مبهم

توسط برایان ماهوني

دریاچه BUENA ویستا، فلا. (AP) — اول آن را Giannis Antetokounmpo و باکس بود، قادر به تماس بر آنچه که یکی از بهترین دفاع در لیگ بود.

سپس آمد LeBron جیمز و دریاچه ها، clanging 3-اشاره گر کردن حاشیه برای ارائه یک صدای ثابت در سالن ورزش عمدتا خالی.

این بازی های حذفی NBA در حال حاضر وعده داده شده است به چالش کشیدن ترین هنوز. اونا سه شنبه ی کمی سخت تر برای تیم های برتر NBA دارن

میلواکی و لس آنجلس بازکنان حذفی خود را از دست داده اند، اولین بار هر دو کنفرانس شماره ۱ دانه های شماره ۸ را برای شروع بازی های خود از سال ۲۰۰۳ مورد ضرب و شتم قرار داده اند.

بنابراین خوب برای بسیاری از فصل، دانه های بالا با مشکل در حباب.

هیچ مزیت خانه دادگاه برای از دست دادن در این بازی پر از دست دادن در دنیای والت دیزنی، و آن را آسان تر به وحشت در آنچه که به طور معمول خواهد بود یک مشکل سخت تر وجود دارد.

“بدون سرخوردگی چون بازی بازی است و ما در آمد با یک ذهن به نفع خود. ما به تجارت اهمیتی نمی دادیم، اما روز پنجشنبه فرصت دیگری برای حتی سریال ها پیدا کرده بودیم و این تنها ذهن من است.” جیمز گفت: “ما در این مورد به این فکر می کنم که این تنها مجموعه است.

در برابر یک دانه سخت تر از معمول شماره 8 در پورتلند تریل بلیزرز، که از تعلیق کوروناویروس از فصل سالم آمد و سپس راه خود را به بازی در بازی با برنده شدن در سری بازی.

لس آنجلس به خود کمک نمی کند در تلاش برای کاهش سرعت حریف داغ تنها با تیراندازی 15.6 ٪ (5 برای 32) از محدوده 3 نقطه و زخم تا از دست دادن 100-93.

مشکل میلواکی در انتهای دیگر بود. دلارها سه چهارم 30 نقطه ای را تسلیم کرده اند و 29 در بهترین دوره خود را به دست کوتاه اورلاندو مجیک در بازنده 122-110 تسلیم کرد. که عملکرد به خصوص ضعیف از یک تیم بود که رهبری لیگ در تعدادی از دسته های دفاعی و برگزار مخالفان به لیگ پایین 41.4 درصد تیراندازی. اورلاندو 49.4% ساخته شده است.

“خوب بازي مي کردن. شما باید این را به اورلاندو و ما فقط باید به انجام آنچه ما انجام می دهند و امیدوارم چیزهایی که در بازی 2 می تواند در اطراف سوئیچ، ادامه داد: “Antetokounmpo گفت. اما فقط به بازي سخت ادامه بده، با هم بازي کن این همه کاری است که می توانید انجام دهی.”

نه تيم ميتونه نامزد خود رو سرزنش کنه آنتوکونمپو ۳۱ امتیاز، ۱۷ رباند و ۷ پاس کمک داشت. جیمز 23 امتیاز، 17 رباند و 16 پاس پاس، اولین بازی 20-15-15 در تاریخ NBA حذفی بود.

اما هیچ کدام از دو تیم به خصوص در اورلاندو تیز به نظر می رسه. آنها در راه اندازی مجدد به خوبی پیش از رقبای خود را برای شماره 1 دانه وارد شده بود و بیشتر بر سالم ماندن از گرفتن برنده در هشت بازی بذر منجر به حذفی متمرکز شده بود.

آنها نمی تواند همه چیز را به نوبه خود در اطراف زمانی که همه چیز جدی شد و در آن زمان روز انجام شد آن را اولین بار بود که هر دو شماره 1s از زمان اورلاندو از دست داده دیترویت در شرق و فینیکس ضرب و شتم سن آنتونیو خارج غرب در سال 2003 بود.

پس از سقوط به جادو در بازکننده خود، گروه تورنتو رپتورز سال گذشته موفق به پیروزی در عنوان NBA شدند. دنی گرین در تیم “لیکرز” بود، بنابراین او نگران این نبود که چه تیم ملی برتر چه چهره ای در حال حاضر.

“این همان نوع سناریو، گرین گفت: “. “پایین 0-1، آنها پایین 0-1. اونا به يه دليلي تيم تخم هستن ما به يه دليلي تيم تخم يواش کيري هستيم ما فقط بايد بشينيم و پيداش کنيم و بفهميم من باور دارم که ما خواهد شد.”

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de