بلایای بسیاری در چین در طول سال ۲۰۲۰ از جمله شیوع COVID-19 و جاری شدن سیل در جنوب، آسیب زیادی به سرزمین اصلی مردم چین وارد کرده است. به تازگی، کلمات در هوا از لنگر دوربین مدار بسته کانگ هوی خشم netizens چینی که در حال حاضر احساس پایین برای مدت طولانی است.

در تاریخ 8 اوت ، دوربین مدار بسته اخبار خواسته لنگر دوربین مدار بسته محبوب کانگ هویی به گفتن برخی از کلمات به تشویق مردم در حال مشاهده. کانگ هویی گفت: همراه با اپیدمی ها و سیل ها در سال 2020 تصادفات زیادی را تجربه کرده ایم. با این حال، هر چقدر هم که مشکلی دشوار باشد، اگر 1.4 میلیارد تقسیم شود، ناچیز خواهد شد. هر چقدر هم که قدرت کمی داشته باشد، اگر 1.4 میلیارد ضرب شود، قدرتمند خواهد شد!»

netizens Weibo انتقاد لنگر برای “صحبت کردن hogwash، و “به اشتباه استفاده از این ضرب و روش تقسیم و سپس گرفتن آن را به افراطی است.” بسیاری از netizens حتی زیر سوال برد: “غیر نظامیان در مسئولیت به تنهایی در هنگام نیاز به کمک ادامه, اما دست کمک به شما در این زمان کجاست؟” ; وی تصریح کرد: چرا پیشنهادهای ویژه، پاداش مقامات ممتاز و پول واریز شده در حساب های بانکی سوئیسی شان نمی تواند 1.4 میلیارد تقسیم شود؟ همانطور که ما زمان های بد با هم، ما همچنین باید زمان های خوب به اشتراک بگذارید!”; ” مهم نیست که یک مشکل چقدر بی اهمیت باشد، اگر ۱٫۴ میلیارد ضرب شود، به یک مشکل بزرگ تبدیل خواهد شد.”; ” هنگام واگذاری خانه ها، توزیع خودروها در سطح رسمی و بهره گیری از پاداش های مسئولان عالی رتبه، آیا لازم نیست به ۱٫۴ میلیارد غیرنظامی فکر کنیم؟»

تعداد «۱٫۴ میلیارد» همواره توسط حزب کمونیست چین دستکاری شده است تا خود را شکوه کند، افکار عمومی را تحت تأثیر قرار دهد، ایدئولوژی را شکل دهد و حکومت خود را حفظ کند.

(Image: Screenshot / YouTube)

تعداد ‘۱٫۴ میلیارد’ همواره توسط حزب کمونیست چین دستکاری شده است تا خود را شکوه کند، افکار عمومی را تحت تأثیر قرار دهد، ایدئولوژی را شکل دهد و حکومت خود را حفظ کند. (تصویر: تصویر / یوتیوب)

در سال ۲۰۱۸ و در آغاز جنگ تجاری آمریکا و چین، CCP ۱٫۴ میلیارد چینی را برای مبارزه با جنگ تجاری ربایند و گفتند که «به هر قیمتی» در این نبرد پیروز خواهد شد. در جریان مبارزات ضد استرداد در هنگ کنگ در سال گذشته که معترضان با سرکوب خشونت آمیز فزاینده پلیس مواجه شدند، لنگر دوربین مدار بسته فرض کرد که دوباره نماینده 1.4 میلیارد نفر است و بیان کرد که همه آنها از اقدامات پلیس هنگ کنگ حمایت می کنند. نتیزنز او را به سخره گرفت و گفت: «نماینده من نکن».

مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا، ماه گذشته در سخنرانی خود در چین به طور خاص اشاره کرد که «… کمونيست ها تقريبا هميشه دروغ ميگن بزرگترین دروغی که آنها می گویند این است که فکر کنند برای 1.4 میلیارد نفر صحبت می کنند که سورویل، مظلوم و ترسیده اند که حرف بزنند.» اما در واقع «CCP بیش از هر دشمنی از نظرات صادقانه مردم چین می ترسد.»

ترجمه جوزف وو و edited توسط هلن

ما را در توییتر دنبال کنید یا مشترک لیست ایمیل ما شوید

معاون رئیس جمهور هند از مردم می خواهد سنت ‘به اشتراک گذاری و مراقبت’ را ترویج کنند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net