توسط دیو SKRETTA

کانزاس سیتی، Mo. (AP) — ایندیاناپولیس 500 تازه کار الکسی پالو پلی گلوت bona fide است، یکی از کسانی که افراد فوق العاده نادر است که می تواند سه یا چند زبان صحبت می کنند تا روان آنها می توانند بین هر یک در یک جمله جایگزین است.

در مورد او راننده ۲۳ ساله اسپانیایی به همراه انگلیسی و ایتالیایی به زبان اسپانیایی بومی خود مایع است.

پالو نیاز به اضافه کردن چند بیشتر به رپرتوار خود را، هر چند، اگر او می خواهد به بقیه کلاس تازه کار پنج مرد گرفتن پرچم سبز یکشنبه در زبان های مادری خود صحبت می کنند. رینوس وکی اهل هلند است، دالتون کلت در کانادا به دنیا آمد و بزرگ شد، پاتو او وارد اهل مکزیک و الیور اسکیو آمریکایی است – هر چند مادرش سوئدی است.

آنها با هم ایندیاناپولیس همیشه جهانی را 500 حتی جهان وطنی تر از حد معمول ساخته اند.

او می گوید: «شگفت انگیز است که وقتی به سرعت می روید چقدر احترام قائلید. این چیزی است که شما واقعا در نقاط دیگر احساس نمی کند، گفت: پالو، که واجد شرایط هفتم برای مالک تیم دیل کوین است. “همه خدمه، همه تیم ها از روز اول، از ژانویه در مورد این مسابقه صحبت می کنند و این مسابقه ای است که همه ما امیدوار به پیروزی هستیم.”

هر پنج تازه کار بیش از امید رفتن برای آنها.

VeeKay سریع ترین در مقدماتی بود و چهارم در روز یکشنبه آغاز خواهد شد. 20 ساله از شمال هلند شهر Hoofddorp کردم به شروع ناآشکار در بیضی، توفنده دو بار در طول doubleheader در تگزاس و دوباره در آیووا. اما VeeKay نیز پنجم در دوره جاده در ایندیاناپولیس موتور Speedway به پایان رسید، و او در حال رانندگی برای Hoosier بومی اد کارپنتر، که توانایی خود را به اطراف سرعت 2 1/2 مایل در طول سال ثابت شده است.

پالو درست پشت سرش شروع ميکنه او از روستای کوچک Sant Antoni د Vilamajor — که بدان معنی است که او همچنین نشان دهنده منطقه خودمختار کاتالونیا است. او به دست آورده راه راه خود را رانندگی در سراسر اروپا، تبدیل شدن به اولین اسپانیایی برای برنده شدن در یک مسابقه GP3 در سال 2015، قبل از حرکت به IndyCar است که در حال حاضر شامل پایان سکو در جاده امریکا.

اوورد فصل گذشته موفق به کسب ایندی ۵۰۰ برای تیم کارلین نشد، اما حرکت او به پیکان مک لارن اسپی پاداش های فوری را درو کرده است. این جوان ۲۱ ساله از مونتری دارای چهار پایان برتر ۱۰ از جمله دویدن مقام دوم در آیووا است و در رده بندی سریال چهارم است. او رول کردن 15th در روز یکشنبه پس از ارسال سریعترین سرعت تمرین نهایی.

او وارد گفت: “این فقط واقعا مهم بوده است که سعی کنید و بهترین ماشین را زیر نظر ما برای روز مسابقه، “O’Ward گفت. ترافیک در حال اجرا کلید خواهد بود. قراره 500 تاي اول من باشه فقط از احساس تمرین و همه چیز، آنقدر مهم است که یک ماشین است که قادر به دنبال از نزدیک و قادر به اجرا بر روی مردم، در نهایت به جلو به جای حرکت به عقب حرکت می کند.”

Askew غریبه به حرکت به جلو در Brickyard، برنده مسابقه ایندی چراغ در روز کارب یک سال پیش است. بومی فلوریدا که ملیت سوئدی را نیز در اختیار دارد، در آیووا از یک دوسر خارج می شود که در آن سوم و ششم را به پایان رساند.

کلت آخرین تازه کار این رشته است. 26 ساله از شهر انتاریو از Stouffville بزرگ شد مسابقه snowmobiles ، هر چند او گرفته است به همان سرعتی به سرعت بالا از ایندیاناپولیس. شاید به داشتن مدرک مهندسی از دانشگاه کوئین در کینگستون کمک کند، اما کلت شماره ۴۱ را برای ای جی فویت ریسینگ نورد کردن ۲۴ ام دارد.

کلت می گوید: «ما واقعا ً این هفته تمرکز مسابقه را داشته ایم که این چیزی است که بیشتر وقت مان را به آن نگاه می کنیم و به آن اختصاص می دهیم، بنابراین فکر می کنم محافظه کار بودن در مقدماتی همیشه برنامه ما بود.» “اما از جايي که داريم شروع ميکنيم خيلي خوشحالم”

جایی که هر یک از تازه کاران به پایان می رسد به مراتب مهم تر است.

در حال حاضر، ایندی 500 استفاده می شود یک مسابقه است که پاداش تجربه. یک سال فویت تنها راننده زیر ۳۰ سال در این رشته بود و آل اونسر سر پنج روز از تولد ۴۸ سالگی اش خجالتی بود که برای چهارمین بار برنده شد. و در حالی که تروی رتمن جوان ترین برنده در ۲۲ سال باقی می ماند، ۸۰ روز که در سال ۱۹۵۲ به خط پیروزی رسید، او همچنان از این قاعده مستثنی است: ویل پاور ۳۷ ساله بود که در سال ۲۰۱۸ برنده شد و سیمون پیجنود ۳۵ سال پیش بود.

دانیکا پاتریک که به تماس با مسابقه برای ان بی سی کمک خواهد کرد، ۲۳ ساله بود که در مسابقه سال ۲۰۰۵ چهارم شد. او فکر می کند «عنصری از جهل سعادت در ایندی وجود دارد» اما پاتریک همچنین معتقد است که ارزشی در تجربه وجود دارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de