این ایالت ها منتظر نیستند که فدرال ها قوانین ایمنی کارگر COVID-19

ایجاد کنند

توسط سوفی کوینتون

ران اسميت، اپراتور اتوبوس در شهرستان سن ماتئو، کاليفرنيا می گويد دست کم شش نفر از همکارانش آزمايش مثبتی برای کروناویروس جديد انجام داده اند. اما تا همین اواخر به گفته وی معلوم نبود که آیا اپراتورهای اتوبوس رانی در صورت قرار گرفتن در معرض یک همکار بیمار باید به سر کار خود ادامه دهند یا نه. اتحادیه رانندگان اتوبوس نیز به روز رسانی در مورد تعداد کارگران در حال بیمار شدن نیست.

اسمیت گفت که نگران آلوده شدن به این کار و افشای همسرش است که بیماری پارکینسون دارد. او می گوید: «من می خواهم این خطر را بدانم که به سر کار می آیند و امکاناتی که می توانستم عضو خانواده ام را افشا کنم.»

اسمیت می گوید منطقه حمل و نقل از آن زمان به کارگران گفته است که اگر در معرض یک فرد آلوده قرار گیرند، باید در حالی که منتظر نتایج آزمایش کروناویروس هستند قرنطینه کنند. اما او گفت اگر دولت قوانین روشنی را برای همه شرکت ها برای حفظ امنیت کارگران در طول همه گیر مطرح کند، ایده خوبی خواهد بود.

در غیاب اقدام فدرال، برخی از ایالت های متمایل به چپ در حال ایجاد قوانین ایمنی برای محافظت از کارگران در برابر ابتلا به ویروس کرونا در حالی که در کار هستند. قوانین ماه گذشته در ویرجینیا به اجرا درآمد و رگولاتورها در کالیفرنیا و اورگن هم اکنون در حال بحث در مورد اقدام مشابهی هستند.

اتحادیه ها و مدافعان کار از دولت ها برای ایجاد استانداردهای ایمنی خاص کروناویروس درخواست کرده اند. آنها می گویند کارفرمایان باید مجبور به ارائه تجهیزات حفاظتی، ایجاد اتاق های استراحت از راه دور اجتماعی شوند، به کارگران بیمار بگویند که در خانه بمانند و گام های دیگری برای کاهش خطر عفونت بردارند.

یاردنا آرون، مدیر اجرایی صندوق اعتماد همکاری تعمیر و نگهداری، دیده بان سرایدار مستقر در لس آنجلس که برای یک استاندارد در کالیفرنیا دادخواست می کند، می گوید: «در تجربه ما در اجرای تخلفات دستمزد و ساعت _ تا زمانی که قانونی وجود داشته باشد، پیمانکاران سرایدار غیر اتحادیه ای از آن پیروی ن خواهند کرد.» “پس صدور راهنمایی، به نظر ما کافی نیست.”

با این حال گروه های تجاری می گویند نیازی به مقررات جدید نیست. آنها می گويند مقامات ايالتی و فدرال در حال حاضر می توانند کسب و کارها را به خاطر حفاظت ن کردن از کارگران سرکوب کنند و ايالت ها اکثر شکايات کروناویروس را نسبتا به راحتی حل کرده اند. ایجاد قوانین قبل از دانشمندان به طور کامل درک چگونه گسترش COVID-19 شرکت ها با کاغذ بازی گیج کننده بار، آنها استدلال می کنند.

نیکول رایلی، مدیر ویرجینیا در فدراسیون ملی کسب و کارهای مستقل، یک گروه مستقر در واشینگتن دی سی که طرفدار کسب و کارهای کوچک است، گفت: بیشتر کسب و کارهای ویرجینیا از توصیه های فدرال کنترل و پیشگیری بیماری ها و دستورات بهداشت عمومی ایالتی پیروی می کردند.

صاحبان کسب و کار در حال حاضر باید قوانین جدید مطالعه، ارزیابی خطر کارکنان از قرار گرفتن در معرض محل کار به ویروس، نوشتن یک طرح پاسخ بیماری های عفونی و آموزش کارگران در پروتکل های ایمنی مورد نیاز تا پایان ماه سپتامبر.

رایلی گفت: “شما به عنوان یک مالک در حال تلاش برای انجام این همه کار در بالای تلاش برای نگه داشتن کسب و کار خود را شناور در طول این همه گیر،” رایلی گفت.

دن لیبرمن، متخصص امور عمومی منطقه ترانزیت شهرستان سن ماتئو، در یک ایمیل به Stateline گفت که آژانس بی درنگ به اتحادیه رانندگان اتوبوس اطلاع داد زمانی که کارکنان آزمایش مثبت و شده است به دنبال دستورات بهداشت عمومی و راهنمایی از شهرستان، ایالت و CDC.

وی افزود: هیچ نشانه ای مبنی بر اینکه یک کارمند به دلیل قرار گرفتن در معرض محل کار با COVID-19 منقبض شده است، وجود ندارد.

بدون استاندارد ملی

بحث بر سر قوانین ایمنی به ایالت ها تغییر مکان داده است چرا که مشخص می شود اداره ایمنی و بهداشت حرفه ای وزارت کار آمریکا هیچ برنامه ای برای ایجاد یک استاندارد ایمنی ملی ندارد. AFL-CIO در ماه ژوئن طرح دعوی در دادگاه آن را امیدوار بود که آژانس را وادار به عمل از دست داده است.

دبورا برکویتز، مدیر برنامه بهداشت و ایمنی کارگران در پروژه قانون اشتغال ملی که یک اتاق فکر مستقر در شهر نیویورک است، می گوید: «آژانس فدرال که معمولا مسئول حفاظت از کارگران در برابر شرایط خطرناک در محل کار است، مسئولیت خود را کاملا ً کناره گیری کرده است.» “در عمل کاملا گم شده”

برکویتز، یکی از مقامات سابق OSHA در دوران دولت اوباما گفت آژانس فدرال نیز به اندازه کافی برای پاسخ به شکایات مربوط به کروناویروس انجام نمی دهد. با وجود دریافت بیش از 8،000 شکایت از جمله از ماه آوریل ، آن را صادر کرده است تنها سه استناد ، همه به زنجیره خانه سالمندان اوهایو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر