TORONTO (AP) — Phillippe Myers scored 2:40 into overtime to give the Philadelphia Flyers a 4-3 victory over the New York Islanders 4-3 on Wednesday, tying the second-round playoffs series at a game apiece.

جزیره نشینان بر کسری دوره اول ۳-۰ غلبه کردند و ژان گابریل پیگائو هدف بستن را با ۲:۰۹ باقی مانده در مقررات به دست آورد.

Myers آن را به سرعت به پایان رسید، اتصال بر روی یک شات از نقطه سمت راست است که نگاه کردن چوب آندرز لی جزیره نشینان در راه در.

“(شان Couturier) به من داد به جن پایین به بالا وجود دارد، و من دیدم که من تا به حال یک خط،” Myers گفت. “من فقط داشتم سعي ميکردم اون رو توي تور بگيرم و اون وارد شد من قبولش ميکنم . احساس خوبي بود”

کوین هیز در دوره اول دو بار برای فیلادلفیا گل زنی کرد، کوگوریر نیز یک گل داشت و کارتر هارت ۳۱ صرفه جویی کرد.

آلن ویگنو مربی فیلادلفیا در این مورد گفت: «ما در حفاظت از سرنخ ها بسیار خوب بوده ایم.» “و امشب کمی از ما دور شد، اما ما راهی برای انجام آن در اضافه کاری پیدا کرد.”

لی و آنتونی بیوویلیر نیز برای جزیره نشینان گل زنی کردند. سمیون وارلاموف قبل از اینکه در اواخر دوره اول نیمکت نشین شود، هفت صرفه جویی داشت. توماس گریس با ۲۰ توقف بقیه راه به پایان رسید.

فلایرز در ساعت ۱۵:۰۹ اول سه بار گل زنی کرد و وارلاموف را تعقیب کرد. او آنها را در بازی 1 بسته بود و ساخته شده بود جزیره نشینان ‘حذفی ‘رکورد خط خاموشی از 138:17 قبل از فیلادلفیا را از طریق در دوره اول شکست.

بازی 3 پنج شنبه شب است.

Flyers، دانه بالا در کنفرانس شرق، به شدت نیاز به تولید بیشتر از گلزنان برتر خود و در نهایت آن را کردم.

ویگنو گفت: این گروه زمانی که یک بازی را از دست دادیم بسیار رقابتی، بسیار مبارز بوده است. او می گوید: «در بازی بعدی که ما بازی می کنیم حس فوریت و آماده سازی اضافی وجود داشته است. و بدون شک، بازی امشب بچه ها آماده بودند، آنها متمرکز بودند. ما می دانستیم که باید برنده شویم و آنها بیرون رفتند راهی برای انجام آن پیدا کردند.»

هیز با یک مچ دست از دایره سمت چپ که در خارج از 1:57 به بازی به ثمر رساند. هیز دومین بار خود را هنگامی که وارلاموف را با یک شوت زاویه تیز از سمت چپ در ساعت ۹:۴۳ شکست داد، گرفت.

Couturier به دنبال بعد در دوره با یکی از نرم و صاف، چیدن جن در منطقه خنثی، لغزش در اطراف دفاع نیک Leddy و deking Varlamov. اون موقع بود که گريس فرستاده شد تا اولین بازی حذفی اش رو در تسکین وارلاموف انجام بده

حرکت شروع به حتی در دوره دوم. با جزیره نشینان در یک بازی قدرت، لی در یک خوراک متقابل یخ زیبا از Mathew Barzal نوک برای گرفتن نیویورک در هیئت مدیره.

Beauvillier آن را یک بازی یک گل در عجله 11:11 به دوره سوم ساخته شده است. پیجائو با وجود ادعای فلایرز مبنی بر ورود نیویورک به منطقه، یک شوت مچ دست را بر روی دستکش هارت بلند کرد تا بازی را با ۲:۰۹ چپ گره بزند.

لی گفت: “بدیهی است که نه اولین دوره ای که ما راه اندازی کردیم تا داشته باشیم.” او می گوید: «شما باید بفهمید، بازی های زیادی باقی مانده است. ما فقط مجبور بودیم با آن بچسبیم و مثبت بمانیم.»

اعلامیه ها وقت زیادی برای bask در احساسات خوب با پای دوم پشت به عقب در پنجشنبه شب.

هیز گفت: به سرعت از آن لذت ببرید و برای فردا آماده کنید.

یادداشت ها: هیز اولین بازی حذفی چند گل از حرفه خود را ثبت کرد. … هارت در بازی های حذفی به ۷ بر ۳ بهبود یافت که شامل ۳ بر ۰ پس از باخت بود. … اعلامیه ها 8-0 هستند در بازی های حذفی هنگام گلزنی اول. … از ۷ ژانویه، فیلادلفیا پس از باخت ۱۱-۰-۰ است. … نیویورک بود 1 برای 3 در نمایشنامه قدرت; Pholadelphia بود 0 برای 2.

—-

بیشتر AP NHL: https://apnews.com/NHL و https://twitter.com/AP_Sports

88801100011088 تورنتو (AP) — Phillippe Myers نمره 2:40 به اضافه کاری به فیلادلفیا Flyers پیروزی 4-3 در برابر جزیره نشینان نیویورک 4-3 در روز چهارشنبه، بستن دور دوم سری حذفی در یک قطعه بازی. […]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de