UNION TWP. – هیئت مدیره مدرسه منطقه شمال غربی تصویب طرح به روز شده چهارشنبه برای افتتاح مدرسه سپتامبر 8، دادن پدر و مادر یک انتخاب بین یک برنامه ترکیبی با دو گروه از دانش آموزان گرفتن یادگیری نوبت در مدارس دو روز در هفته در حالی که گروه دیگر در خانه جریان همان درس ها زندگی آنلاین، و یا منطقه ناهمزمان گزینه آکادمی مجازی یاد می گیرند.

طرح ترکیبی مشابه آنچه که چندین منطقه محلی دیگر طرح ریزی می کند. گروه A در کلاس های حضوری مدارس دوشنبه و سه شنبه شرکت می کند در حالی که گروه B به صورت آنلاین در خانه حضور می کند. گروه ها پنجشنبه و جمعه با گروه B در مدرسه و گروه A در خانه معکوس. چهارشنبه همه درس در خانه در حالی که مدارس خواهد بود عمیق تمیز داشته باشد.

پدر و مادر که راحت نیست حضور در هر کلاس های زنده در آکادمی سایبری منطقه ثبت نام، که ارائه درس ناهمزمان.

سرپرست جوزف لانگ تاکید کرد که، تحت یک حکم جدید دولتی، دانش آموزان در مدارس مجبور خواهند بود که تمام مدت ماسک بپوشند به جز زمانی که غذا می خورند و برای استراحت های ممکن ۱۰ دقیقه ای به تشخیص معلم.

ترتیبات در حال کار کردن برای اطمینان از اینکه دانش آموزان صبحانه و ناهار برای سه روز آنها را در مدرسه در سیستم ترکیبی نمی شود. خانواده ها باید برای آنها ثبت نام کنند.

طولانی همچنین اعلام کرد که اگر ورزش پاییزی وجود دارد، هیچ تماشاگر وجود خواهد داشت، اما منطقه خریداری تجهیزات بنابراین می تواند تمام رویدادهای خانه به صورت آنلاین زندگی می کنند جریان. طرح این است که به اتهام 5 دلار برای دسترسی به جریان زندگی می کنند از هر رویداد، اما او خاطر داشت که ارزان تر است برای یک خانواده از خرید بلیط های متعدد برای ورود به یک رویداد است. پول کمک خواهد کرد که هزینه جریان جبران و جبران درآمد از دست رفته توسط فروش بلیط تماشاگران نیست.

هیئت مدیره خرید میز ها و صندلی های جدید برای کافه تریا دبیرستان را تصویب کرد. برخی از میزهای قدیمی تر قطعات گمشده ای هستند که تمیز کردن و بهداشتی کردن آن را دشوار می کند. جداول قدیمی تر که هنوز هم در شکل خوب هستند به مدارس دیگر منطقه فرستاده خواهد شد. هزینه کل حدود 32،000 دلار است، اما بازسازی سالن در حال آمدن در بودجه در مورد آن بسیار اگر نه کمی بیشتر.

و لانگ اعلام کرد که این منطقه یک کمک مالی را به مبلغ ۱۶۵۰۰ دلار تضمین کرده و پیش بینی دیگری را برای حدود ۱۷۰۰۰ دلار دارد، هر دو به سمت آدرس دهی به مسائل اتصال به اینترنت برای دانش آموزان می رفتند.

رسیدن به مارک گایدیش در 570-991-6112 و یا در توییتر @TLMarkGuydish

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de