Waverly خانه جامعه به حمایت از Waverly Waddle 88801100011088 امسال گزینه ای برای شرکت در یک نسخه مجازی از Waverly Waddle وجود دارد, علاوه بر مسابقه سپتامبر 12 که در خانه جامعه Waverly آغاز می شود. عکس ارسال شده باران یا درخشش، در روز شنبه، 12 سپتامبر، Comm سالانه خود را برگزار خواهد کرد “Waverly Waddle” 5K اجرا / پیاده روی، یک رویداد سالانه است که از تاریخ سنتی ماه مه خود را به دلیل نگرانی های سلامت جامعه به تعویق افتاد. ثبت نام رسمی شامل زمان بندی توسط زمان بندی مسابقه باد دوم از Coatesville، PA. تی شرت ها در اختیار ۵۰ شرکت کننده اول ثبت نام شده و حامیان رویداد قرار خواهد گرفت. مسابقه از ساعت ۹ صبح چک این از ساعت ۸ صبح تا ۸:۴۵ صبح در چمن پشتی خانه جامعه ویورلی آغاز خواهد شد. ثبت نام پیش به شدت تشویق می شود تا فاصله اجتماعی با خیال راحت و کاهش روز از خطوط ثبت نام. اگر تا پنجشنبه ۱۰ سپتامبر ثبت نام کنید، هزینه ها ۲۰ دلار برای بزرگسالان، ۱۲ دلار برای شرکت کنندگان ۱۲ سال و زیر و نرخ خانواده (۳ یا بیشتر شرکت کنندگان) به قیمت ۳۵ دلار در دسترس است. روز هزینه های مسابقه، هنگامی که ثبت نام پیش امکان پذیر نیست، ۲۵ دلار برای بزرگسالان، ۱۵ دلار برای شرکت کنندگان ۱۲ و زیر و نرخ خانواده ۴۰ دلار است. جدید به Waddle 2020 اجرای مجازی است! اجرا در هر زمان سپتامبر 1 تا سپتامبر 8 و ارسال زمان مسابقه خود را. جزئیات را می توان در وب سایت یافت: waverlycomm.org. قیمت برای اجرای مجازی همان بالا است. قالب مسابقه با دستورالعمل های فعلی CDC مطابقت خواهد داشت. لطفا برای ثبت نام ماسک بیاورید و در مواردی که دوری اجتماعی امکان پذیر نیست. مدال ها در رده های زیر داده خواهد شد: دوندگان مقام اول و دوم در گروه های سنی: ۵۰+، ۳۰-۴۹، ۱۶-۲۹ و ۱۵ و زیر. ریاست وادل امسال بر عهده امیلی کرم است. حامیان مالی تا به امروز عبارتند از: ارتودنس کرم؛ Anders P. Nelson, M.D.; تویوتا از اسکرانتون؛ پذیرایی و رویدادهای کنستانتینو؛ رستوران مک دونالد؛ بازارهای ویس؛ MMQ, کامپیوتر; Elk کوه پیست اسکی; Allied Glass Industries, Inc.; بانک امنیت مردم؛ خدمات در فضای باز آرندت و متخصصان دندانپزشکی کودکان. همه درآمد حاصل از بهبود Comm و بازگشایی ماموریت بهره مند شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر و برای فرم های ثبت نام به سایت در www.waverlycomm.org مراجعه کنید و یا با دفتر Comm در (570) 586-8191، تمدید 2 تماس بگیرید. خانه جامعه Waverly در 1115 جاده ابینگتون شمالی در Waverly واقع شده است. تاریخ باران وجود ندارد.

باران یا درخشش، در روز شنبه، 12 سپتامبر، Comm سالانه خود را برگزار خواهد کرد “Waverly Waddle” 5K اجرا / پیاده روی، یک رویداد سالانه است که از تاریخ سنتی ماه مه خود را به دلیل نگرانی های سلامت جامعه به تعویق افتاد. ثبت نام رسمی شامل زمان بندی توسط زمان بندی مسابقه باد دوم از Coatesville، PA. تی شرت ها در اختیار ۵۰ شرکت کننده اول ثبت نام شده و حامیان رویداد قرار خواهد گرفت.

[…]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>