روبرو هستند

توسط سام متز

CARSON CITY, Nev. (AP) — When the coronavirus pandemic hit, state legislators scrambled to authorize relief programs, review emergency protocols and rebalance their budgets amid plummeting revenue projections.

در کالیفرنیا، آنها اقدامات اضطراری را تصویب کرده اند تا اجازه رای گیری از راه دور را دهند. در آرکانزاس، آنها به اتاق های موقت در یک عرصه بسکتبال کالج نقل مکان کرد. اما در چهار ایالت که با همه گیر ها روبه رو می شدند، قانون گذاران در خانه ماندند، و قرار نبود تا سال ۲۰۲۱ برای جلسات قانونگذاری خود بازگردند.

در سال 1960، 31 قوه ی قانون گزاری هر سال در یک دیگر ملاقات می کنند. با گذر زمان، دولت ها به تدریج قالب را کنار می نهد چرا که حکومت داری پیچیده تر شده است. در مونتانا، نوادا، داکوتای شمالی، و تگزاس، قالب هنوز هم نگه می دارد- دهلیزی از دوران دور زمانی که قانون گذاران عبور مراتع گسترده با مشکل برای رفتن به پایتخت های ایالتی.

در این ایالت ها، قانون گذاران همچنان برای جلسات منظم در سال های فرد شماره دار ملاقات می کنند و بقیه وقت را صرف تصمیم گیری های جزئی از راه دور در کمیته های فرعی موقت می کنند.

فراخوان ی تشکیل قوه ی قضاییه هر ساله در طول تاریخ نتوانسته اند کشش را در این ایالت ها به دست بیاورد. اما همه گیر شده است گالوانیزه طرفداران ایده طولانی مدت از هر دو حزب و برنده حمایت از قانونگذاران نا امید تماشای از حاشیه به عنوان فرمانداران هماهنگ پاسخ.

جان گرچنگر، دموکرات گفت: COVID یک عنصر کاملا جدید اضافه کرده است. ما تا به حال این سطح از تاثیر را نداشتیم و سیستم ما در حال حاضر سیستم خوبی برای رسیدگی به آن نیست. که مواد ما سزاوار بهتري هستند.”

در نوادا، افسانه ها نشان می داند که وقتی دولت تصویب شد، مارک تواین، خبرنگار سازمان سرزمینی ویرجینیا سیتی، گفت: «به مراتب بهتر است که قوه ٔ قانون گذاری هر ۶۰ سال یک بار به مدت دو روز از هر دو سال به مدت ۶۰ روز ملاقات کند.» (مورخان این سوال را که آیا این سخنان را به تواین نسبت دهند یا نه، اما به طور گسترده ای به گردش درمی اید، و بازتاب دهنده احساسات گسترده است.)

در خط به میراث لیبرترین غرب قدیمی ایالت، قوه ی قانون گزاری هر سال در یک جلسه ی 120 روزه با یکدیگر ملاقات می کند و شرایط رو به انقراض را از خود بر می دارد. در موارد اضطراری، برای “جلسات ویژه” تشکیل جلسه می دهد تا به مسائل پیش بینی نشده ای بشود. تابستان امسال، دولت دو تا رو برای همه گیر شدن برگزار کرد

نوادا با کاهش درآمد مالیاتی فوق العاده ای مواجه شد با کازینو بسته، کنسرت ها لغو شد، و اتاق های هتل که در ماه های آوریل و مه خالی ایستاده بود. دولت بالاترین نرخ بیکاری کشور را در آن ماه ها ثبت کرد، اما به دلیل تاخیر، قانون گذاران تا اواسط ماه ژوئیه جلسه ویژه ای تشکیل نداده اند.

نوادا سن جویس وودهاوس، دموکرات لاس وگاس، مدت هاست که احساس می کند ملاقات هر سال دیگر، توانایی قوه ی قانون گزاری را برای پاسخ سریع به بحران ها بی پرده می کند. از زمان رکود بزرگ، او دو قطعنامه را معرفی کرده است که پیشنهاد اصلاح قانون اساسی ایالتی برای تشکیل قوه ی قانون گزاری سالانه را دارد، اما نه اندازه گیری پیش می ره.

نوادا در سال 2020 دیگر نوادای سال 1975 نیست. ما خيلي بزرگتريم جمعیت آسیب پذیر ما رشد کرده است. جمعیت شهروند ارشد ما رشد کرده است. جمعیت دانش آموز ما رشد کرده است. همه اینها چند برابر شده اند، و ما به زمان بیشتری نیاز داریم.” “ما نمی توانیم اجازه دهید کسی را از طریق ترک سقوط.”

نوادا سن. بن کیخفر، یک جمهوری خواه رنو، گفت داشتن یک قانون گذاری پاره وقت از افراد شاغل تشکیل شده است – معلمان، دامداران و وکلای، به عنوان مثال – منجر به قانون گذاری بهتر بر اساس درک کامل تر از مبارزات تشکیل دهنده.

“دیدگاهی که فرد عادی و متوسط کاری شما به یک قوه مقننه می آورد، دیدگاهی است که شما از سیاستمداران تمام وقت نمی توانید دریافت کنید.” “این مفید است به افرادی که می دانم چه معنی را به یک کاهش حقوق در طول یک همه گیر.”

در مونتانا، قانونگذاران برای ۹۰ روز در سال های فرد شماره دار با هم ملاقات می کردند. قانون گذاری سال آینده به دلیل لایحه ای که در سال ۲۰۱۹ به مقامات مسئول هدایت کرد تا در این مورد تحقیق کنند، جلسه ای را برای ۴۵ روز در سال های حتی شماره در نظر خواهد گرفت.

رهبران در دولتخانه تحت کنترل جمهوری خواهان، که از زمان شروع همه گیر تشکیل نشده است، می گویند فرمت محدود اقتدار قوه مقننه و به نوبه خود، قدرت دولت دموکرات استیو Bullock.

گرگ هرتز رئیس مجلس ایالتی جمهوری خواه گفت اجازه می دهد مقامات بیشتر انتخاب شده برای ارائه ورودی در مورد چگونگی divvy کردن دلار امداد ویروس را بهبود یافته است پاسخ مونتانا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de