هزینه تعمیر اجاق های گاز

7-شعله اجاق گاز شما وزش دارد و تولید سر و صدا میکند. این اتفاق زمانی رخ میدهد که شما در حال تمیز کردن اجاق گاز هستید و شعله خیس میشود. ساختمان اجاق گاز ها تقريبا” مشابه هم است در اجاق ها ،گازي که توسط شيلنگ به اجاق متصل مي شود ابتدا به لوله اي بنام چند راهه مي رسد.بر روي اين لوله شيرهاي اجاق نصب شده است در انتهاي شيرها نازل ها قرار دارند که گاز را به داخل لوله هاي رابط مي پاشد چون نازل ها اندکي با لوله هاي رابط فاصله دارند هوا را به دنبال خود بداخل لوله هاي رابط مي کشند و مخلوطي از هوا و گاز که لازمه احتراق است بوجود مي آيد.قطر سوراخ نازل ها ( اوريفيس ) و فاصله آن ها از لوله هاي رابط حساب شده است و تقريبا” احتياجي به تنظيم و تعمير ندارند ولي در اجاق هاي قديمي در ابتداي لوله هاي رابط محفظه اي با درب متحرک وجود دارد که به توسط باز و بستن درب (صفحه) مي توان مقدار در صد هوا در مخلوط گاز وهوا را تنظيم نموده تا شعله مناسبي را داشته باشيم .در بعضي از اجاق ها نازل به شير متصل نيست وابتدا لوله هاي رابط به شير متصل شده و بعد در نزديکي مشعل ، نازل طوري نصب شده که همان مخلوط هوا وگاز را بوجود مي آورد .

رفع عيب11- ترموستات فر را مطابق آنچه كه شرح داده شد آزمايش و تنظيم نماييد. بنابراین امروز در آی آر میکس ما در مورد تعویض ترموکوپل فر اجاق گاز و اجاق گاز رومیزی مطالبی را به شما ارائه می اجاق گاز صنعتی ترموکوپل دار دهیم. نمایندگی تعمیرات اجاق گاز اسنوا در شرق ، شمال ، جنوب و غرب تهران به ارائه بالاترین سطح کیفیت خدمات به کاربران اقدام می نماید.

سپس تکنسین مربوطه به محل شما اعزام شده و پس از تعیین نوع تعمیرات و قطعات تعویضی لازم و تعیین هزینه خدمات و قطعات نسبت به تعمیر نمایندگی اجاق گاز شما اقدام می نماید.دستگاه های تعمیر شده و قطعات تعویض شده به مدت 6 ماه شامل گارانتی می باشد.ما با خدمات ویژه خود به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی همراهتان خواهیم بود تا به محض بروز مشکلات در تعمیر ماکروفر شما علاوه بر برطرف نمودن مشکلات فعلی آن، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری نماییم.تخصص ما تعمیر ماکروفر است.كار ما تضميني و تعرفه ما در سرویس کولر گازی بسيار مناسب است.دیجی سرویس با بیش از 15 سال سابقه نصب ، تعمیر، عیب یابی و…

بهتر است برای انجام تعمیرات گاز رومیزی به نمایندگی تعویض اجاق گاز مراجعه کنید. اگر سوکت به نظر می رسد سوخته باشد، آن را تعویض کنید. راهکار: در صورتی که مشکل جرقه نزدن اجاق گاز از فندک آن باشد، باید از تعمیرکار ماهر و زبده برای تعمیرات و یا تعویض آن کمک گرفت.

ایندکسر