4 مینیاپولیس پلیس در حال حاضر متهم در جورج فلوید مرگ

وکیل خانواده بن Crump, سمت چپ, اسکورت کوئنسی ماسون دوم از سمت چپ یک پسر جورج فلوید, یکشنبه, ژوئن 3, 2020, در

توسط NEWSSHANS در 14 خرداد 1399
 Family attorney Ben Crump, left, escorts Quincy Mason, second from left, a son of George Floyd, Wednesday, June 3, 2020, in Minneapolis, as they and some Floyd family members visited a memorial where Floyd was arrested on May 25 and died while in police custody. Video shared online by a bystander showed a white officer kneeling on his neck during his arrest as he pleaded that he couldn’t breathe. Jim Mone | AP photo

وکیل خانواده بن Crump, سمت چپ, اسکورت کوئنسی ماسون دوم از سمت چپ یک پسر جورج فلوید, یکشنبه, ژوئن 3, 2020, در مینیاپولیس به آنها و برخی از فلوید اعضای خانواده در بازدید از یک بنای یادبود که در آن فلوید دستگیر شد مارس 25 و درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس. تصویری به اشتراک گذاشته آنلاین توسط اطرافیان نشان داد یک افسر زانو در گردن او در طول بازداشت خود به او التماس کرد که او نمی تواند نفس بکشد.

جیم Mone | AP photo

مینیاپولیس — دادستان شارژ مینیاپولیس افسر پلیس متهم به فشار دادن زانو خود را در برابر جورج فلوید گردن با قتل درجه دوم در روز شنبه و برای اولین بار وارد اتهامات سه نفر دیگر از ماموران در صحنه با توجه به شکایات کیفری.

به روز رسانی اتهام درک چوین می گوید: افسر عملیات بودند "قابل توجه علی عاملی" در Floyd مرگ است.

"افسر چوین را داری آقای فلوید در این صورت برای یک دوره طولانی قابل توجه بود علی, عامل آقای فلوید از دست دادن هوشیاری تشکیل توجهی آسیب بدنی و آقای فلوید مرگ به عنوان" شکایت کیفری گفت.

به طور گسترده ای دیده می شود اطرافیان تصویری نشان فلوید را مارس 25 مرگ برانگیخته تظاهرات در سراسر کشور و در سراسر جهان علیه خشونت پلیس و تبعیض است. افسر درک چوین کار اخراج شد مه 26 و در ابتدا به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. این سه نفر دیگر از ماموران درگیر شد و همچنین اخراج شد اما بلافاصله متهم شده است.

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون به روز رسانی اتهام چوین غیر عمدی به قتل درجه دوم. او همچنین متهم توماس Lane, J. Kueng و Tou Thao با کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و درجه دوم در قتل نفس.

الیسون بود و انتظار می رود به بحث در مورد اتهامات جدید در روز چهارشنبه بعد از ظهر.

وکیل ارل خاکستری که نشان دهنده خط آسوشیتدپرس گفت که استار تریبیون اولیه گزارش در مورد اتهامات دقیق بود قبل از پایان تماس بگیرید. قبل از اخبار به روز رسانی هزینه وکیل برای چوین گفت که او نمی ساخت هر گونه اظهارات در این زمان. وکلای مدافع برای Thao و Kueng نمی بازگشت پیام به دنبال اظهار نظر در مورد اتهامات عنوان شده علیه.

وکیل بن Crump توییتی که فلوید خانواده "عمیقا احساس خشنودی" توسط الیسون اقدام و آن را به نام "یک منبع صلح جورج خانواده در این زمان دشوار است." او گفت: الیسون گفته بود خانواده دفتر کار خود ادامه خواهد داد به بررسی و ارتقاء اتهامات علیه چوین به قتل درجه اول اگر موجه باشد. رسیده به گوشی Crump کاهش یافته است به صحبت می کنند فراتر از بیانیه و یا روشن که الیسون حال صحبت با خانواده و اینکه آیا او مطلع شده است که به طور مستقیم هزینه های اضافی شده بود واصل شده است.

فلوید خانواده و معترضان بارها و بارها به نام برای اتهامات جنایی علیه تمام چهار افسران و همچنین جدی تر اتهامات چوین برگزار شد که زانو خود را به فلوید را گردن با وجود تظاهرات که او نمی تواند نفس بکشد و در آنجا ماند و حتی پس از فلوید متوقف شد. فلوید یک مرد سیاه و سفید بود در دستبند او را با چهره و صورت فشرده به خیابان.

"او چرا که او گرسنه به هوا" Crump گفت: در یک کنفرانس خبری در اوایل روز چهارشنبه. "او نیاز به یک نفس. بنابراین ما خواستار عدالت است. ما انتظار داریم همه از افسران پلیس دستگیر قبل از ما این یادبود در اینجا در مینیاپولیس, مینه سوتا فردا."

Crump گفت: افسران دیگر قادر به محافظت از یک مرد بود که شفاعت برای کمک و گفت که او نمی تواند نفس بکشد.

"ما در انتظار این افسران به اتهام به عنوان همدستان" او گفت:.

پرسنل سوابق منتشر شده از این شهر نشان می دهد چوین در خدمت به عنوان یک پلیس نظامی در ارتش ایالات متحده در اواخر 1990s. پس از استخدام شدن به عنوان یک افسر پلیس در سال 2001 او اعطا شده است دو مدال شجاعت: یکی برای این که بخشی از یک گروه از افسران که باز آتش در یک سلاح سرد مشکوک پس از انسان اشاره کرد و یک تفنگ ساچمهای در آنها در سال 2006 و یکی برای دستگیری مرد دیگری در یک حادثه داخلی در سال 2008. در دومی حادثه چوین شکست یک درب حمام و مرد در معده است.

چوین تنبیه شد در سال 2008 برای کشیدن یک زن از ماشین خود را در سال 2007 frisking او و قرار دادن او در تیم ملی خود را پس از او متوقف شد و او برای بالا بردن سرعت 10 مایل در هر ساعت بیش از حد. خود داشبورد دوربین فعال نیست و یک گزارش گفت که او می توانست در مصاحبه زن در حالی که ایستاده در خارج ماشین خود را.

کوچه 37 و Kueng هر دو پیوست این گروه در ماه فوریه 2019 و نه هر گونه شکایت در فایل های خود را.

لین قبلا به عنوان یک تادیبی افسر در Hennepin County, نوجوان زندان و به عنوان یک افسر عفو مشروط در درمان مسکونی تسهیلات برای پسران نوجوان.

Kueng بود 2018 فارغ التحصیل از دانشگاه مینه سوتا که در آن او کار پاره وقت در دانشگاه امنیتی است. او همچنین به عنوان یک سرقت-پیشگیری افسر در macy's در مرکز شهر مینیاپولیس در حالی که او در کالج.

Tou Thao بومی همونگ سخنران پیوست و نیروی انتظامی به عنوان بخشی جامعه در زمان مسئول خدمات در سال 2008 و ترویج شد و به افسر پلیس در سال 2009. او گذاشته بعد از آن سال با توجه به کاهش بودجه و rehired در سال 2012.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz و وزارت مینه سوتا حقوق بشر روز سه شنبه راه اندازی شد, حقوق مدنی, بررسی, مینیاپولیس, اداره پلیس و تاریخ آن از تبعیض نژادی به امید وادار کردن گسترده تغییر دهید.



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب