اخبار انجمن قلب آمریکا

برای برخی از والدین و مدارس، آموزش و پرورش در میان همه گیر به معنای تمرکز بر خواندن، نوشتن و حساب خواهد بود. اما کارشناسان مغز می گویند، آواز خواندن، رقص و نقاشی را فراموش نکنید.

آموزش هنر اغلب به عنوان یک فریل دیده می شود. اما تحقیقات نشان می دهد که عملکرد آموزشی را افزایش می دهد. قرار گرفتن در معرض هنرها می تواند مزایای مستقیم و غیر مستقیمی برای سلامت روانی و جسمی داشته باشد. به دور از لوکس بودن، آنها یک نیاز ضروری انسان را پر می کنند.

سوزان مگسامن، مدیر اجرایی آزمایشگاه بین المللی هنر + ذهن درون موسسه علوم مغز در دانشکده پزشکی دانشگاه جانز هاپکینز در بالتیمور می گوید: «گاهی می گویند که هنرها مانند ورزش هستند.» “ورزش چیزی است که به شما کمک می کند تا با تمام بدن خود را، درست است؟ این به استقامت شما کمک می کند. این به شما کمک می کند تا تعادل خود را حفظ کنید. این به شما کمک می کند تا بهتر بخوابید. این کمک می کند تا مغز شما بهتر کار کند. هنرها هم اینطور هستند.» برای تکامل مغز.

به عنوان مثال تئاتر همدلی را برای دیدگاه های متفاوت آموزش می دهد و به دانش آموزان اجازه می دهد تا مسائل پیچیده ای را در یک فضای امن بررسی کنند. گروه کر مهارت های اجتماعی شدن را می سازد. یادگیری نواختن یک ساز تاب آوری را آموزش می دهد.

آنها همچنین شادی را – که می تواند در عرضه کوتاه در طول یک بحران بهداشت جهانی باشد.

او گفت: «اگر احساس امنیت نکنید نمی توانید یاد بگیرید.» “تو نميتوني ياد بگيري که افسرده شدي”

که دارای ramifications سلامت به دلیل سطوح پایین تر از آموزش و پرورش شده اند به مرتبط شده است. اما هنرها مزایای مستقیمی نیز تولید می کنند. موسیقی، هنر تجسمی، نویسندگی خلاقانه و رقص از دیرباز در درمان جسمی و ذهنی مورد استفاده قرار گرفته است.

درگیر شدن در یک عمل خلاقانه و یا حتی بازدید از یک گالری هنر نشان داده شده است برای کاهش سطح کورتیزول هورمون استرس, که ممکن است سلامت قلب تاثیر می گذارد. یک مطالعه در مجله نشان داد تنها یک جلسه 45 دقیقه ای از ساخت هنر تمایل به سطح کورتیزول به طور قابل توجهی پایین تر است.

و یک فرد حتی لازم نیست که یک هنرمند “جدی” باشد، مگسامن گفت. “فقط عمل فیزیکی ساخت (هنر) کورتیزول و همچنین فشار خون را کاهش می دهد.”

مری هلن ایم موردینو-یانگ، استاد آموزش، روانشناسی و علوم اعصاب دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در لس آنجلس گفت عمل فیزیکی خلاقیت از سنین پایین آغاز می شود.

ایمورتینو-یانگ می گوید: «در هر فرهنگی در جهان، نوعی بازی های کوچک آوازی و تعاملی وجود دارد که بزرگسالان با نوزادان خود بازی می کنند.» “این بسیار اساسی به عنوان یک نوع کاندویت فرهنگی برای درگیر شدن در روابط است که مردم را قادر می سازد تا جهان ها را با هم همکاری کنند، که مغز، ذهن و خود کامل کودکان را توسعه می دهد.”

Immordino-Yang has that the satisfying feeling of creating may derive from the way our brains evolved. بقا به دیدن و معنا دادن محیط زیست ما و ارتباط با دیگر انسان های اطرافمان بستگی داشت.

اسکن مغز او نشان می دهد که مردم روایت ها را بر اساس داستان های واقعی طراحی شده برای برانگیختن تحسین و دلسوزی پردازش می کنند، نه تنها بر بخش های عملکرد اجرایی سطح بالا مغز، بلکه ساقه مغز که اساسی ترین عملکردهای بدن را تنظیم می کند، تأثیر می گذارد.

او هنرها را برای آموزش و پرورش نیز حیاتی می بیند. این بخشی از یک روز مدرسه است که در آن دانش آموزان یاد می گیرند که کلاس درس خود را معنی است. و بچه ها رو نگه ميداره که برميگردن “چیزهایی که ما به طور سنتی در نظر هنر اغلب بزرگترین دلیل بچه ها برای بودن در مدرسه، و یک جایی که در آن آنها در واقع می تواند روابطی که واقعا احساس معنی دار ایجاد کند.”

آن ارتباطات می تواند به ویژه در دوران کروناویروس مهم باشد. یک دریافت که افرادی که در اوقات فراغت خود به هنر و فرهنگ مشغول بودند، بیشتر احتمال دارد که اقدامات مبارزه با ویروس را دنبال کنند.

کلاس های هنر نیز نشان داده شده است برای افزایش عملکرد تحصیلی در ریاضی، علم و خواندن. و دانش آموزان کم درآمدی که به هنر می پرداختند، احتمال حضور و انجام خوب در کالج بیشتر است.

اما هیچ نمی گوید انجام آن در طول همه گیر آسان است.

ليز واکو دست اول ميدونه او مدیر آموزش رقص در مدارس چارتر گابریلا در لس آنجلس است. دانش آموزان مدرسه مهد کودک از طریق کلاس هشتم که بیشتر شان از خانه های کم درآمد می آیند، هر روز آموزش رقص دریافت می کنند.

رقص با کل برنامه در هم تنیده است. در استودیو، دانش آموزان ممکن است در مورد ایالت های ماده ای که در کلاس علوم آموخته اند برقصند. در کلاس درس، معلمان رقص ممکن است راه هایی را برای بچه ها پیشنهاد کنند که به اطراف نقل مکان کنند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de