انددوج 35 میلیون دلار برای ساخت خانه برای قربانیان قاچاق انسان

کمک مالی می کند

در اوایل ماه اوت، وزارت دادگستری (DOJ) اعلام کرد کمک هزینه ۳۵ میلیون دلاری آمریکا که برای ارائه مسکن پایدار و خدمات مرتبط با آن به افرادی که قربانی قاچاق انسان شده اند، مورد استفاده قرار خواهد گرفت. این اطلاعیه توسط ویلیام بار دادستان کل ایالات متحده آمریکا همراه با بانوی اول شیمبو ترامپ اعلام شده است.

کمک هزینه مسکن

در میان همه گیر COVID-19، مبارزه با قاچاق انسان در ایالات متحده و خارج از کشور کار بحرانی است. دریافت کنندگان کمک هزینه های DOJ در جبهه های این مبارزه هستند، اطمینان حاصل شود که بازماندگان در سراسر کشور ما هستند و مسکن امن و پایدار و توانمند با حمایت و منابع آنها نیاز به بازسازی زندگی خود را… من به شدت مفتخرم که به دادستان کل بار ملحق بشم تا این سازمان ها و کار خستگی ناپذیر و حیاتی آنها را برجسته کنم.”.

پول کمک هزینه به 73 سازمان توزیع خواهد شد که به قربانیان ترافیک با 6 تا 24 ماه کمک های کوتاه مدت یا انتقالی مسکن ارائه خواهد شد. این هزینه مانند اجاره، هزینه های سودمند، هزینه های جابه جا کردن، سپرده های امنیتی و مانند آن را پوشش می دهد. کمک هزینه ها همچنین می تواند مورد استفاده قرار گرفته برای کمک به قربانیان قاچاق برای پیدا کردن اشتغال و یا آموزش های لازم برای امن کردن یک کار. پول از طریق قربانیان جرم و جنایت (OVC) که جزء دفتر دادگستری برنامه های (OJP) وزارت دادگستری است، اعطا می شود.

در نوامبر سال گذشته، سازمان مبارزه با مواد مخدر حدود 100 میلیون دلار آمریکا برای مبارزه با قاچاق انسان در ایالات متحده اعطا کرد حدود 80 میلیون دلار آمریکا تحت پنج برنامه کمک هزینه OVC داده شد در حالی که 20 میلیون دلار باقی مانده از منابع دیگر آمد. بین ژوئیه ۲۰۱۸ تا ژوئن ۲۰۱۹، کمک هزینه های قاچاق انسان OVC در مجموع از ۸۳۷۵ مشتری حمایت کرد. Polaris، اپراتور خط تلفن ملی قاچاق انسان ایالات متحده، بیش از ۲۲۰۰۰ قربانی قاچاق و بازماندگان در سال ۲۰۱۹ را شناسایی کرد. در سال گذشته، افزایش ۲۰ درصدی در تعداد افرادی که با خط تلفن تماس می گرفت، وجود داشت. قربانیان قاچاق شده به شدت زن بودند. سکس و کارگری دلیل اصلی قاچاق مردم بود.

Many child victims were once part of the foster care system.(Image: pixabay / CC0 1.0)

بسیاری از کودکان قربانی زمانی بخشی از سیستم مراقبت از پرورشگاه بودند. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

بر اساس برآوردها، هر ساله حدود ۵۰۰۰۰ نفر به آمریکا قاچاق می شود که بیشتر آن ها از فیلیپین و مکزیک هستند. در سال ۲۰۱۸ بیش از ۵۰ درصد از پرونده های قاچاق کیفری فعال در این کشور، قربانیان کودکان را درگیر کرده اند. بخش قابل توجهی از بازماندگان قاچاق کودکان اعتقاد بر این است که زمانی بخشی از سیستم مراقبت از پرورش بوده است. بیشتر قربانیان کودک تمایل دارند که دختران نوجوان فراری که سابقه آزار و اذیت در کودک را داشته باشد.

قاچاق افسانه ها

یکی از گسترده ترین افسانه ها در مورد قاچاق این است که آن را شامل قربانیان ربوده شده است. این واقعیت در اکثر شرایط نیست. بسیاری از قاچاقچیان از نظر روانی اهداف را دستکاری و تهدید می کنند که خدمات آزاد کارگری یا جنسی ارائه می دهند. و برخلاف آنچه بسیاری معتقدند، قاچاق برای کار بیشتر از قاچاق جنسی شیوع دارد. اگرچه برخی از قربانیان توسط غریبه ها دوبلین یا مجبور به قاچاق می شود، اما تعداد زیادی از آنها توسط افرادی که به آنها نزدیک هستند، از جمله والدین، دیگر اعضای خانواده، یا شرکای عاشقانه قاچاق می شود.

Many foreign trafficked victims enter the U.S. legally. (Image: via pixabay / CC0 1.0)

بسیاری از قربانیان قاچاق خارجی به طور قانونی وارد آمریکا می شود. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

هنگامی که صحبت از اتباع خارجی می شود، بسیاری به اشتباه فکر می کنند که چنین افرادی به طور غیرقانونی قاچاق می شود. اما در حقیقت، خارجیان قاچاق شده متعدد ی از نظر قانونی وارد آمریکا می شود. بعضي ها حتي شغل هاي منظمي دارن تا آنجا که به قاچاق نیروی کار مربوط می شود، بسیاری از قربانیان در بخش های مانند ساخت و ساز، خدمات تمیز کردن، رستوران ها، و مانند آن کار می کنند. است تصور غلط وجود دارد که افرادی که قاچاق می شود قادر به ترک فیزیکی نیست. در واقع، قربانیان اغلب زنجیره ای روانی را در خود جا می کنند که آن ها را محدود می کند. برای مثال، برخی از قربانیان ممکن است از تلافي بترسند، باید سعی کنند وضعیت خود را ترک کنند. ممکن است برخی حتی متوجه نباشند که آنها را به کار دستکاری شده اند.

ما را در توییتر دنبال کنید یا مشترک لیست ایمیل ما شوید

کنفوسیوس موسسه برچسب به عنوان ماموریت های خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر