لغو شددریاچه BUENA ویستا، فلا. — هر سه NBA بازی های حذفی برنامه ریزی شده برای چهارشنبه به تعویق افتاده است، با بازیکنان در اطراف لیگ انتخاب به تحریم در قوی ترین بیانیه خود را هنوز در برابر بی عدالتی نژادی است.

نام خاموش: بازی بین میلواکی و اورلاندو، هیوستون و اوکلاهما سیتی و لس آنجلس لیکرز و پورتلند. ان بی ای گفت هر سه بازی دوباره برنامه ریزی خواهند شد، با این حال نگفت چه زمانی.

سری دراماتیک از حرکت آغاز شد که باک ها — تیم NBA از ویسکانسین ، یک ایالت در روزهای اخیر توسط تیراندازی توسط افسران پلیس از جیکوب بلیک ، مرد سیاه پوست را تکان داد — کف برای بازی حذفی خود را در برابر سحر و جادو را ندارد. تیم ها قرار بود بازی ۵ از سری خود را اندکی پس از ساعت ۴ بعد از ظهر آغاز کنند و باک ها برای پیشروی به دور دوم به برد نیاز دارند.

بازیکنان پس از تیراندازی بلیک توسط پلیس در کنوشا، ویسکانسین در مورد تحریم بازی ها در حباب بحث کرده بودند. بحث های بيشتری روز چهارشنبه برنامه ريزی شده بود، اما حتی پيش از آن ظاهرا باک ها تصميم گرفتند که عمل کنند.

الكس لاسری معاون ارشد رئیس جمهور باكس در توئیت خود نوشت: «بعضی چیزها بزرگتر از بسکتبال است.» “موضع گرفته شده امروز توسط بازیکنان و (سازمان) نشان می دهد که ما خسته شده است. کافی است. تغییر باید اتفاق بیفتد. من به طور باور نکردنی به بچه هایمان افتخار می کنم و ما 100 درصد پشت بازیکنانمان ایستاده ایم که آماده کمک و تغییر واقعی هستند.»

سه بازی حذفی دیگر برنامه ریزی شده پنجشنبه وجود دارد. معلوم نبود که آیا تحت تاثیر قرار خواهند گرفت یا نه. چند بازیکن ان بی ای از جمله لبرون جیمز پیام هایی را که خواستار تغییر بودند توییت کردند و حساب رسمی توییتر بوستون سلتیکس نیز همین کار را کرد.

بازیکن سحر و جادو و داوران برای بازی در زمین بسکتبال بودند اما میلواکی هرگز زمین را ن گرفت. در نهایت هر دیگری را ترک کرد و کارکنان آرنا به زودی توپ ها، حوله ها و تگ هایی را که روی صندلی های بازیکن به داخل برمی گردند، در زمان.

خواستار تغییر اجتماعی و پایان دادن به بی عدالتی نژادی بخش عمده ای از راه اندازی مجدد ان بی ای در والت دیزنی ورلد بوده است. عبارت “زندگی سیاه ماده” در دادگاه عرصه نقاشی شده است، بازیکنان با پوشیدن پیام اصرار تغییر در جرسی خود و مربیان donning سنجاق خواستار عدالت نژادی نیز هست.

دکتر ریورز مربی لس آنجلس کلیپرز که بلک است سه شنبه شب در یک سخنرانی احساسی پس از بازی گفت: «ما کسانی هستیم که کشته می شوند.» “ما کسانی هستیم که تیر می خوردیم. ما کسانی هستیم که از زندگی در جوامع خاصی محروم هستیم. ما آويزون شديم . ما تير خورديم . و تنها کاري که ميکني اينه که همش در مورد ترس بشنوي شگفت انگیز است که چرا ما مدام این کشور را دوست داریم و این کشور ما را دوست ندارد. و این فقط، واقعا خیلی غم انگیز است.”

سلتیکس و تورنتو رپتورز روز سه شنبه با هم دیدار کردند تا در مورد تحریم بازی ۱ از سری نیمه نهایی کنفرانس شرقی خود که قرار بود روز پنجشنبه برگزار شود، بحث کنند. اعضای اتحادیه ملی بسکتبال نیز بخشی از آن دیدارها بودند و میامی فوروارد آندره ایگوئودالا – افسر اتحادیه – حدود ساعت ۲:۱۵ بعد از ظهر گفت که باور نمی کند طرح تحریم نهایی شده است.

کمتر از دو ساعت بعد، باک ها زمين رو نميگيرن. و همه چیز در چهارمین سالگرد اولین اعتراض کالین شین برینک به “بنر ستاره-اسپنگد” قبل از یک بازی پیش فصل NFL اتفاق افتاد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de