پاک

نیویورک (AP) — قاضی فدرال روز پنجشنبه روشن راه را برای دادستان ارشد منهتن برای دریافت مالیات دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا بازگشت ، رد آخرین تلاش از وکلای خود را برای جلوگیری از احضاریه صادر شده به شرکت حسابداری خود را.

حکم قاضی ناحیه ای ایالات متحده ویکتور ماررو، تصمیم قبلی او در این پرونده را که ماه گذشته توسط دیوان عالی ایالات متحده آمریکا تایید شد، منعکس می کند. دادگاه عالی پرونده را به ماررو پس داد تا وکلای ترامپ فرصت دیگری برای به چالش کشیدن حکم صادره توسط دادگاه منهتن دادستان ناحیه کورش ونس جونیور را به دست بیاورند.

ترامپ، از طریق وکلای خود، استدلال کرده است که حکم صادر شده در بد ایمانی، ممکن است از نظر سیاسی انگیزه و به مقدار آزار و اذیت او، به خصوص از جمله در احضاریه کنگره تقلید زبان است.

وکیل مدافع انانس گفته اند که آنها حق داشتن به سوابق گسترده ای برای کمک به یک “تحقیقات مالی پیچیده” و آنها در مقالات خود به گزارش های عمومی از “رفتار گسترده و طولانی جنایی در سازمان ترامپ” استناد کرد.

وکلای ترامپ گفتند که درخواست ثبت مالیات که به سال ۲۰۱۱ برمی گشت، پس از شرکت رئیس جمهور، سازمان ترامپ، در مورد دامنه یک احضاریه که از ۱ ژوئن ۲۰۱۵ تا ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۸ درخواست ثبت شده است، تلامی بود.

آن زمان مربوط به تحقیقات مربوط به پرداخت حقوق به دو زن، از جمله بازیگر پورنو طوفانی دانیلز، به آنها را آرام در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری 2016 در مورد ادعا امور خارج از ازدواج با ترامپ. ترامپ امور را رد کرده است.

پیامی که به دنبال اظهار نظر بود با وکیل ترامپ باقی مانده است.

88801100011088نیویورک (AP) — قاضی فدرال در روز پنجشنبه روشن راه را برای دادستان برتر منهتن برای دریافت مالیات دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا بازگشت ، رد تلاش آخرین خندق توسط وکلای خود را برای جلوگیری از احضاریه صادر شده […]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de