توسط مایکل فیلیپس

درست همراه با همه گیر، کلیشه های کروناویروس بر روی صفحه نمایش به سرعت بالا رفت.

تو اونا رو ميشناسي تجدید دیدار اشک آور، جدا شده توسط یک قاب شیشه ای و یا 6 فوت از سرخوردگی دلخراش است. موزاییک های کنفرانس ویدئویی زوم از آنچه الین می (در یک طرح قدیمی مایک نیکولز/الین می) آن را «نزدیکی، اما هیچ ارتباط» نامید. زودگذر، interpolations بسیار از چهره پشت ماسک، در مقابل طلوع آفتاب و یا غروب آفتاب، در داخل آگهی های تجاری برای بیمه عمر جمع شده است. يا صابون .

آیا سرگرمی های صفحه کوچک که در همه گیر به دنیا آمده و در همه گیر ساخته شده اند، برای مخاطبی در همه گیر، می توانند داستان های سال ۲۰۲۰ خود را بدون کلیشه ها بازگو کنند؟

بزودي ميفهميم . ان بی سی اتصال، پروژه آنتولوژی نت فلی فاصله اجتماعی و دیگر سریال های جدید، از راه دور تولید و در ایالت های مختلف منزوی و تکه تکه قفل فیلمبرداری شد، ماه ها پیش برداشت و فیلمبرداری شد، یا اکنون در حال فیلمبرداری است.

اول به زمین آنلاین خواهد شد چهار بخشی، دو ساعت دیزنی Freeform ارائه کانال، “عشق در زمان کرونا،” برای اولین بار شنبه. نه چندان عقب تر، HBO پر ستاره ویژه “نخبگان ساحلی” می رسد سپتامبر 12. این مجموعه ای از تک گویی ها به کارگردانی جی روچ (“بازشماری”، “ملاقات با پدر و مادر”) است و توسط نمایشنامه نویس و فیلمنامه نویس پل رودنیک نوشته شده است که در اصل برای صحنه تصور شده است.

“عشق در زمان کرونا” ویژگی های “همیلتون” ستاره لزلی اودوم جونیور در یکی از چهار امور خانوادگی در هم تنیده، در کنار همسر زندگی واقعی و تهیه کننده اجرایی همکارش، نیکولت رابینسون است. شخصیت اودوم تهیه کننده فیلم است که در خانه ییلاقی LA خانواده به همراه ۳ ساله شان قرنطینه شده است که شنیده می شود اما روی دوربین نشان داده نمی شود. عشق زیادی در این خانه وجود دارد، همراه با بحث در مورد اینکه آیا کودک دیگری را به زندگی شان اضافه کنند یا نه. و هيچ اصطکاک کوچيکي نداريم .

زن و شوهر و plotline دو متعلق به Rainey Qualley و تامی دورفمن، بازی هم اتاقی و بهترین دوستان. او راست می گوید؛ اون همجنس بازه ولي احساسات گيج کننده اي نسبت به هم اتاقي ترانه سراش داره در قسمت اول، “دوره عشق،” آنها صرف یک روز دیگر در پد تپه LA خود را، ogling “پسر دوش داغ” همسایه و کشیدن حق برای گزینه های عاشقانه در حال حاضر محدود یکدیگر، به طور مربع در محدوده PG-13 به تصویر کشیده شده است.

مادر تهیه کننده فیلم (ال اسکات کالدول)، در همین حال، یک معلم بازنشسته هنر، به تنهایی در خانه اش hunkers پایین، در حالی که شوهر دریانوردی خود را به یک مرکز ارشد محدود شده است. در سراسر شهر، فروشنده بیمه (گیل Bellows) از همسر نویسنده سفر خود (Rya Kihlstedt) جدا شده است، اما دختر quarantining خود را (آوا Bellows) در اخبار اجازه داده نشده است.

جدول زمانی این چهار قسمت به دنبال ماه هایی است که «عشق در زمان کرونا» نوشته، گرینلیت و شوت شده است. (ویدئو ویروسی قتل جورجیا jogger Ahmaud Arbery به عنوان یک توسعه در یک قسمت عمل می کند.) فیلمنامه نویس و تهیه کننده جوآن جانسون اعمال خوب، کت صاف از “این ما است” مرهم لب در روح همه گیر chapped خود را در سراسر. این یک ساعت آسان است، هر چند من آن را سخت به چشم من را از شرایط همه گیر شگفت انگیز LA به نمایش گذاشته شده در اینجا، با تمام کسانی که دیدگاه های بزرگ است.

سرگرم کننده است، این است، تا زمانی که ما به طرح درس گام به گام نمایش برگردیم. اودوم جونیور می گوید: «این قرنطینه باعث شده است که بفهمم باید بیشتر در اطراف باشم.» اودوم جونیور در نوعی خط که می تواند همه گیر را در آهنگ هایش متوقف کند. این همه در چشم انداز خود را، با توجه به “کرونا” است. شما یا توسط همه گیر بهبود یافته است، و یا شما نیست.

حساسیت بسیار متفاوت و تیره تر به اطلاع “نخبگان ساحلی”، که در آن سارا Paulson، به عنوان یک میزبان مراقبه ذهن زنده، می گوید مخاطبان در حال مشاهده خود را در مورد تلاش اخیر برای منزوی کردن خانه با خانواده ویسکانسین ترامپ دوست داشتنی خود را. شايد، اون فکر کرد، “من ميتونم از اين بيماري وحشتناک به عنوان يه هديه استفاده کنم. يه تايم آوت، تا خوب بشيم. و پیوند.” این کاملا به این ترتیب کار نمی کند.

پس آیا این نوع کاتارسیس برنامه نویسی یا پزشکی است؟ صحبت کردن برای خود را “شدید و فوق العاده” تجربه در “نخبگان ساحلی، که به نظر می رسد مقدر برای نامزدی امی و یک پیروزی به احتمال زیاد برای بت میدلر (بررسی در اوایل سپتامبر آمده است)، کارگردان Roach به من گفت چهارشنبه که اضطراب همه گیر خود را آینه کسانی که از شخصیت های رودنیک، ایجاد شده در سال گذشته برای یک رویداد برنامه ریزی شده تئاتر عمومی سه شب به عنوان یک HBO ویژه ضبط شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de