شاید شما از کومون یا ریاضی شنیده — بیش از 100 محل از سایت های سابق و 40 از دومی در منطقه خلیج به تنهایی وجود دارد. این معمول است برای پدر و مادر با انتظارات بالا به فشار بچه های خود را به حضور در این برنامه های آموزشی تکمیلی برای سرعت بخشیدن به یادگیری خود را. منطقی، همه کودکان با میل خود در این کلاس ها شرکت نمی کنند.

این مورد برای کلاس هفتم گرفتن یک کلاس در سیلیکون دره جوانان (SVY) ، دانش آموز اجرا غیر انتفاعی آموزشی و اجتماعی سازمان خدمات بود. مدرسه راهنمایی در اعتراض به مناقصه مادرش، در پشت اتاق ابله ینگ نشست و از یک کلاس مقدماتی به ساینس بول که یک بازی کاسه مسابقه با اهمیت علم بود، منصرف شد.

پس از اینکه معلمش با او بازی های دلگرم کننده ای انجام داد و توجه فردی کرد، دانش آموز شروع به شرکت کرد. توسط کلاس چهارم برای اولین بار دستش را بلند کرد. تا پنجم اولین سوالش را پرسید. و تا کلاس دهم پایانی درخواست کرد که آیا می توانند پنج دقیقه دیگر بعد از پایان بازی بازی کنند یا نه.

الیور یی، معلم آن کلاس می گوید: «در آن [کلاس آخر]، لحظه ای واقعاً خوشحال کننده و در حال فروریختن بود که توانسته بودم دیدگاه این بچه را در مورد علم یا توانایی او در یادگیری و کنجکاو بودن تغییر دهم.» “هدف این کلاس، به جای تلاش برای وادار کردن بچه ها به گرفتن نمرات بالا [در علم کاسه]، [بود] الهام بخش آنها را به یادگیری و احساس شگفتی های علم است.”

الیور، رئیس فعلی SVY و یک ارشد رو به افزایش در دبیرستان ساراتوگا، یکی از اولین دانش آموزان این سازمان بود. در یک اردوگاه تابستانی عمومی که در سال ۲۰۱۵ صحبت می کرد، الیور به یک جوان در دبیرستان هنری ام گان، بنجامین اونز رفت، زیرا تحت تأثیر خطابه هایش قرار گرفت، و پرسید که آیا می تواند یک حلقه بحث را برای او و چند دوست رهبری کند یا نه.

Although SVY’s mission has historically focused on education, the organization broadened its projects to address the pandemic’s effects on the Bay Area. (Image: SVY)

اگرچه ماموریت SVY در طول تاریخ بر آموزش و پرورش متمرکز شده است، اما این سازمان پروژه های خود را برای رسیدگی به اثرات همه گیر بر منطقه خلیج گسترده تر کرد. (تصویر: SVY)

در آن پاییز، بنجامین گروه کوچکی از دانش آموزان راهنمایی را در یک باشگاه مینی بوک در مورد تجزیه و تحلیل رویدادهای جاری – کلاس اول SVY رهبری کرد. الیور گفت: بسیاری از مردم علاقه زیادی به بازگشت بودند. “بنابراین در بهار [زیر] ، سه نفر از ما با هم بحث : ‘بیایید سعی کنید به این چیزی بزرگ است که ما می توانیم رشد ، توسعه ، و ایجاد تاثیر با.’

پس از آن کلاس پاییز، برادر دوقلوی بنجامین، برایان اونز، پیشنهاد تدریس کدنویسی و توسعه وب را داد و این دو از بنیانگذاران SVY شدند. این سازمان از سال ۲۰۱۵ بیش از ۱۵۰۰ دانش آموز را در بیش از ۱۳۰ کلاس در هفت محل تدریس کرده است.

دانش آموزان دبیرستانی تمام کلاس های هفتگی یک ساعته را به بیشتر دانش آموزان پایین تر و راهنمایی آموزش می دهند. از علوم اعصاب گرفته تا طراحی وب تا پل، کلاس ها بسیاری از موضوعات غیرمعمول را در برنامه های درسی مدرسه پوشش می دهند. این سازمان غیرانتفاعی میزبان دو سال از کلاس ها – بهار و پاییز – هر سال مدرسه است.

مایکل ما، معاون اجرایی بازاریابی و یک جوان رو به افزایش در دبیرستان لینبروک، به SVY پیوست تا نقش خود را از دانش آموز به معلم تلنگر بزند. مایکل گفت: «این که آیا در واقع کلاس ها را آموزش می دهد یا بودجه را از آن کلاس ها می گیرد و اهدا می کند، من فکر می کنم کار ما – پس دادن به جامعه از طریق آموزش و پرورش – واقعاً تاثیر دارد.»

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de