توسط جنا فرایر

ایندیاناپولیس (AP) — راجر Penske وانمود خواهد کرد که او نا امید نیست او می تواند دروازه به تماشاگران برای اولین بار خود را ایندیاناپولیس 500 به عنوان مهماندار رویداد نمادین باز نیست.

Penske خریداری ایندیاناپولیس موتور Speedway در ماه ژانویه و صرف 15 میلیون دلار اضافی در بهبود سرمایه برای تجربه فن افزایش یافته است. او به دلیل همه گیر بودن کروناویروس مجبور به بستن تاسیسات گسترده به تماشاگران شده است. بدون طرفداران رومینگ اموال و جشن در مرکز شهر ایندیاناپولیس موسسات، buildup به مسابقه یکشنبه فاقد انرژی است که بالا بردن ایندی 500 به یک رویداد در سطح جهانی است.

پنسکه روز پنجشنبه رسانه ای را برای میدان پایگاه ۳۳ راننده افتتاح کرد.

نامه آغاز شد: «یکشنبه دلم برات تنگ می شود.» ميخواستم اينجا باشي. برای ایندیاناپولیس و ایندیانا ، به طور کلی ، ایندی 500 به معنی بسیار … اما با توجه به افزایش تعداد موارد COVID-19 در شهرستان ماریون، اجرای مسابقه بدون طرفداران تصمیم درستی بود.”

در این نامه تکرار شده بود که پنسکه که تنها مالک چهارم سرعت است، این ملک را برای نسل های آینده پنسکه خریداری کرده و میزبانی صد و چهارمین دویدن در مقابل گرانداستندهای خالی از سلامت هواداران و آینده ایندی ۵۰۰ محافظت می کند. هیچ پذیرش و یا امتیازات فروش به این معنی است که ایندی 500 خواهد بود از دست دادن پول عظیم برای Penske، اما آن را تنها دو بار لغو شده است، در طول جنگ جهانی اول و جنگ جهانی دوم. هرگز بدون تماشاگر برگزار نشده است.

زیان های مالی برای میزبانی یک مسابقه خالی و پرداخت حدود ۷ میلیون دلار پول جایزه هزینه ای است که همراه با دلبستگی عاطفی پنسکه به ایندی ۵۰۰ است. تیم های او ۱۸ بار رکورد دار این مسابقه از جمله دو سال اخیر شده اند.

محبت او به سرعت در نامه به هواداران مشخص بود چرا که اشاره کرد پدرش برای اولین بار او را به عنوان یک ۱۴ ساله در سال ۱۹۵۱ به مسابقه آورد. پنسکه قلاب شده بود.

“لی والارد برنده شد. توانستم کلاه ایمنی بپوشم و در یک ماشین مسابقه بنشینم. من هرگز آن تجربه را فراموش نمی کنم.» پنسکه نوشت. او می گوید: «آن روز خاص بقیه عمرم را شکل داد و مرا به کسی که هستم ساخت. به همین دلیل است که من خیلی به مسابقه Speedway و IndyCar اهمیت می دهند. به همین دلیل است که تجربه فن همیشه اولویت اول من خواهد بود.

“از درک شما سپاسگزارم، و من مشتاقانه منتظر دیدن شما در ماه مه آینده هستم.”

پنسکه سپس امضا کرد: “و رانندگان – موتورهای خود را شروع کنید.”

نگاهی به برخی از داستان های ایندی 500:

ايندي چقدر بزرگه؟

ظرفیت صندلی در ایندیاناپولیس موتور Speedway همیشه فقط یک حدس در بزرگترین محل برگزاری در جهان بوده است. به عنوان یک ملک متعلق به بخش خصوصی، مرحوم تونی هالمن و خانواده اش هرگز فاش نکردند که چند صندلی در مسیر سرعت قرار دارند.

در یک کنفرانس خبری مجازی با مدیران اجرایی از ایندی کار حامی NTT داده ها، مالک آهنگ جدید Penske گفت که این تسهیلات دارای 232،000 کرسی دائمی است. او نشان نداد که چگونه بسیاری از طرفداران پر کردن اینفیلد و یا تماشا از سوئیت، اما ظرفیت برای ایندی 500 به طور معمول به خوبی بیش از 300،000.

ریشه در برابر آلونسو:

فرناندو آلونسو نسخه ای از تاج سه گانه است و مسابقه روز یکشنبه می تواند آخرین حضور او باشد.

دو بار قهرمان فرمول یک در حال بازگشت به آن سری در سال آینده است و تیم رنو گفته است اسپانیایی ها نمی توانند در حالی که در آن قرارداد دو ساله است با ایندیاناپولیس مسابقه دهند. اما آلونسو تکرار کرد که با مسابقه دادن به ایندی ۵۰۰ یک گل گریزان را تعقیب می کند و اگر تا به حال برنده شود، نیازی به بازگشت نخواهد بود.

آلونسو روز پنجشنبه گفت: اگر می خواهید دوباره اینجا باشم، آرزو کنید که یکشنبه برنده نشم.

آلونسو در سال های ۲۰۰۶ و ۲۰۰۷ برای اولین پای تاج سه گانه برنده جایزه بزرگ موناکو شد. او بردهای پشت به عقب را در ۲۴ ساعت لو مان در سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ برای پای دوم اضافه کرد و کلاسیک آمریکایی را به عنوان تنها مسابقه گمشده ترک کرد.

گراهام هیل تنها راننده ای است که تاج سه گانه را به دست آورد و آن را با برد در لو مان در سال ۱۹۷۲ بسته است.

آلونسو در ردیف نهم، بین دفاع از برنده مسابقه سیمون پیجنود و جیمز دیویسون پس از تسلط هوندا بر مقدماتی آغاز خواهد شد. بخش عمده ای از رانندگان شورلت در اعماق میدان شروع می شوند.

دیویسون گفت: «من هرگز تصور نمی کنم که در کنار سیمون پیجنود و فرناندو آلونسو در ردیف نهم شروع کنم.» “هی، 2020، من حدس می زنم.”

شوخی در پادوک:

الکساندر روسی در موتورهوم اسپیدوی l از سبد گلف خود بیدار شد و آن را بر روی بلوک های بتنی نشسته باقی گذاشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de