این سیاست من بود که در مورد زمان های فعلی ننویسم، اما زمان های ناامید خواستار اقدامات ناامیدانه هستند.

من به گفتن داستان از گذشته افتخار کردم و در مورد آنچه که فکر می کردم در ذهنم مرتبط است صحبت کردم. اما چیزی که در طول این چند ماه اخیر نادیده گرفته شده است، کمپین های جمع آوری کمک های مالی بوده است. ما کاملا عادت داريم که اونا رو ببينيم مخصوصا در طول تابستون آن را در میله ها، بازارها و یا رستوران های محلی، جمع آوری کمک های مالی همیشه یک راه عالی برای جمع آوری جامعه محلی با هم برای چیزی ارزش مبارزه برای است.

پیدا کردن راه های خلاقانه و جدید برای جمع آوری کمک های مالی برای سازمان های غیرانتفاعی محلی ما چالش برانگیز است. ایجاد راه های جدید برای انطباق با زمان های فعلی می تواند استرس زا باشد به این معنا که یک جمع آوری کمک های مالی سنتی که از سال به سال به همین شیوه انجام شده است، باید به شدت تغییر کند.

دوری اجتماعی و ایمن نگه داشتن توده ها در نهایت در اولویت قرار دارد و در آنجا چنین راه بند عظیمی را به شیوه ای که برای جمع آوری دلار برای جامعه محلی مان استفاده می کردیم ایجاد می کند. من حدس می زنم شما می توانید بگویید که گرد هم آمدن به عنوان یک جامعه بیش از یک نوشیدنی و برخی از مواد غذایی برای خوب از کل به مکث کوتاه آمده است در حالی که ما صبورانه منتظر فرصت برای انجام این کار دوباره.

نوآوری در همه چیز امروز امری عادی به نظر می رسد. ما باید با زمان ها سازگار و تنظیم کنیم، و احساس می کنم افرادی بیرون هستند که سعی می کنند این تفکر رو به جلو را پیش ببرند.

دو نفر به خصوص، با کمک، آنچه را که من آن را هیولای یک ابتکار جمع آوری کمک مالی می دوشم ایجاد کرده اند بدون اینکه مجبور باشم در یک مکان مرکزی باشم.

بهش ميگن 501cFree از بیش از کامپیوتر یا تلفن خود را، شما به سادگی می توانید کمک مالی به عنوان کمی به عنوان پنج دلار به غیر انتفاعی از انتخاب خود را که برای فرصت واجد شرایط برای بودجه ثبت نام کرده است.

نحوه کار آن ساده است. اگر شما انتخاب کنید برای رای دادن به آن غیر انتفاعی خاص با کمک مالی خود را، مقدار کامل کمک مالی از رای خود را به طور مستقیم به آنها می رود به این معنی که مرد میانی هیچ چیز را از آنها دور می کند. آنها کلیدی این است که مقدار رای است که هر غیر انتفاعی دریافت آنها را از طریق به دور بعدی رای گیری حمل، و سپس دور نهایی رای گیری برای به دست آوردن یک جایزه بزرگ از 5،000 دلار اعتبار مواد غذایی و نوشیدنی اعطا شده به رای گیر بالا، بنابراین آنها می توانند یک جشن اسراف آمیز به صورت رایگان برای تمام کار سخت آنها را به جامعه محلی ما ارائه پرتاب.

هر دلاري الان براي اونا حساب ميشه . بسیاری، و منظورم این است که بسیاری، از این سازمان های غیرانتفاعی محلی ابزار جمع آوری کمک های مالی را به شیوه ای که قبلا ً انجام می دهند، ندارد، و این چنین راه شگفت انگیزی برای آنهاست که در زمانی چنین حمایت مورد نیاز را دریافت کنند که نمی توانند آن را دریافت کنند.

آمدن از کسی که برگزار شده است رویدادهای جمع آوری کمک های مالی از شام اسپاگتی به میکسر کوکتل، من احساس می کنم ارزش در این ابتکار چیزی است که به شدت در این زمان مورد نیاز است.

حمایت از افرادی که چنین برنامه نویسی شگفت انگیزی را برای جامعه ما فراهم می کنند، است و همیشه مورد نیاز است. قادر به پرتاب آنها یک جشن شگفت انگیز لذت بخش خواهد بود، اما قادر بودن به ایستادن بر روی جعبه صابون کوچک من و نوشتن در مورد آنها چیزی است که بدون تردید می آید.

ما به آنها نیاز داریم، به شما نیاز داریم و به چیزهایی مثل این و همچنین افراد پشت این نیاز داریم تا مدام بالا برویم و برای بهتر شدن همه رانندگی کنیم. اگر اهدا را در نظر بگیرید، وب سایت این است: www.501cfree.info/cast-your-vote.

همسايه هات ازت تشکر ميکنن

جان لاهر سرمربی کلوب هاوس در باشگاه وستمورلند است. ستون او به صورت هفتگی ظاهر می شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de