وایومینگ دره غرب متوقف سقوط ورزش در انتظار رای هیئت مدیره مدرسه 88801100011088 وایومینگ دره غرب مدرسه منطقه ورزش پاییز در روز دوشنبه به عنوان برنامه ریزی شده به عنوان هیئت مدیره مدرسه تصمیم گرفت که می خواهد برای دیدار و رای دادن در مورد این موضوع شروع نشده است. هیئت مدیره مدرسه قرار است صبح روز سه شنبه جلسه اضطراری برگزار کند تا سرنوشت ورزش های پاییزی را به دلیل نگرانی های COVID-19 تعیین کند. منطقه هانوفر نیز تمرین نمی کند به عنوان هیئت مدیره مدرسه خود را تصمیم گیری مشابه در روز یکشنبه. همچنین این هفته جلسه ای در مورد ادامه ورزش های پاییزی برگزار خواهد کرد. وایومینگ ولی وست و منطقه هانوفر تمرینات داوطلبانه ای برگزار کرده بودند. دوشنبه اولین تاریخ تمرین رسمی پاییز با تحسین گرما برای فوتبال بود. در انجمن ورزشی بین اسکولاستیک Lackawanna، کاربوندیل تمام ورزش های پاییزی را لغو کرد و ابینگتون هایتس تمام ورزش های پاییزی اما کراس کانتری، گلف و تنیس دختران را لغو کرد. سوسکهانا دو و میدانی را به دلیل افزایش موارد COVID-19 در منطقه خود به مدت دو هفته به حالت تعلیق درآورد. منطقه مدرسه ولی ویو یکشنبه شب ۶-۳ رای به ورزش سقوط داد، اما آنها را روز دوشنبه تا اطلاع رسانی بیشتر به حالت تعلیق درآورد. این ولسوالی با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که صبح روز دوشنبه به چند دانش آموز و ورزشکار در ورزش های مختلف اطلاع داده شد که با دانش آموزی از مدرسه دیگری که آزمایش مثبتی برای COVID-19 انجام داد، در ارتباط مستقیم هستند. هیئت مدیره PIAA رای 25-5 جمعه به ورزش سقوط با وجود توصیه فرماندار تام ولف که ورزش اسکولاستیک و جوانان تا 1 ژانویه به دلیل نگرانی COVID-19 به حالت تعلیق درآمد. PIAA گفت که این امر می تواند تا هر منطقه مدرسه فردی برای تصمیم گیری برای ادامه با ورزش پاییز. هیئت مدیره همچنین رای 30-0 اجازه می دهد تا مدارس لغو فصل پاییز امسال به دنبال یک فصل جایگزین در تاریخ بعد.

وایومینگ دره غرب مدرسه منطقه ورزش پاییز در روز دوشنبه به عنوان برنامه ریزی شده به عنوان هیئت مدیره مدرسه تصمیم گرفت که می خواهد برای دیدار و رای دادن در مورد این موضوع شروع نشده است.

[…]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>