کانکس ویلایی

کانکس ویلایی

کانکس ویلایی

کانکس ویلایی را می توان یکی از انواع کانکس های موجود در بازار دانست که طرفداران بسیاری زیادی دارد. این دسته از محصولات به سبب نوع ماهیتی که دارند ، می توانند به سادگی در صدر انتخاب های افرادی قرار بگیرند که به دنبال یک سکونتگاه موقت و ارزان هستند. ویژگی هایی همچون قیمت مناسب، مقاومت عالی ، امکانات رفاهی متنوع و… همگی سبب می شود تا این دسته از محصولات به عنوان گزینه ای ایده آل جهت سکونت در باغ ها و یا مزارع شناخته شوند.

ما در ادامه این متن مروری دقیق و کامل بر روی این محصول خواهیم داشت تا شما هم بهتر و دقیق تر دلیل این محبوبیت را درک نمایید. لذا اگر به دنبال خرید کانکس ویلایی هستید، بهتر است ما را تا انتهای این متن همراهی کنید.

کانکس ویلایی چیست؟

کانکس ویلایی یکی از اقسام کانکس های موجود در بازار است که به سبب ویژگی های منحصر به فردش می تواند جایگزین ساختمان های ویلایی شود. این دسته از کانکس ها را می توان یک ویلای پیش ساخته دانست که می تواند به سادگی در صدر انتخاب های مردم قرار گیرد.

 این کانکس هم مانند سایر کانکس ها فضایی مکعبی از جنس فلز می باشد که درون آن متریال و امکانات رفاهی متنوعی وجود دارد. این امکانات باعث می شود تا سکونت و زندگی در این دسته از فضا ها بسیار ساده تر و دلپذیرتر باشد.

ویژگی های کانکس ویلایی

همانگونه که می دانید، انواع و اقسام مختلفی از کانکس ها در بازار وجود دارد. کانکس ویلایی یکی از این مدل ها می باشد که مزیت ها و ویژگی های منحصر به فرد فراوانی دارد که سبب شده تا نسبت به سایر کانکس ها متفاوت باشد. ما در ادامه این متن چند مورد از این ویژگی ها را برای شما عزیزان ذکر کرده ایم.

مصالح به کار رفته

یکی از مهم ترین ویژگی های کانکس ویلایی، نوع مصالح به کار رفته در آن می باشد. بیشتر کانکس های معمولی از فلز ساخته می شوند . اما در کانکس های ویلایی، علاوه بر فلز مصالح دیگری همچون چوب و بتن سبک هم استفاده شده است. این مصالح در بخش داخلی استفاده می شوند.

 وجود آن ها باعث می شود تا دمای داخلی این کانکس ها متعادل شود. به عبارت ساده تر وجود این متریال ها دمای داخلی را در تابستان کاهش و در فصل زمستان افزایش می دهد چراکه  به صورت یک عایق عمل می کند.

طراحی بی نظیر

طراحی مولفه دیگری است که کانکس ویلایی را نسبت به سایر کانکس ها متمایز می کند. در بیشتر کانکس های معمولی فضای محدودی وجود دارد که نمی توان آن را به فضای زندگی تشبیه نمود. این موضوع در حالی است که کانکس های ویلایی ، فضای کافی برای استراحت و زندگی یک یا چند نفر را دارند.

 بدین جهت است که در این کانکس ها بخش بندی های متنوعی صورت می گیرد که همگی مشابه به فضای داخلی یک خانه می باشد . بخش پذیرایی، آشپزخانه ، سرویس بهداشتی و… از جمله فضا ها و بخش هایی است که می توان آنها را در کانکس ویلایی مشاهده نمود .

امکانات رفاهی متنوع

همانگونه که در بالاتر هم اشاره کردیم، وجود امکانات رفاهی به عنوان یکی از مهم ترین ویژگی های کانکس ویلایی شناخته می شود . در این دسته از تولیدات، امکانات مختلفی وجود دارد که سبب می شود تا زندگی در آن دقیقا مشابه خانه های عادی باشد.

بدین منظور در این کانکس های سیستم های برق رسانی مختلفی وجود دارد که از آن برای روشنایی پخت و پز و امثال آن استفاده می شود. از طرفی دیگر جایگاه ویژه برای سیستم های گرمایش و سرمایش تعبیه شده  که این جایگاه ها سبب می شوند تا زندگی در کانکس ویلایی بسیار ساده تر شود.

البته باید این موضوع را در نظر داشته باشید که نمی توان تمام این سیستم ها در انواع کانکس های ویلایی مشاهده نمود. در واقع این امکانات ارتباط مستقیمی با قیمت کانکس ویلایی دارند. هر اندازه که امکانات رفاهی بیشتر باشد ، قیمت نهایی کانکس ویلایی هم افزایش می یابد . البته باید خاطر نشان کرد که برخی از تولید کننده ها ، برای حداقل امکانات، بالاترین قیمت های را ارائه می دهند . لذا بهتر است قبل از هر گونه خرید کانکس ویلایی، نسبت به تولید کننده آن تحقیقات لازم را به عمل آورید.

ایندکسر