لاویگل فروشگاه دکتر خیراندیش عصاره حیات بخش

قطره لاویگل فروشگاه یک عدد از محصولات طبق  آموزه های طب سنتی و اسلامی است. هیچ مواد حفظ کننده و شیمیایی ندارد. این محصول مربوط به  موسسه حجامت کشور ایران می باشد و ذیل نظر دکترخیراندیش ایجاد شده است.

 

ترکیبات قطره لاویگل:

لاویگل از ترکیب عصاره غلیظ اسطوخدوس و سنبل الطیب ساخت می شود که ترکیب این دو، یک فرآورده فوق العاده را حیاتی خواص بی شمار رقم می زند.

خواص قطره لاویگل:

خواب آور و آهسته بخش

 بهبود بیماری های تنفسی

رفع اضطراب، استرس و تشویش

تقویت کننده مغز و ارتقاء تمرکز ذهنی

مسکن انواع سردرهای میگرنی

لاویگل، درمان بی خوابی و خواب آور:

لاویگل به عنوان یک ماده آرام بخش، به ویژه به جهت کسانی که از اختلالات خواب، مثل بی خوابی، یا الگوهای خواب دائماً قطع شده رنج می برند، موثر است.

 

قطره لاویگل به هیچ تیتر نباید اهمیت سایر قرص های خواب آور ترکیب شود، البته وقتی که به طور مستقل مصرف شود، می تواند خوابی آهسته و احساس شادابی در صبح ساخت کند.

 

همچنین همین کالا می تواند به جهت اشخاص سالمند که از اختلالات بی خوابی رنج می مارک موثر باشد.

 

لاویگل و معالجه ضد اضطراب و افسردگی:

یکی دیگر از کاربردهای قطره لاویگل حکیم خیراندیش به جهت کاهش اضطراب و استرس است. به ادله وجود بعضا از اسیدها و روغن های فرار و گریز موجود در ریشه سنبل الطیب و اسطخدوس، به طور طبیعی خواص التیام دهنده و آرام بخش دارد.

 

همچنین به اشخاص کمک می نماید به جای احساس خستگی، آهسته باشند و بتوانند تمرکز نمایند و این اقتدار را داراست که وضوح خیالی را مهیا کند و احساس افسردگی را از در میان ببرد.

 

رفع سوء هاضمه و مشکلات گوارشی مهم قطره لاویگل:

اگر از ناراحتی معده، یبوست، نفخ، گرفتگی عضلات، وضعیت تهوع یا این که سوء هاضمه رنج می برید، آنتی اکسیدان های موجود در عصاره سنبل الطیب می توانند کارایی مثبت عضلات را تحریک کرده و اسپاسم روده را کمتر دهند. این منجر به حرکات طبیعی روده و کاهش ناراحتی می شود.

 

رفع سردرد و میگرن:

یکی از بهترین رویه ها برای از در بین بردن سردرد یا این که میگرن، مصرف این عصاره طبیعی به این معنی که لاویگل است. خواص ضد التهابی طبیعی این افشره می تواند التهاب مویرگ ها را التیام دهد و فشار خون را کمتر دهد و به التیام درد و تنش بخش اعظم سردردها کمک کند.

 

رفع دردهای قاعدگی:

برای همگی اشخاصی که هر ماه خویش را در یک توپ محکم عده می‌کنند و کلیدی گرفتگی ماهیچه ها و ناراحتی‌های پریود می‌جنگند،لاویگل می‌تواند شوالیه شما در زره درخشان باشد.

 

خانم‌ها می‌دانند که دردهای قاعدگی می‌تواند زیاد دردناک باشد، ولی مصرف همین فرآورده که خاصیت ضد اسپاسم و آرام‌بخش دارد، می‌تواند به راحتی این نشانه ها را از میان ببرد و در ارتفاع قاعدگی التیام دهد. همینطور می‌تواند خوی و خو را التیام دهد و هورمون‌هایی را که ممکن هست سبب ساز تحریک‌پذیری یا این که اضطراب در طول زمان قاعدگی شما شود، متعادل کند.

 

تقویت خیالی و روانی:

بسیاری از افراد ترکیبات سنبل الطیب را به عنوان تقویت کننده مغز مصرف می کنند. تحقیقات نشان داده می باشد که استعمال از لاویگل می تواند تمرکز، حافظه، محافظت و فعالیت عصبی را ارتقاء دهد!

 

تقویت سیستم ایمنی بدن:

آنتی اکسیدان ها و خواص ضد التهابی تمامی سبب می شوند که این کالا به جهت سیستم ایمنی بدن شما زیاد موءثر باشد. سالم نگه داشتن سیستم ایمنی بدن و فعالیت کردن به بهترین صورت ممکن راهی مطمئن برای کاهش خطر ابتلا به بیماری هاست. گفته می شود که اسطخدوس و سنبل الطیب حاوی ویتامین C، منیزیم، کلسیم و مجموعه ای از مواد مغذی است که به تن در جنگ اساسی انواع عفونت ها امداد می کند.

 

بهبود تنفس و کاهش اثرات آسم:

خواص ضد میکروبی و ضد التهابی لاویگل، بر روی ماهیچه‌های قفسه سینه و گلو تأثیر می‌گذارد و تنفس را آسان‌تر می‌کند و به طور مؤثر کلیدی هر گونه باکتری که می‌تواند منجر سرماخوردگی، سرفه و احتقان سینه شود رویا رویی کند.

 

درمان بیش فعالی و عدم تمرکز:

قطره لاویگل یکی از از بهترین دارو های طب سنتی به جهت از بین بردن اختلالات جاری و جاری می باشد و به بهبودی سرعت بالا تر همین دسته بیماری ها از جمله بیش فعالی و عدم تمرکز امداد شایانی خواهد کرد.

 

نحوه مصرف قطره لاویگل :

روش مصرف لاویگل: روزی 19 قطره صبح ناشتا و یا قبل از خواب همراه حساس آب و عسل میل کنید، البته خوبتر میباشد به دلیل خواب آور بودن قبل از خواب میل شود.

برای اثر گذاری خوب تر پیشنهاد می شود دست‌کم 40 روز از لاویگل مصرف فرمایید و به جهت این زمان 40 روزه 2 قطره لاویگل کافی است.

 

منع مصرف قطره لاویگل :

لاویگل برای زنان باردار، کودکان ذیل 2 سال و اشخاص مهم به گیاهان دارویی منع مصرف دارد.

 

ایندکسر