‘این همیشه یک چیز ترسناک است’: میلیون ها آمریکایی ممکن است به تازگی بیمه درمانی

از دست داده اند

توسط لیزا شنکر

CHICAGO _ If Vahap Sarac and his wife can’t find affordable health insurance for their family soon, they’re considering sending their young daughters to live with their grandparents in Estonia.

ساراک از شغل خود به عنوان کاپیتان ضیافت در هتل پالمر هاوس هیلتون هنگامی که COVID-19 در اواسط ماه مارس ضربه، پس از کار در آنجا برای بیش از 30 سال مبله شد. پوشش بیمه درمانی او را از طریق کار خود را برای پایان دادن به اکتبر 1.

استونی نرخ مرگ و میر ناشی از COVID-19 را به مراتب پایین تر از پوشش بهداشتی آمریکا و نزدیک به همگانی دارد.

ساراک ۵۵ ساله از محله آلبانی پارک شیکاگو می گوید: «ما نمی خواهیم از بچه هایمان جدا باشیم.» اما او نگران فرزندانش است، به خصوص کودک ۱ ساله اش که ریه هایش در هنگام تولد به طور کامل توسعه نیافته بود. “اين ويروس براي اون خيلي خطرناکه”

او همچنین نگران است که اگر کسی در خانواده اش بیمار شود و باید در بیمارستان بستری شود «هر چه در ۳۰ سال گذشته برای کالج هایشان برای شان نجات داده ام، برای بازنشستگی، همه چیز با آن صورتحساب های بیمارستانی از بین خواهد رفت.»

در سراسر شیکاگو و کشور، بسیاری از مردم یک نگرانی جدید در لیست همیشه در حال رشد خود را از نگرانی در طول همه گیر: کمبود بیمه درمانی. بر اساس گزارش سازمان مدافع مراقبت های بهداشتی مصرف کننده خانواده های ایالات متحده آمریکا، حدود ۱۸۶٬۰۰۰ کارگر ایلینوی ممکن است به دلیل از دست دادن شغل بین فوریه و مه بیمه نشده باشند.

این گروه گفت همه گیر و ناشی از کاهش کار باعث «بزرگترین زیان بیمه درمانی در تاریخ آمریکا» شده است. این گروه تخمین می زند که در سراسر کشور، ۵٫۴ میلیون کارگر گذاشته شده بین فوریه و مه بیمه نشده اند _ تعداد به مراتب بالاتری نسبت به ۳٫۹ میلیون بزرگسالی که پوشش خود را از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۰۹ در دوران رکود بزرگ از دست داده اند.

در ایلینوی، وضعیت به دلیل برنامه های موجود در اینجا به اندازه برخی ایالت های دیگر وخیم نیست.

اما مدافعان نگران این هستند که برخی افراد ممکن است بیمه نشده باقی بمانند زیرا گزینه های خود را درک نمی کنند. هنوز هم دیگران که واجد شرایط برای Medicaid ممکن است بیمه درمانی را فراموش کرده اند چرا که آنها نمی توانند حتی برنامه های کم هزینه استطاعت.

کارن پولیتز، همکار ارشد بنیاد غیرانتفاعی خانواده قیصر می گوید: «افرادی که بیمه درمانی ندارند، مراقبتی را که نیاز دارند، دریافت نمی کنند، یا آن را به موقع (راه) دریافت نمی کنند یا مراقبت می کنند و سپس توسط صورتحساب های پزشکی که توان پرداخت آن را ندارند، کلوبر می شوند.» او می گوید: «همیشه چیز ترسناکی است.

“مردم دوست ندارد بیمه نشده است، اما من فکر می کنم در حال حاضر یک عنصر حتی بالاتر از ترس وجود دارد.”

کارگران در صنایع خاصی مانند سفر و مهمان نوازی به ویژه ضربه سختی خورده اند.

متحد در اینجا محلی 1 ، که نشان دهنده کارگران در 51 هتل ها در شهرستان ، می گوید حدود 7،000 کارگران هتل شیکاگو که باقی می ماند گذاشته کردن با توجه به خطر همه گیر از دست دادن بیمه درمانی خود را به زودی. پوشش آنها از طریق یک صندوق وابسته به تقریبا به طور کامل در کمک های کارفرما است که قرار است به اجرا از پول تا پایان ماه سپتامبر است.

هیلتون، کارفرمای ساراک در بیانیه ای اعلام کرد که «همه چیز را انجام می دهد تا اطمینان حاصل شود که تا حد امکان بسیاری از کارکنان هتل به دریافت مزایای موقت بهداشتی در طول همه گیر ادامه می دهند.» اما« متاسفانه تاثیر اقتصادی همه گیر به این معنی است که این مزایای موقت را نمی توان به طور نامحدود پایدار کرد.»

ساکنان ایلینوی که شغل خود را از دست می دهند، تعدادی گزینه برای بیمه ماندن دارند.

آنها به طور کلی واجد شرایط برای کبرا، که اجازه می دهد تا آنها را به نگه داشتن بیمه قبلی خود را اما آنها را ملزم به پرداخت هزینه کامل از آن، بدون کمک های کارفرمای قبلی خود را. به طور معمول، مردم ۶۰ روز پس از از دست دادن شغل خود برای ثبت نام در کبرا فرصت دارند، اما دولت فدرال آن پنجره را تا پس از پایان «اورژانس ملی» COVID-19 تمدید کرده است. افرادی که کبرا را انتخاب نمی کند حق دور می تواند برای آن ثبت نام بعد، اگر آنها مشکلات پزشکی، و پوشش برای مسائل پزشکی که در حال حاضر رخ داده است.

اما کبرا از نظر مالی برای بسیاری از مردم دور از دسترس است. به گزارش بنیاد خانواده قیصر، میانگین هزینه سالانه پوشش بهداشتی مبتنی بر شغل در سال ۲۰۱۹ از جمله هر دو کمک کارمند و کارفرما، ۷۱۸۸ دلار در سال برای یک فرد واحد و ۲۰۵۷۶ دلار برای یک خانواده چهار نفره بود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر