لایحه GOP در ورزش مدرسه پاک کمیته مجلس ایالتی

توسط مایکل RUBINKAM

قانون تحت حمایت جمهوری خواهان است که به مناطق مدرسه پنسیلوانیا نهایی می گویند در مورد اینکه آیا برای برگزاری ورزش و فعالیت های دیگر در طول همه گیر پاک کمیته مجلس پنجشنبه، یک روز قبل از هیئت حاکمه برای ورزش های بین اسکولاستیک بود برای تصمیم گیری سرنوشت فصل پاییز است.

با ده ها تن از پدر و مادر، دانش آموزان و مربیان صحنه سازی “اجازه دهید بچه های ما بازی در PA” تجمع در مراحل کاپیتول در هریسبورگ، کمیته آموزش و پرورش مجلس تصویب لایحه ای است که “اقتدار منحصر به فرد” را به مدارس دولتی و خصوصی برای تصمیم گیری در ورزش، و نیاز به آنها را به توسعه پروتکل های ایمنی.

اکثریت جمهوری خواهان در قوه ی قانون گزاری این قانون را پس از آن معرفی کرده اند که تام ولف یک “توصیه قوی” صادر کرد که تمام جوانان دو و میدانی تا سال ۲۰۲۱ لغو شوند تا به جلوگیری از گسترش ویروس کوروناویروس کمک کنند.

گرگ و دولت او بارها گفته اند که تصمیم در مورد اینکه آیا برگزاری ورزش پاییز استراحت با پنسیلوانیا Interscholastic ورزشی انجمن و هیئت مدیره مدرسه فردی.

برخی از مناطق و لیگ ها در حال حاضر ورزش پاییزی را لغو کرده اند، و می گویند خطر گسترش ویروس بسیار بزرگ است، در حالی که برخی دیگر قصد دارند در صورت دریافت برکت PIAA بازی کنند. چند دبیرستان پنسیلوانیا قبلا ً موارد ویروس ی را در میان ورزشکاران گزارش کرده اند که باعث خاموش شدن موقت برنامه های ورزشی شده است.

لایحه کمیته را تا حد زیادی در امتداد خطوط حزب تصویب کرد، هر چند که حمایت دو دموکرات را جلب کرد.

PIAA برنامه ریزی شده بود برای شروع فصل به عنوان برنامه ریزی شده زمانی که دولت گرگ توصیه می شود 6 اوت که ورزش های جوانان scholastic و تفریحی را خاموش تا ژانویه.

اعلام تعجب باعث PIAA به عقب راندن شروع شیوه های ورزشی اجباری به مدت دو هفته در حالی که آن را در حرکت بعدی خود تصمیم گرفت. هیئت مدیره PIAA قصد دارد روز جمعه ملاقات کند تا تصمیم نهایی در مورد ورزش های پاییزی بگیرد. اشاره کرده است که با وجود توصیه فرماندار به طور جدی حرکت به جلو با ورزش را در نظر می گیرد.

در خارج از کاپیتول در روز پنجشنبه، جمعیت تجمع کوچکی برای از سر گرفتن ورزش های پاییزی تحت فشار قرار دادند و شعار دادند «اجازه دهید بازی کنند! بذار بازي کنن!

اشلین اونیل، ارشد دبیرستان کاتولیک یورک، از PIAA خواست تا «برای ما بجنگد» و اجازه ادامه ورزش را دهد و گفت که لغو آن ها عوارض جسمی و روانی بر ورزشکاران دبیرستانی و همچنین صدمه زدن به کسانی که امیدوارند مورد توجه استخدام کنندگان کالج قرار گیرند، خواهد گرفت.

اونیل می گوید: «قرار بود این سال ما باشد.» اونیل افزود: «من از کسانی از شما که در هر نقطه ای از زندگی دبیرستانتان دو و میدانی بازی می کردید، اگر به بازی نمی رسید چه احساسی خواهید داشت؟»

کمیته آموزش مجلس نمایندگان همچنین قانونی را تصویب کرد که به دانش آموزان این حق را می داد که نمره ای را تکرار کنند تا زمان آموزشی از دست رفته را تشکیل دهند، ورزش یا دیگر فعالیت های فوق برنامه را به دلیل ویروس لغو کنند. همچنین به دانش آموزان آموزش و پرورش ویژه توانایی باقی می ماند ثبت نام در مدرسه دولتی برای یک سال اضافی پس از آنها به نوبه خود 21. این لایحه سه رای دموکرات به دست آورد، در حالی که یک جمهوری خواه رای نه داد.

دولت ولف هر دو اسکناس را غیر ضروری می کند.

لیندسای کنسینگر، سخنگوی ولف می گوید: «قوه مقننه جمهوری خواه به جای لایحه ای در حال اجرا که ورزشکاران دبیرستانی را رد می کند، باید بر همکاری با دولت تمرکز کند تا با همه گیر مبارزه کند و منابع اضافی را برای کسب و کارهای کوچک اختصاص دهد و حمایت هایی را برای کارگران خط مقدم ما مانند مرخصی بیمار پرداخت شده پیاده سازی کند.»

لایحه سوم، الزامات صدور گواهینامه معلم آرامش بخش، کمیته را نیز پاک کرد. سنا هم اکنون آن لايحه را تصويب کرده است و دولت ولف گفت از آن حمايت می کند.

در دیگر اخبار مربوط به کروناویروس در پنسیلوانیا در روز پنجشنبه:

___

فیلادلفیا اجازه می دهد ناهار خوری داخل سالن، سالن های نمایش

فیلادلفیا قصد دارد اجازه دهد ناهارخوری سرپوشیده از سر گرفته شود و سالن های نمایش در ۸ سپتامبر بازگشایی شوند، البته با محدودیت های زیادی که آینه کسانی است که قبلاً از سوی دولت اعلام شده بودند.

توماس فارلی کميسر بهداشت فيلادلفيا گفت اين شهر شاهد کاهش مداوم درصد آزمايش های مثبت COVID-19 بوده است. وی همچنین گفت این شهر موفق شده است فقط زیر 70 درصد موارد را ردیابی کند، به این معنی که این شهر هم اکنون در حال ملاقات یا نزدیک به دیدار با اهداف بازگشایی تعیین شده در اوایل تابستان امسال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر