بالا می ماند

توسط تیم هندرسون

بیکاری به نظر می رسد دوباره در برخی ایالت ها افزایش می یابد درست به عنوان مزایای اضافی فدرال منقضی با هیچ جایگزینی روشن در نظر.

تازه ترین نرخ بیکاری رسمی دولت به دولت از ماه ژوئن است، اما یک تحلیل دولتی از داده های وزارت کار که هفته گذشته منتشر شد و سایر آمارهای فدرال ارائه می دهد نگاهی اجمالی به تصویر فعلی.

این نشان می دهد که حتی به عنوان برخی از کسب و کار باز، بیکاری دوباره در هفت ایالت (کالیفرنیا، ایندیانا، کانزاس، می سی سی پی، نوادا، نیومکزیکو و وایومینگ) افزایش می یابد و اساسا در 22 دیگر بدون تغییر است، به علاوه منطقه کلمبیا.

نوادا و هاوایی بالاترین نرخ از کارگران در حال گرفتن مزایای بیکاری در کشور، حدود 23٪ برای نوادا و 20٪ برای هاوایی، با توجه به تجزیه و تحلیل Stateline.

نرخ بیکاری رسمی نوادا طبق برآورد ایالت در ماه آوریل به میزان ۲۸٪ افزایش داشت، اما طبق تازه ترین برآورد اداره آمار کار، در ماه ژوئن به ۱۵٪ کاهش یافت.

نرخ بیکاری در کشور در ماه آوریل به ۱۴.۷٪ رسید. در ماه جولای به 10.2 درصد کاهش یافت، اما این میزان در حدود سه برابر نرخ جولای 2019 بود.

تری و برت بلودگیت از لاس وگاس از جمله نوادای نیازمند به کمک هستند. کار تری به عنوان یک ارزیابی گوهر خشک شده است و برت شغل فروش رفت و آمد مکرر خود را از دست داده 17 مارس، روز دوم خود را در محل کار.

پس از ماه ها از سر و کار با دفتر بیکاری دولت، تنها تری، 48، قادر به دریافت 289 دلار در هفته مزایای بیکاری، به علاوه 600 $ اضافی مکمل بررسی هفتگی ارائه شده به عنوان بخشی از بسته امدادی کوروناویروس فدرال. $600 اضافی در تاریخ 31 ژوئیه تمام شد.

مثل بسیاری از نوادایی های بی کار، برت، ۵۱ ساله، گفت که با معیارهای بیمه بیکاری متناسب است و پس از بارگذاری مدارک زیادی که دولت درخواست کرده است، بدون هیچ دلیل روشنی نامه های انکار دریافت کرد.

حالا ما روي لبه چاقو هستيم و ما ظرف چند هفته یا چند روز پس از کار کردن در تمام زندگی مان، خانه و ماشین مان را از دست می دیم.” بیش از 250 نفر از ساکنان نوادا داستان های مشابهی از سرخوردگی و ناامیدی را به استیت لاین فرستادند.

اگر چه آمار فدرال منتشر شده پنج شنبه نشان داد کمتر ادعاهای بی کار در سراسر کشور در هفته اول ماه اوت نسبت به هفته قبل، برخی از ایالات در حال مبارزه شاهد افزایش است.

ادعاهای نوادا با افزایش ۵۰٪ به ۲۰۶۴۲ افزایش یافت، در حالی که هاوایی ۸٪ به ۵۴۵۸ افزایش یافته است. همچنین با افزایش کانزاس، نیومکزیکو، داکوتای جنوبی و وایومینگ بودند.

کارگران ناامید از سازمان های نیروی کار دولتی در سراسر کشور شکایت کرده اند و فرمانداران دستور تغییرات اداری داده اند و مقامات را تحت فشار قرار داده اند تا استعفا بدهند چرا که بسیاری از ایالات برای دریافت مزایای میلیون ها نفر از مردم بیکار تلاش کرده اند.

برخی از ایالت ها و شهرها به عنوان مذاکرات کنگره بر سر بسته امدادی اضافی و دستور ریاست جمهوری برای منافع بیشتر، توسط سوالات قانونی مانع از آن می شوند.

فلوریدا در نظر گرفتن وام فدرال برای افزایش مزایای بیکاری، و میامی – Dade شهرستان با استفاده از پول قانون CARES فدرال به دادن 500 دلار پرداخت یک بار به گذاشته کردن رستوران و کارکنان مهمان نوازی.

ایالت واشنگتن برای مهاجران بیکار یک صندوق ۴۰ میلیون دلاری راه اندازی کرد، هرچند منبع تأمین بودجه ای را اعلام نکرد. کالیفرنیا و مینیاپولیس وجوه مشابه.

مارک تیرمن، وکیل لاس وگاس که در دادگاه یجولای حکم دادگاه یراق به دولت برای سرعت بخشیدن به پرداخت به کارگران گیگ داد، هنوز هم یک پشتنامه دارد که 139000 گیگ کارگر دارد.

“من روزی 100 ایمیل از افرادی می گیرم که به معنای واقعی کلمه گرسنه اند و تهدید به خودکشی می کنند. منشی من بعد از خواندن برخی از این ها به خانه می رود و گریه می کند.” “يه چيزي بايد سريع اتفاق بيفته”

هاوایی یکی دیگر از دولت که در آن ادعاهای بیکاری بیشتر می تواند مشکلات را برای ساکنان در حال حاضر ناامید برای کمک را تشدید به عنوان حدود 10،000 هنوز هم در انتظار مزایای.

کارل بونهام، مدیر سازمان تحقیقات اقتصادی دانشگاه هاوایی با استناد به کمبود بازدیدکنندگان و افزایش پرونده ٔ کوروناویروس گفت: «من به کاهش سرعت و از دست دادن شغل مشکوک مبرم هستم.

بسیاری از کارگران نوادا که با استات لاین تماس گرفته بودند گفتند که هیچ وقت مزایایی که حق شان را داشتند و وضعیت شان به طور فزاینده ای ناامید کننده است، دریافت نداشتند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de