مرد برجسته در واقعیت تلویزیون نشان می دهد در قتل برادرزاده

متهم

خیابان لوئیس (AP) — پسر صاحب یک سنت لوئیس منطقه رستوران روح مواد غذایی که تنظیم برای نمایش واقعیت “خوش آمدید به Sweetie پای” در توطئه قتل برای استخدام شده است که منجر به مرگ برادرزاده خود را چهار سال پیش متهم شده است.

جیمز تیموتی نورمن، از جکسون، میسیسیپی، روز سه شنبه در ۱۴ مارس ۲۰۱۶، تیراندازی مرگبار برادرزاده اش آندره مونتگومری، که در نزدیکی پارکی در سنت لوئیس به قتل می رسه دستگیر شد. نورمن، پسر 41 ساله صاحب Sweetie Pie رابی مونتگومری، با اتهام فدرال در سنت لوئیس از توطئه برای استفاده از امکانات تجارت بین ایالتی در کمیسیون قتل برای استخدام، و در نتیجه مرگ روبرو است.

دفتر دادستانی آمریکا در سنت لوئیس در یک خبر منتشر شده گفته است که نورمن در کشتار مونتگومری با زنی به اسم تریکا الیس از ممفیس تنسی توطئه کرده است. در سال ۲۰۱۴، زمانی که مونتگومری ۱۸ ساله بود، دادستان ها می گویند نورمن یک بیمه نامه ۴۵۰ هزار دلاری بیمه عمر بر روی برادرزاده اش به دست داد که نورمن را تنها ذینفع ذکر کرده بود.

دادستان ها در شکایت جنایی ادعا می کنند که در روز منجر به مرگ مونتگومری، نورمن از لس آنجلس به سنت لوئیس پرواز کرد، جایی که او در آن زمان زندگی می کرد، و الیس از خانه اش در ممفیس به سنت لوئیس سفر کرد.

در روز قتل، الیس از تلفن ی موقتی برای تعیین محل مونتگومری استفاده کرد، سپس به نورمن زنگ زد. موقعیت تلفن الیس او را در زمان مرگ در نزدیکی مونتگمری قرار داد، بر اساس شکایت. بلافاصله پس از تیراندازی، الیس تماس دیگری قرار داد و سپس شروع به سفر به ممفیس.

دادستان ها می گویند الیس که با اتهامی مشابه نورمن روبرو ست، بعدها بیش از ۹۰۰۰ دلار پول نقد در حساب های بانکی مختلف واریز کرد. یک هفته پس از این قتل، نورمن در تلاش برای جمع آوری در سیاست برادرزاده خود، با شرکت بیمه عمر تماس گرفت، دادستان ها گفتند.

دادستان های فدرال رد کرد که می گویند که تیرانداز ادعا شده بود.

به گزارش برنا، نورمن و قربانی که نوه رابی مونتگومری بود، در “به خانه شیرینی خوش آمدید” که برای پنج فصل در شبکه اپرا وینفری که در سال ۲۰۱۱ شروع شد، ظاهر شدند. رابی مونتگومری قبل از باز کردن رستوران، خواننده پشتیبان برای آیک و تینا ترنر بود.

88801100011088خیابان لوئیس (AP) — پسر صاحب یک سنت لوئیس منطقه رستوران مواد غذایی روح است که تنظیم برای نمایش واقعیت “خوش آمدید به شیرینی پای” شده است در قتل برای استخدام اتهام طرح […]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر