می خواهد این سوابق آمده است ؟

اما هستند و نه به دنبال سوابق از دویچه بانک و سرمایه به عنوان خوب به عنوان Ncmec ایالات متحده آمریکا شرکت حسابداری. Ncmec نیز دریافت دادستان منطقه منهتن سایرس ونس جونیور حکم.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب