NANTICOKE — شکلات Labrador Retriever ، که صاحب آن است که برای بازجویی در قتل همسرش در Larksville ، در عسل گلدان ، Nanticoke ، دوشنبه شب یافت شد.

پلیس ایالتی تأیید کرد که سگی به نام یوکان قرار دارد.

یک فیس بوک یک آزمایشگاه شکلاتی را نشان می دهد که از یک کاسه غذا می خورد با این نظر، «کسی این سگ را از دست داده است؟ در گلدان عسل پیدا شد.»

طولی نک کشید که سگ به عنوان یوکان شناخته شود چرا که پلیس ایالتی اوایل روز دوشنبه تصاویری از آزمایشگاه شکلات منتشر کرد.

پلیس ایالتی به دنبال صاحب سگ، ریچارد والسکی، 46 ساله، که برای بازجویی پس از همسرش پاتریشیا والسکی، مرده در کیسه زباله در داخل محل اقامت خود را در خیابان شریدر 195، لارکسویل، در تاریخ 13 اوت پیدا شد.

کالبدشکافی نشان داد پاتریشیا والسکی بر اثر اصابت گلوله به سر، بر اساس گواهی نامه های حکم جستجو جان خود را از دست داد.

شورلت کلرادو ریچارد والسکی ساعاتی پس از پیدا شدن جسد در منطقه ای چوبی در نزدیکی گلدان عسل در امتداد رودخانه سوسکهانا پیدا شد.

حکم جستجو واصل شده در تحقیقات می گوید گفته می شود ریچارد والسکی یک پیام متنی برای یکی از همسایه های اوت 2 فرستاده است که نشان می دهد او خوب است و برای چند روز در یک اردوگاه ماهیگیری خواهد بود.

پلیس ایالتی اشاره کرد ریچارد والسکی ماهیگیر مشتاق شناخته شده به مکان های مکرر در امتداد رودخانه Susquehanna از Wilkes-Barre به Towanda در شهرستان برادفورد است.

به گفته پلیس ایالتی، ریچارد والسکی همچنین برای بازدید از مناطق ماهیگیری در نیویورک، به طور خاص منطقه انگشت لیکس، اوسوگو، همپتون هاربر و واترتاون و رودخانه جنسی در روچستر، ان وای شناخته شده است.

از هر کسی که اطلاعاتی در مورد ریچارد والسکی دارد یا ممکن است از ۳۱ ژوئیه در شرکت ش بوده باشد، خواسته می شود که با پلیس ایالتی در وایومینگ در ساعت ۵۷۰-۶۹۷-۲۰۰۰ تماس بگیرید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de