After six years at Penn State, Sean Spencer is settling in at his first NFL job as defensive line coach of the New York Giants. Barry Reeger | AP file photo

پس از شش سال در پن استيت، شان اسپنسر در اولين شغل خود در NFL به عنوان مربي خط دفاعي نيويورک جاينتز اقامت دارد.

بری ریگر | عکس فایل AP

این سخت است برای پیدا کردن هر کسی هیجان زده تر به در نیویورک غول اردوگاه آموزش از مربی خط دفاعی شان اسپنسر. چه مسابقه بازیکنان ش به بازیکن خط حمله در وسط تمرین و یا هول دادن شور و شوق خود را در حالی که آنها ضرب و تاز کردن در هم تیمی، اسپنسر می دهد هر هر هر عمل خود را تمام.

“وقتی که من از زمین تمرین خارج, من باید کاملا عرق یا من کار خوبی انجام نمی,” گفت: پن مربی سابق خط دفاعی ایالت, که به کارکنان مربی جدید غول جو قاضی در زمستان پس از شش فصل با شیرهای نیتانی.

اين جور انرژي ها با چند تا خطر همراه هستن دکستر لارنس روز سه شنبه گفت که زمان های زمانی که اسپنسر آنقدر کار می کند که او تقریبا غیر قابل درکی می شود.

لارنس گفت: «گاهی نمی دانم که او چه می گوید» از دستورالعمل های اسپنسر به عنوان چیزی از صلیب میان شیر دریایی یاپنگ و معلم چارلی براون تقلید می کند. ما در ابتدا سد زبان کمی داشتیم، اما همه چیز خوب است. من ازش خيلي لذت مي برم

هیجان پذیری اسپنسر نباید به عنوان یک شگفتی برای بازیکنان بیاید. در طول دوران کاری خود در پن استیت او به عنوان “مربی هرج و مرج” شناخته می شد و مربی جیمز فرانکلین یک بار او را به عنوان “یک روانبیمار در راه مثبت” توصیف کرد.

هنوز هم، پس از اولین تمرین تیم در زمین هفته گذشته، اسپنسر احساس نیاز به بازیکنان که همه چیز تنها رفتن به گرفتن دیوانگي و دیوانگي.

“من به آنها گفتم که یک بار چیزی نیست و آن را که قرار است که هر روز خواهد شد، اسپنسر گفت: “. من می خواستم آنها را درک کنند این چیزی نیست که من فقط در مناسبت انجام می دهم، این نحوه مربیگری آنها ست. اين چيزيه که داشتم بهشون ميگفتم که قرار نيست يه روز تموم بشه من می خواهم که آنها انرژی من را هر روز با هم جور کنند.”

حتی اگر آنها نمی توانند کاملا درک هر کلمه او می گوید.

— اخبار روز

چشم اندراستقامت

(AP) — در مورد لارنس، مقابله دفاعی ساده ترین گل برای فصل دوم خود را با غول نیویورک است.

دوم از سه غول دور اول انتخاب پیش نویس در سال 2019 می خواهد در سه ماهه چهارم مورد توجه قرار می شود.

لارنس فصل تازه کاری خوبی با اکثر استانداردها داشت. او به فوتبال نویسان حرفه ای همه تازه کار تیم پس از شروع همه 16 بازی و به پایان رساندن با 38 مقابله، 2 1/2 کیسه، یک دود و نه بازیکن مهاجم فوتبال ضربه بازی برای 4-12 تیم رای داده شد.

صحبت کردن با رسانه ها سه شنبه برای اولین بار از زمان گزارش به اردوگاه آموزش، لارنس راضی به نظر نمی رسید وقتی که او در مورد سال گذشته صحبت کرد. اولین تمرکز او بر روی تهویه خود او بود.

ورزش لارنس با 342 پوند وارد لیگ شد. او این سال پس از استخدام مربی پرسنل، آشپز، و یادگیری کنترل بخش در بازی های حرفه ای سبک تر است.

“من فقط واقعا انجام این کار را برای خودم، برای تیم من،” او گفت. ميدوني، اونا تو ي چهارمين سه ماهه به من نياز دارن من نیاز به یک کمی بیشتر باد و احساس بهتر رفتن به سه ماهه چهارم یا اضافه کار.”

لارنس نمی وزنش چیه یا شاخص چربی بدنش. همه چيز در مورد بهتر شدن هاست و اون داره

شرطی سازی همه لارنس کار نمی کرد. او نبه در هر بخش از بازی خود را نگاه کرد، از دفاع اجرا به تصویب عجله.

ستاره سابق کِلِمسون گفت: «من خودم را بیشتر در موقعیتخود مدنظر قرار دادم. “بزرگترین چیز این است. من از بهترین ها یاد گرفتم، به من یاد دادم نه تنها تمرکز بر روی آنچه تمرکز کنم، تمام بازی خود را تماشا کنید. نقد خودتان، مربی سختی برای خودتان باشید. راه هایی برای بهتر شدن پیدا کنید و این تنها کاری است که می توانم بکنم.”

اسپنسر وقتی در مورد لارنس سوال می کنه او می دانست لارنس بزرگ است، اما او متوجه نیست که چقدر بزرگ و یا ورزش کاری خود را تا اولین بار آنها ملاقات کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de