لندن (AP) — بازی اول لیدس در لیگ برتر در 16 سال نمی تواند سخت تر باشد : سفر به قهرمان لیورپول.

وسایل برای فصل جدید در روز پنجشنبه منتشر شد، با منچستر سیتی و منچستر متحده بازی در تعطیلات آخر هفته افتتاحیه به آنها استراحت بیشتر پس از دخالت خود را در رقابت های اروپایی در این ماه است.

بنابراین لیورپول می تواند از دو رقیب بزرگ خود شروع کند و اولین دفاع عنوان خود را از سال ۱۹۹۰ با بازی مقابل لیدس پروودت در ۱۲ سپتامبر و به دنبال آن بازی ها مقابل چلسی دور و آرسنال در خانه باز کند.

سفر به آنفیلد برای لیدز خواهد بود آرژانتین مربیگری مارسلو بیلسا بزرگ اولین بازی در لیگ برتر پس از هدایت آنچه که به عنوان یک غول خواب از فوتبال انگلیسی به لیگ برتر در نظر گرفته شده است.

بازی خانگی مان سیتی در برابر استون ویلا و سفر من متحد به برنلی در تعطیلات آخر هفته افتتاحیه به دلیل توافق میان تمام باشگاه های لیگ برتر برای هر تیم به تعویق افتاده است تا حداقل ۳۰ روز بین بازی نهایی خود در فصل ۲۰۱۹-۲۰ و اولین کمپین جدید خود را دریافت کنند.

اولین بازی شهر خواهد شد دور به ولورهمپتون واندرز آخر هفته بعد، با شروع متحده در خانه به کریستال کاخ همان آخر هفته.

اولین دیدار بین دو تیم برتر فصل گذشته، لیورپول و سیتی، برای هفتم نوامبر در ورزشگاه التیمد سیتی، با بازی برگشت در آنفیلد که در اولین هفته از ماه فوریه در حال آمدن است، برنامه ریزی شده است.

دربی های منچستر در تعطیلات آخر هفته از 12 تا 13 دسامبر و 6-7 مارس انجام می شود.

___

بیشتر فوتبال AP: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

88801100011088لندن (AP) — لیدس’ اولین بازی در لیگ برتر در 16 سال نمی تواند سخت تر باشد : سفر به قهرمان لیورپول. وسایل برای فصل جدید در روز پنجشنبه منتشر شد، با منچستر سیتی و […]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de