توسط دیو SKRETTA

همه چیز جدید بود به مایک Tirico زمانی که او راه می رفت گذشته از بت گودا مشهور است که تسلط کشش جلو در ایندیاناپولیس موتور Speedway ، فرض پرچ پخش خود را بالا بالاتر از خط گودال و اقدام به میزبان اولین Indy 500 خود را.

حالا، همه چيزي که جديد بود به بي سابقه اي راه داده

یک سال پس از ان بی سی حقوق را از پخش کننده طولانی مدت ABC، شبکه در حال آماده سازی برای آوردن یکی از رویدادهای نمادین در ورزش به طور بالقوه ضبط مخاطبان تلویزیون یکشنبه. دلایل آن ها بسیار ند، اما بزرگترین آنها این ها هستند: حوادث زنده بسیار کمتری نسبت به حد طبیعی باقی می ماند به دلیل همه گیر COVID-19، هیچ یک از 300،000 طرفدارانی که هر سال به طور غیر منتظره در آن جا می رسه، وجود نخواهند داشت و خود این رویداد هنوز حس خاصی از آمریکاییا را در میان طرفداران مسابقه به هم می زد.

“ما همه در حال گرفتن سهام مختلف از چیزهایی که ما انجام می دهند حرفه ای و شخصی، “Tirico چهارشنبه گفت: “و شانس به سمت راست در مسیر با Danica پاتریک و 33 ماشین پشت سر ما و 300،00 مردم پشت سر ما یکی از جالب ترین تجربه من تا به حال است. ما به طور باور نکردنی اون طرفدارها رو از دست میدیم

اما ایندی 500 ایندی 500 است، تیریکو ادامه داد، “و هرگز وجود داشته است مانند این سال. بنابراین من مشتاقانه منتظر مستند سازی آن تاریخ و به اشتراک گذاری آن با طرفداران در خانه هستم.”

چگونه دقیقا می توانم یک رویداد است که به همان اندازه در مورد pomp و شرایط به عنوان نژاد واقعی به اشتراک بگذارید، هر چند، هنگامی که بسیاری از آن pomp و شرایط شده است مقیاس پشت و یا حذف در همه جا؟

که چالش پیش روی تولید کننده اجرایی سام سیل و بقیه خدمه ان بی سی پخش است.

وجود خواهد داشت هیچ حزب ردیف آخر، که رویداد برگزار می شود هر سال از سال 1972 به کباب سه کم ترین واجد شرایط و جمع آوری پول برای خیریه. در ایندیاناپولیس 500 جشنواره رژه در روز شنبه وجود خواهد داشت. دانشگاه Purdue همه آمریکایی مارسگروه شده است گروه میزبان از ایندی 500 سال از سال 1927، هر چند آن را در پیت لین پیش از مسابقه امسال نمی شود.

این کار منطقی نیست که رژه اعضای نظامی پایین کشش جلو، هر دو به دلیل دور شدن اجتماعی و به دلیل مسابقه است که در آن مراسم سنتی روز یادبود آخر هفته برگزار نمی شود. یا داشتن رژه اتومبیل مسابقه پرنعمت، فرش قرمز مشهور، انتشار نمادین از بالن و برخی از برنامه نویسی دیگر که بیشتر با طرفداران در فرد، اما که همچنین می افزاید: “بزرگترین طیف در مسابقه”

“غم انگیز است که وجود نخواهد داشت که انرژی و محیط ما آنقدر با رژه و pomp و واقعا آوردن انرژی تا آن را به عنوان قبل از هر مسابقه استفاده می شود، وجود ندارد، که دوباره وظایف تفسیر رنگ رسیدگی کند. منظورم اينه که راننده بودن، اونجا کانن هست اينآهنگورقصه. تعداد زیادی از مردم در فضاها غرق می شوند و در حال مرور هستند.”

قطعا ً پژواک های بیشتری در داخل سرعت بزرگ قدیمی وجود خواهد داشت، حداقل تا زمانی که موتورها شلیک نشدند. اما این به این معنی نیست که به اندازه کافی از صفحه بندی وجود نخواهد داشت به عنوان مالک جدید راجر Penske تلاش می کند تا یک محصول دیدنی و جذاب را به طرفداران.

سرود توسط دکتر الویس فرانسوا و دکتر ویلیام رابینسون اجرا خواهد شد، یک گروه موسیقی دو نفره محبوب که به عنوان “جراحان آواز” شناخته شده اند. جیم کورنلیسون برای چهارمین بار برمی گرده تا “بازگشت به خانه دوباره در ایندیانا” را اجرا کند، و نیروی هوایی مشهور تاندربردز – که همیشه در جای دیگری برای روز یادبود رزرو می شود – پرواز را انجام خواهد داد.

“عناصری که شما انتظار می رود که واقعا مهم هستند، بازگشت، ایندیاناپولیس موتور سرعتی رئیس جمهور داگ بولز گفت. “جیم دوباره برگشته و او نکنه که چطور می تونه با طرفداران ش در ارتباط باشه بخشی از تعطیلات آخر هفته روز یادبود این است که جشن مردان و زنانی که خدمت می کنند. ما در ماه اوت امسال، اما پرواز با تاندربردز احترام مناسبی به آن مردان و زنان است. و امسال هم کمی آستین شان را پیچ اند.»

Boles اشاره کرد که در حالی که 300،000 طرفداران ممکن است راه سریع در هر سال بسته، میلیون ها نفر دیگر آن را به تماشای قرار ملاقات در تلویزیون. و با چند استثناء — مانند اقیانوس پهناور صندلی های خالی — نقطهٔ تبه شان یکسان خواهد بود.

من اغلب می گویند جادویی ترین لحظه، حداقل برای من، 30 دقیقه منجر به پرچم سبز در ایندیاناپولیس 500 هر سال است، گفت: “بولز گفت. “سنت ها رو به مجاب کرده” این چیزی است که شما می توانید در سال پس از سال حساب می کنید. و به نظر می رسد هر سال قدرتمندتر باشد، و برای کسانی از ما که این سفر سالانه را احساسی تر می کند. بنابراین ما فکر کردیم که این برای بسیاری از آن عناصر بسیار مهم است که همان طور باقی بماند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de