توسط کتی والش

…تو سریال “لاوکرافت کشور” رو در شبکه اچ.اچ.او یکشنبه گرفتی؟ اگر نه، دریافت به عنوان اچ بی او در اسرع وقت به تماشای نویسنده / تهیه کننده میشا گرین ‘sانطباق از مت راف ‘s2016 رمان، که موقعیت هیولا Lovecraftian در کنار (یا به عنوان؟) وحشت از نژادپرستی دهم 1950s در آمریکا. سریال توسط جردن پیله و جی جی آبرامس تهیه شده است و خلبان به کارگردانی یان دمانژ به دنبال اتیکوس (جاناتان میجرز) به همراه عموی خود جرج (کورتنی بی ونس)، و دوستش لتیتا (جورنه اسمولت)، در تلاش برای یافتن پدرش در شهری به نام اردهم در نیوانگلند، جایی که نویسنده اچ.پی لاوکرافت داستان ترسناک کیهانی خود را سروده است. اگر چه لاوکرافت خود را به نژادپرستانه شناخته شده بود، کتاب و سری با استفاده از نام تجاری امضای خود را از وحشت، که شیرجه به وجود یال و ناشناخته، به دست و دست و دست و دست و دست و پای با تهدید وجودی عمیقا ریشه دار نژادپرستی در آمریکا است.

اگر شما فقط نمی توانید برای قسمت هفته آینده صبر کنید، و به خصوص دو سرنخ خیره کننده آن، ماژورو اسمولت، نگران نباشید، بیشتر به شما بیش از جزر و مد وجود دارد. شما ممکن است بخواهید به اتمام میشا گرین 2016 سری “زیرزمینی” ، که در آن ستاره Smollett به عنوان رزالی به بردگی ، که فرار شمال با یک گروه معروف به ماکون 7 ، از جمله نوح (آلدیس هاج). فصل های ۱ و ۲ “زیرزمینی” که از WGN پخش شد، در هولو موجود است.

Smollett، که از دوران کودکی بازیگری، یک رزومه فوق العاده طولانی است، اما اگر شما اتفاق افتاده است به سرقت او “پرندگان شکاری” را از دست حق تحت مارگوت رابی هارلی کوئین به عنوان قناری سیاه و سفید، که فیلم تازه در HBO مکس در دسترس است، و شما نمی خواهید آن را از دست. فیلم بسیار خشن و بی رحمانه ی Cathy Yan به سرعت، خنده دار، فمینیست و احساس می کند مانند یک کتاب کمیک واقعی است.

Majors, a graduate of Yale School of Drama, has had a meteoric rise in the past few years. او نقش یبه یادماندنی در درام دوره مواد مخدر “ریک پسر سفید” در سال ۲۰۱۸، مقابل متیو مک کوناوهی، نیز به کارگردانی دمنج (در دسترس در استارز) داشت، و در فیلم ویتنامی اسپایک لی “Da 5 Bloods” که در نتفلیکس در ماه ژوئن کاهش یافت، نقش به یاد ماندنی داشت. اما میجرس در سال گذشته در “آخرین مرد سیاه پوست در سان فرانسیسکو” که برای آن او به ثمر رساند نامزدی جایزه ایندیپایند اسپرت برای بهترین بازیگر نقش اول مرد حمایت یود. فیلم در دسترس است به جریان در آمازون نخست ویدئو و به خوبی ارزش یک ساعت.

در غیر این صورت، به برخی از وحشت Lovecraftian، قدیمی و جدید دلکنده. ریچارد استنلی بازگشت خود را به کارگردانی با فیلم “رنگ خارج از فضا” در سال ۲۰۲۰، در دسترس برای اجاره دیجیتال 2.99 دلار است. نیکولا کیج ستاره به عنوان پدر سالار یک خانواده در حال رقابت با یک موجود زنده فرازمین است که در مزرعه خود را از طریق شهاب سنگ زمین. درو گودارد و خوس Whedon فرا وحشت “کابین در جنگل” برجسته برخی از هیولاها به طور جدی Lovecraftian (در میان تمام هیولاهای دیگر) ، و آن را همیشه ارزش ساعت و یا دوباره تماشا (اتمام آن را در آمازون نخست ویدئو یا Hulu). یا آن را سه تا از فیلم های ترسناک کلاسیک با سه گانه “آخرالزمان” جان کارپنتر: “چیز” (استراز یا اجاره 3.99 دلار)، “شاهزاده تاریکی” (Fubo، DirectTV یا اجاره 3.99 دلار) و “در دهان دیوانگی” (رایگان در Vudu، 2.99 $ اجاره). وجودی درد موضوع تابستان است، پس چرا در لاغر نمی?

___

(c)2020 تریبون آژانس محتوا ، LLC

توزیع شده توسط آژانس محتوای تریبون، LLC.

_____

عکس (برای کمک به تصاویر، تماس با 312-222-4194):

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de